Şimdi Ara

Samsung Galaxy S III nasıl üretildi? Türkçe altyazılı video (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
168
Cevap
8
Favori
25.163
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.youtube.com/watch?v=853xmlimrqg

Kusura bakmayın direkt bu geldi aklıma :)

• Bir galaxy sII kullanıcısı olarak samsungun artık reklamlarında bile apple özentiliği yapması beni bitiriyor.Apple a bir yerde hak vermemek elde değil.

• Tamamen duygusal ceplerimizdekini sonuna kadar tüketebilmenin duygusallığı olsa gerek

• Tasarım, mühendislik ve mimarlık konularından anlayan ya da bu meslekleri icra edenler bileceklerdir. İşte bir ürün ya da yapı böyle üretilir. İlham her şeyin temelidir.

Dalga geçmek için yorum yapan arkadaşlara bir tavsiye. Hadi bir telefon tasarlayın ! Durmayın kalemi alın ve yapın. Göreceksiniz ki ya taklit olacaktır ya da özgün olması için bir şeylerden ilham almanız gerekecektir

• Neden iphone kullanıcıları yada diğer telefon kullanıcıları hazımsızlıklarının gazını galaxy s3 ile ilgili video ve yazılarda gidermeye çalışıyorlar anlamış değilim ayıptır yahu koca koca adamlarsınız seçimlerinizin yanlış olduğunu bu telefonu karalayarak kapatamazsınız benim telefonum s3 değil ama bir çok telefonu uzun süreler deneme şansım oldu şuanda en iyi donanım ve kullanım açısında s3 ü geçebilecek bir telefon yok neyin çabası bu anlamış değilim bırakın artık bu safsataları herkez elindeki cihazın işlevselliğine baksın . zaten birileri cihazları karşılaştırıp yorumunu yapıyor ...

• şu ana kadar kullandığım en mükemmel telefon

• Plastik arka kapak kalite hissini yok ediyor, touchwizz arayüzüne tahammül etmek güç. Sırf bu yüzden htc one x aldık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yüksek beğeni alan yorumları okumak çok hoşuma gidiyor :D

• doğa doğa deyip durmuşlarda ne doğası arkadaş.bence samsung tasarım olarak çok karaktersiz ürünler üretiyor.kendim de nexus kullanıcısıyım ama samsungu eleştirmeden edemiyeceğim.Nokia olsun Sony Ericcson olsun ,HTC olsun Apple olsun hepsinin iyi kötü bir karakteri var.Daha Samsung o karakter denilen sanat olgusunu hala veremedi.Galaxy S3 özelliklerini bilmesem hiç sevmezdim.Aslında hepimiz öyleyiz ama sırf teknik olarak iyi diye gözümüze güzel geliyor.

• Hala o arka kapağın kırılmaz özel plastikten üretildiğini ve radyosyonu önlediğini bilemeyenler var .
    Boşuna en düşük sar değerleri samsunglarda değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bafbaf

quote:

Orijinalden alıntı: erkut17500Kim ne derse desin Apple.
    Siz epılın köleleştirebildiklerindensiniz.Tasarımcılar ürünlerini çocuğu gibi görür, onların hayatı budur, 2 sene veya 20 sene sonra hiç farketmez hepsini dün gibi hatırlar.

Ya bırakın apple-samsung muhabbetini artık. Her firma kendince yararlı cihaz üretiyor. En ucuz ve en yararlısı alıp kullanacaksın. Körü körüne bir markaya bağlanmaz insan. Evet applecılar var. Ne olursa olsun apple kullanıyorlar. BElki paraları çok belki de derin ve anlayamayacağım aslında analiz edip anlamak umrumda bile olmayan nedenler olabilir kimin umrunda.

• Güzel bir APPLE video izledim hissi yaşadım , KALAN herşey hikaye :)) 3 hafta sonra bunun PROFESYONELİNE şahitlik edeceğiz ...

