Şimdi Ara

JBL OTO HOPARLÖRLERİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
6.372
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    Diger sehirlere kargo yapilir.Isteyene get ilani acilir.Ankara'da yolumun uzerinde ise uygun yere teslimat yapilir.Bu ürünler takas dışıdır.SADECE SATILIKTIR.SANALAPAZAR VE SAHİBİNDEN ÜZERİNDEN TAKSİT İMKANI SUNULUR.

2x13+2x16 lik JBL hoparlor

FOTOGRAFLAR URUNLERIN KENDILERINE AITTIR.HICBIR SEKILDE ALINTI/SEMBOLIK DEGILLERDIR.
    BOSUNA PAZARLIK/FIYAT OLDURME GIBI GIRISIMLERDE BULUNMAYINIZ FIYATLAR BU SEKILDE KALACAKTIR.ALAN OLMAZSADA SORUN DEGIL BASKA BIR SEKILDE DEGERLENDIRIRIM.TAKAS TEKLIFINDE BULUNMAK ISTEYEN ARKADASLAR TEKLIFLERINI PM YOLUYLA YAPSINLAR

-JBL 16cm (CS 2165) 135TL
     JBL OTO HOPARLÖRLERİ  JBL OTO HOPARLÖRLERİ

-JBL 13cm (CS2105) 115TL

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi St_arican -- 15 Mayıs 2015; 15:59:00 >

• Direksiyon kumandasını ( CD-SR100 ) Almayı düşünüyorum ikram edersen hoparlörlerdende 1 cift alabilirimn pm bekliyorum

Hayırlı satışlar.
  • http://www.arikanelektronik.com/store/product.php?id_product=52

PIONEER CD-SR100 PİONEER DİREKSİYON KUMANDASI
  • Hocam teyp neden o kadar pahalı ? Esprisi nedir yani, 1 tane RCA çıkışı olması kötü.
  • takip
  • Takipteyiz....
  • hoparlörler için son fiyat nedir ?
  • Fiyatlarin hepsi sondur.Takasada girebiliriz elinizdeki urunleri pm yoluyla bildiriniz.
  • Pm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: St_arican

Diger sehirlere kargo yapilir.Isteyene get ilani acilir.Ankara'da yolumun uzerinde ise uygun yere teslimat yapilir.Bu ürünler takas dışıdır.SADECE SATILIKTIR.SANALAPAZAR VE SAHİBİNDEN ÜZERİNDEN TAKSİT İMKANI SUNULUR.

2x13+2x16 lik JBL hoparlor

FOTOGRAFLAR URUNLERIN KENDILERINE AITTIR.HICBIR SEKILDE ALINTI/SEMBOLIK DEGILLERDIR.
    BOSUNA PAZARLIK/FIYAT OLDURME GIBI GIRISIMLERDE BULUNMAYINIZ FIYATLAR BU SEKILDE KALACAKTIR.ALAN OLMAZSADA SORUN DEGIL BASKA BIR SEKILDE DEGERLENDIRIRIM.TAKAS TEKLIFINDE BULUNMAK ISTEYEN ARKADASLAR TEKLIFLERINI PM YOLUYLA YAPSINLAR

-JBL 16cm (CS 2165) 135TL

-JBL 13cm (CS2105) 115TL

..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zoulkharnein -- 8 Aralık 2015; 15:33:54 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Zoulkharnein

quote:

Orijinalden alıntı: St_arican

Diger sehirlere kargo yapilir.Isteyene get ilani acilir.Ankara'da yolumun uzerinde ise uygun yere teslimat yapilir

Forumda beni bilen bilir 7 yildir yurt disindayim ve yaz aylarinda Turkiye'ye geldigimde arabada muzik dinlemek icin Pioneer Deh 50UB model teyp ve 2x13+2x16 lik JBL hoparlor almistim.Aracin orjinalligi gitmesin diye 2.teyp olarak baglayacaktim(babamin direksiyon kumandasi kullanmasindan oturu) fakat baglayacak ustayi bulamadim (kaldigim sure 3 haftayi gecmiyor cunku).Yeni aldigimiza aracta hem mp3 hem de direksiyondan kumanda oldugundan bu urunleri satisa cikarmaya karar verdim.Fiyat olarak ise

-Pioneer DEH 50 UB(full kutu herseyi var+direksiyon kumandasi(+para seklinde almistim) 300TL
     JBL OTO HOPARLÖRLERİ JBL OTO HOPARLÖRLERİ  JBL OTO HOPARLÖRLERİ  JBL OTO HOPARLÖRLERİ  JBL OTO HOPARLÖRLERİ  JBL OTO HOPARLÖRLERİ
     JBL OTO HOPARLÖRLERİ [simage][/simage]

Diger bilgiler icin Pioneer web sitesinden yaralandim. http://www.pioneer.eu/eur/products/archive/DEH-50UB/index.html

-JBL 16cm (CS 2165) 80TL

-JBL 13cm (CS2105) 70TL

Hocam ben hoparlörlere talibim. Corolla comfort extra araç var bende ve navitech navigasyon takılı. Direk hoparlörleri değiştirsem kafi midir acaba? 05325817383 telefonum. Ararsanız birkaç sorum daha olacak.

Arkadasinin aracinin hoparlorleri oval oldugundan dolayi almaktan vazgecmistir.

• 30 mu 300 mü? Sondaki sifir fazla gibi
  • murbertar kullanıcısına yanıt
     JBL OTO HOPARLÖRLERİ

Rear Usb ve mp3 çalar cihah ve üstüne yeni olduğu için bu fiyatı eder. AMa sen kaset çalar cihazına 350tl istiyorsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi St_arican -- 6 Ağustos 2014; 12:39:17 >
  • EVET AMA FARKINDAYSAN SON SATIRDA TEKLİFLERE AÇIĞIM DİYE BİR YAZI VAR. HER RAKAMI YAZAN O FİYATTAN MI SATABİLECEK SANKİ.
    AYRICA ÜRÜN BENİM FİYAT BENİM. SENİ NİYE BU KADAR SARDI ANLAMADIM.
    SENDE MANAGAL YAPMAK İÇİN KULLANINLAN BOŞ KASALARA 30 TL İSTEMİŞSİN. HURDACIYAZ SATSAN 5 LİRA VERMEZ.
    Şimdi sen ona 350 isteyince benimde yukarıdaki Pioneer için 1000tl istemem lazım ama vicdanım el vermiyor işte :D
    Yok be hurdacı 20tl veriyor.4 tane kasayı sattım.Siyah olan hurdaya verilecek durumda değil.Sonuçta siyah kasa lazım olur.Diğeri ise uzun ekran kartları için birebir.
    Biz teyplerden bahsederken niye başka ürünlerden bahsedip konuyu saptırıyorsun ki?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi St_arican -- 6 Ağustos 2014; 15:41:17 >
  • İsteyebilirsin kim karışır. Bende onu söylüyorum zaten herkes istediği fiyatı yazar ama ciddi bir alıcı çıktığında o yazdığı fiyatın çok altına satar. Ayrıca saptırmıyorum ki Sen benim teybin fiyatına taktın ya bende senin ürünlerinin fiyatına taktım. Hem o kulaklıkla sarj aletleri o kadar etmez söleyeyim.
    Hacı gel ben senin teybi alayım hem sen kurtul hem ben
  • Çok kirlettik ortalığı İyi günler dilerim
  • ilan 6 yıldır aktif mi ? fiyatta nasibini almış :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.