Şimdi Ara

ENERGY SİSTEM 42 SERİES MP5 PLAYER 4GB - SIFIR AYARINDA,ASKILI,ÇOK UCUZA! 3 YIL PANPA GARANTİLİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.742
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Antalya
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    RENK: Mavi
    ANA ÖZELLİKLER

≥ T HDP: 262.000 renkli 2,4’’ TFT dokunmatik ekran (kapaklı şık kalemi ile), dahili hoparlör ve kaliteli işlemci
    FM Verici: herhangi bir araba ya da mini Hi Fi set aracılığıyla kablosuz olarak müzik çalar
    ≥ M EX teknolojisi micro SD kartlarla 32 GB a kadar hafıza arttırma imkanı verir
    MP5: AVI videoları oynatır.(divX Xvid) FLV RM RMVB transkod gerektirmeden
    ≥ İnternet videoları indirmek için ENERGY MOVIER yazılımı içerir; YouTube, Google Video, Dailymotion ve Sevenload ile uyumlu
    DUO: 2 stereo çıkış.
    Direkt dinleme için dahili ön hoparlör
    ≥ Ergonomik spor kulaklıklar
    ≥ Neodymium mıknatıslı Hi Fi kulaklık.
    ≥ müzik çalar MP3 WMA WAV.
    ≥ görüntüler JPG BMP resimleri.
    Entegre FM radyo 20 istasyon hafızalı
    Dahili mikrofon ile dijital ses kaydı.
    ≥ Li Ion şarj edilebilir pil.
    ≥ Akıllı şarkı tarama ile kategoriler ve favoriler arasında gezinme
    ≥ Sanatçılar ve şarkı sözleri ekranda (ID3 Tag ve LRC)
    ≥ Yükseltilebilir firmware.
    ≥ Yapılandırılabilir yer imleri ile e Book (TXT) okuyucu
    ≥ Sürücü gerekli değil (Windows 98 hariç).
    8 ekolayzer modu Yeni Microsoft ™ MS PlayFX dahil.
    ≥ 5 tekrar modu ve 2 çalma modu: Normal (sıralı) ve rasgele.
    ≥ ekstra fonksiyonlar; saat, takvim ve kronometre

ÜRÜN İÇERİĞİ
    ≥ Enerji Sistem® MP5 Player Enerji ™ Series 42.
    ≥ Stylus kalem.
    ≥ yüksek kaliteli kulak içi kulaklıklar.
    ≥ Uyarlanabilir spor kulaklık.
    ≥ CD yazılımı: Energy Movier transcoding yazılım, işletim sistemi yükseltmesi ve sürücüleri
    Kullanım kılavuzu.
    USB 2,0 kablosu veri aktarımı ve li ion pili şarj etmek için.
    ≥ Boyun askısı. ( TAKILI YADA TAKISIZ HALİ )
    ≥ Taşıma çantası. ( ORJİNALI KAYBOLDUĞU İÇİN ESKİ SONY'MİN RENK VE BOYUT KONUSUNDA BİREBİR UYUMLU ORJİNAL KILIFI )

Merhaba arkadaşlar,

ÇİN MALI DEĞİLDİR!,SORUNLU,ÇİZİKLİ,GARANTİSİZ YA DA MERDİVEN ALTI BİR FİRMANIN DEĞİLDİR!
    AYNI FİRMA AYNI ZAMANDA TELEVİZYON GİBİ PEK ÇOK ÜRÜN YAPMAKTADIR.İSPANYOL MARKASIDIR VE 3 YIL GARANTİLİDİR!

Öncelikle ürün %100 ORJİNAL VE İSPANYOL MALIDIR.ÇİN,JAPON YA DA UZAK DOĞU MALI DEĞİLDİR! 3 YIL GARANTİSİ VARDIR!

Ürünü alalı 15 gün kadar oldu(İSTANBUL SATURN MAĞAZASINDAN ALDIM) .Yaklaşık olarak 3 saat kullanmışımdır toplam.Satma nedenime gelecek olursak;PARA.Geçen gün desilver adlı arkadaşımdan 110 liraya kulaklık aldım.Kız arkadaşımı görmek için şehir dışına çıkmam gerek,yol parasını versem orada param kalmayacak.Demeyin bundan satacağın para neyine yetecek o zaman,gideceğim yer büyük bir yer değil.Günü birlik gideceğim...

