Şimdi Ara

İnci sözlük atakan ve quantum hikayesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
17
Favori
44.850
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler hikayeyi okumadım ama çok sarıyormuş.bide hikayenin sonunda hikaye quantumun babasının rüyası çıkyormuş doğrumu.bide ss olan var yukleyebilirmi

• birkaç kişiden duydum bakındım bulamaadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sune

birkaç kişiden duydum bakındım bulamaadım
    Linkini atar mısın ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BFMontes

Linkini atar mısın ?

http://ccc.incisozluk.cc/w/korkun%C3%A7-hikaye-anlat%C4%B1yorum-capslerle-kan%C4%B1tlarla/@quanttum/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boş konuşmayı seven adam -- 25 Ağustos 2012; 17:05:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yorgun Domates

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    4. sayfada bıraktım çok uzun :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: unimenam

4. sayfada bıraktım çok uzun :D

Alıntıları Göster
    3.15 saatimi aldı baştan sona okudum. Ben sanmıyorum bu hikayenin gerçek olduğunu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurcandmt

3.15 saatimi aldı baştan sona okudum. Ben sanmıyorum bu hikayenin gerçek olduğunu.

Alıntıları Göster
    Sardı beni baya

Edit : Ürkütücü , uzun zaman alıyor beyler .. 1 saati geçer ben tamamını okumadım dahaa birde yarısındayım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sheeker01 -- 26 Ağustos 2012; 10:16:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sheeker01

Sardı beni baya

Edit : Ürkütücü , uzun zaman alıyor beyler .. 1 saati geçer ben tamamını okumadım dahaa birde yarısındayım

Alıntıları Göster
    Eleman birisine pm atmış ifşa etmeseydin diye. 210. sayfada falandı galiba. Ben de bu işlerle istemeden baya uğraştım. Öyle koyun falan öldüremezler diye biliyorum. Yapacakları şey akıl hastası yapmak
  • quote:

Orijinalden alıntı: AC-130

Eleman birisine pm atmış ifşa etmeseydin diye. 210. sayfada falandı galiba. Ben de bu işlerle istemeden baya uğraştım. Öyle koyun falan öldüremezler diye biliyorum. Yapacakları şey akıl hastası yapmak

Alıntıları Göster
    fake hikayerlere inanmayın

• Okumaktan yoruldum iphone speak ile dinleyeyim dedim. Eleman olaylarin icine girdikce kart kurt sesler cikiyo telefondan. Normal mail veya haber okuturlen cikmayan sesler ve ben ohaaaaa diyerek biraktim dinlemeyide okumayida. Bildigin metin okuma programi sanki bozuk kaset caliyor.

Tehlikeli boyle şeyler en azindan aksam okumak icin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HeroTech

Okumaktan yoruldum iphone speak ile dinleyeyim dedim. Eleman olaylarin icine girdikce kart kurt sesler cikiyo telefondan. Normal mail veya haber okuturlen cikmayan sesler ve ben ohaaaaa diyerek biraktim dinlemeyide okumayida. Bildigin metin okuma programi sanki bozuk kaset caliyor.

Tehlikeli boyle şeyler en azindan aksam okumak icin.
    sayfa kapanmış acamıyorum devamı gelmiştir
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Rusher-

sayfa kapanmış acamıyorum devamı gelmiştir

Alıntıları Göster
    Sağlam link varsa alabilirmiyim merak ettim

Not: hayatımda hiç inciye girmedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: PsychoticInfIuence

Sağlam link varsa alabilirmiyim merak ettim

Not: hayatımda hiç inciye girmedim

Alıntıları Göster
    sağlam link:http://www.gityat.com/s/bestofincisozluk/5887-cinli-perili-hikaye-sevenler-iin-bir-inciszlk-masali-toplam-4-sayfa-entry-var-b

• quote:

Orijinalden alıntı: dluffy

sağlam link:http://www.gityat.com/s/bestofincisozluk/5887-cinli-perili-hikaye-sevenler-iin-bir-inciszlk-masali-toplam-4-sayfa-entry-var-b

Alıntıları Göster
    Arkadaş neden yazmaya devam etmiyor ki? İnanılmaz akıcı ve etkileyici bir anlatımı ve konu işleyişi vardı. Resmen bağımlısı oldum. Umarım en kısa sürede yazmaya devam eder.

• quote:

Orijinalden alıntı: SAVIAR

Arkadaş neden yazmaya devam etmiyor ki? İnanılmaz akıcı ve etkileyici bir anlatımı ve konu işleyişi vardı. Resmen bağımlısı oldum. Umarım en kısa sürede yazmaya devam eder.

gaza geldi adam yazmayı bıraktı bakalım nolucak.
  • İnci'ye girebilen varmı ? 2-3 gündür giremedim bir türlü. Proxy vs. ile denedim bir işe yaramadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dathka Graush

İnci'ye girebilen varmı ? 2-3 gündür giremedim bir türlü. Proxy vs. ile denedim bir işe yaramadı

ara ara açılıp kapanıyor bu günlerde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Emn.

fake hikayerlere inanmayın

he biz de inanarak okuyoruz.
  • 5. Sayfanin sonuna kadar okudumda yazmadi bidaha saglam hikaye
  • quote:

Orijinalden alıntı: Makaroncu

5. Sayfanin sonuna kadar okudumda yazmadi bidaha saglam hikaye
    böyle şeylerden çok etkilenirim ama buna rağmen okumaya başladım ve bırakamadım ilk okuduğum günün gecesi zor uyudum, gece bi kaç kez uyandım. aradan üç gün geçti şimdi hiç korkmuyorum. böyle şeyler duyduğumda ortamdan kaçan ben şimdi hiç korkmuyorum üstüne arkadaşlara falan anlatıyorum onlar korktukça ben gülüyorum
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.