• Kim ne derse ne demiştir.

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Kalın olsun abi telefonum bir akşam şarjda bırakıyım en son ne zaman şarj ettiğimi unutayım... dilediğim gibi konuştuktan sonra fırlatıyım masanın üstüne, mat olsun gerekirse çizikleri göstermemek için.. Araba ezsin, uçaktan düşsün demiyorum ama daha iyisine sahip olmak için neden kendi yaşam kalitemden ödün veriyim ki ?

sony xperia go ya bir bakın derim sarj dısında onu bilemem
  • bence süper hem cok guzel bi tasarımı war hemde dokunmatiği cok hassas

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nm156 -- 27 Ağustos 2012; 18:29:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkut17500

Kim ne derse desin Apple.

Iphone kullananlar biz s3 te video izlerken oyun oynarken telefonlarını nereye saklayacaklarını şaşırıyorlar. zira o minicik ekranla ne video ne oyun hepsi yalan... sonrada çıkıp efendim telefon dediğin küçük olur. yokya; o zaman neden iphone5 büyük ekranla gelecek...

• türkçe altyazı için teşekkürler dh ekibi

• quote:

Orijinalden alıntı: zeona

elistiren kücük gören mahluklar siz kimsiniz ki.begenmiyolar ilgi cekmiyor diyolar ama gel sna yari fiyatina s3 verecez deseler açlar gbi gelirsiniz.zaten acsiniz görmemis uzanamadgi cigere mindar gözüyle bakan kuruntudan baska hic bisey degilsinz.begenmedgnz telefonun daha iyilerini yapiyolar sanki peh.

gitde beyin damarlarını tamir ettir gereksiz insan nefes alman bile doğaya zarar senin , zaten yarı fiyatına satılması gereken ve ederi o kadar olması gereken bi cep telefonunu 2000 tl ye satılması zaten burada konu yarı fiyatı yapsalar zaten telefonun asıl fiyatı o kadar olacak git babanla hayat dersi çalış birez ceviz flan ye beynin kuvvetlenir belki ülkeye bi katkın olur çöpçüde lazım bu ülkeye amelede sonuçta ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Ya yazılanlara bakıyorum da eleştirilerin insafsızlığına diyecek söz bulamıyorum. insanların yaptıkları işi nasıl bukadar basit harcıya biliyorsunuz. Hiçbir şeyin değeri yokmu sizin yanınızda. Bir şey üretmek bu ne olursa olsun onlar emeğe okadar saygılı ki ben bizim halkımızı anlamıyorum nasıl ve nezaman bu hale geldik seviyesizce insafsızca eleştirip istediğimiz herşeyi yazıyoruz emeğe biraz saygı nekadar size saçma gelsede o kişiler işlerini severek yapıyor ve yeni birşey üretmenin dünyaya beğendirmenin hazzını yaşıyor...

quote:

üstün mühendislik diyolarda şu ekran hatalarını yapmayıverselermiş bari hemen hemen herkesin ekranında siyah leke sorunu var ayrıyetten benmkinde düz beyaz sayfadada soluk bazı izler gozkuo

quote:

ne tasarimindan bahsediyor bu adamlar buyuk yada kucuk 50 tane galaxy serisisi telefon var piyasada hepsi birbirine benziyor samsung tasarimini hc begenmiyorum tasarim ozurluler

quote:

biz telefon yaparsak paradan ilham alırız en kötü malları çinden getirip telefon yaparız ilhamımızı paradan alırız epeyi farkımız var

daha diğer yorumlara bakmadım bile. Bence bi karar ver... Ayrıca bu telefonun özelliklerine sahip bir telefon tasarlayabilirsen konuş, ha yok dersen ki bende hem maddiyat hemde beceri bulunmuyor o zamanda klavyeden uzak durmanı öneririm.

• benim inceledigim kadarıyla veridigi tek his kırılganlık ve ucuz telefonların hissiyatı.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.