ÜRÜN TERTEMİZDİR.NE BİR SORUNU,NE BİR ÇİZİĞİ,NE DE EN UFAK BİR PROBLEMİ YOKTUR.Evden bir kere çıktım sadece.

SES

Verdiği ses arkadaşımın kullandığı Sony marka bir MP3 player ve benim önceden kullandığım Apple'ın Suffle'ından daha iyi bir ses veriyor...Özelleştirebilir EQ özelliği de var.Ön tanımlı olan;Jazz,Rock,Pop,Classic gibi EQ'ları da mevcut.Pek kurcalamadım,belki daha çok özelliği vardır...

ÇİFT KULAKLIK GİRİŞİ

Sevgilimle dinleyeme almıştım o yüzden çift ses kulaklık girişi var.Dilerseniz yanınızda ki biriyle kulaklık paylaşmadan rahatça dinleyebilirsiniz...

DOKUNMATİK EKRAN

2.4" TTF ekranı var.Hassaslığı 10/7 ama özel kalemi ile kullanırsanız 10/9 diyebilirim.Tak tak açılıyor,bekleme olayı yok.

USB KABLOSU

USB kablosu ile bilgisayara takıp şarkılarını hemen atabilirsiniz.Ayrıca;Yanında gelen CD'sinin içinde ki Energy Movier yazılı ile youtube gibi sitelerden şarkıları ve videoları indirip;Kullandığınız modele göre ( bizimki 4024 Blue ) otomatik ayarlattırabilirsiniz.

MALZEME KALİTESİ

Oldukça hafif,sert bir kasası var.Parlak olmadığından çizilse bile anlaşılması inanılmaz gibi birşey.Ki zaten hiç çizilmedi.Hep düzgün yerlerde muhafaza ettim...

HAPORLOR

Güçlü olmasa da düzgün ve temiz ses veren bir haporloru var.Sessiz bir ortamda yeterli ses veriyor.

FM RADYO

Kendi radyosu mevcut...

E-BOOK

E-BOOK OKUMA ÖZELLİĞİ MEVCUT.

VİDEO

VİDEO İZLEME ÖZELLİĞİ MEVCUT.

SES KAYDI YAPABİLME

Orjinal kılıfını maalesef ilk kez dışarı çıktığımda kaybettim...Ama onun yerine eski Sony'min kılıfı ve rengi birebir uydu...

PAKET İÇERİĞİ;

Energy Sistem 4024 Electric Blue
    Energy Sistem 4024 Electric Blue Özel Kullanma Kalemi
    Energy Sistem 4024 Electric Blue içinde gelen kulakiçi kulaklık ( kulaklığı gerçekten iyi bir ses veriyor.Elbette sennheiser gibi markalarla kıyaslanamaz ancak;dinlemek isterseniz,dinlersiniz.Kötü değil,çok iyi de değil.Orta üstü-iyi arası.)
    Sony Vaio Koruma Kılıfı
    USB KABLOSU
    ORJİNAL KUTUSUNDA,AMA KUTU AÇILMIŞ.
    3 YIL PANPA GARANTİ BELGESİ

ÜRÜN 15 GÜN ÖNCE KUTUSUNDA SIFIR OLARAK İSTANBUL/SATURNDEN 127 TL'YE ALINMIŞTIR.[/b]
    VE AYNI ÜRÜN,GARANTİ BELGESİ VE TAM KUTUSUYLA BERABER SIFIR DENEBİLECEK SEVİYEDE 70 TL'DİR[/b]

RESİMLER;

ENERGY SİSTEM 42 SERİES MP5 PLAYER 4GB - SIFIR AYARINDA,ASKILI,ÇOK UCUZA! 3 YIL PANPA GARANTİLİ

İLGİLENENLER MESAJ ATARSA SEVİNİRİM.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hououin Kyouma! -- 28 Ağustos 2012; 2:48:02 >

• Günceldir arkadaşlar.
  • aynısı bir arkadaşımda vardı.Kaliteli bir aletti,PM attım hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lordkraken905

aynısı bir arkadaşımda vardı.Kaliteli bir aletti,PM attım hocam.

cevaplandı
  • SATIŞ DEVAM EDİYOR.
  • Fiyat nedir hocam ?
  • fiyat ne kadar ürün temizse almayı düşünüyorum
  • ürün duruyomu hocam
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.