Şimdi Ara

Angry Birds Space, Mars bölümleriyle güncellendi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.426
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Her versiyonda olduğu gibi Space sürümüyle de indirme rekorları kıran Angry Birds yapımcısı Rovio'nun, Curiosity keşif aracının Mars'a iniş yapması anısına özel bir güncelleme hazırlayacağı duyurulmuştu.

Rovio, beklenen gelişme ile ilgili detayları açıklığa kavuşturdu. Curiosity teması Angry Birds Space içerisinde ek bölümler halinde yerini aldı. 

20 bölümden oluşan güncelleme NASA ve Rovio ortaklığında hazırlandı. Yeni bölümlerde Curiosity keşif aracını ele geçirerek yumurta avına çıkan domuzlara karşı mücadele edeceğiz. Ayrıca iki antenna egg bonus bölümü de olacak. Domuzlar haricinde volkanlardan da kaçınmamız gerekiyor.

Oyunda astronot domuz karakteri de ilk kez karşımıza çıkacak. Ayrıca 3 gizli keşif aracını bulduğunuzda NASA görevlerini anlatan bonus seviyeler açılacak.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.rovio.angrybirdsspace.ads&hl=en

http://itunes.apple.com/us/app/angry-birds-space/id499511971?mt=8

• Oh be adam gibi desteklediler, 30 bölüm bırakmışlardı öyle. İlk çıktığı gün aldım 30 bölümü bitirdim sildim, sırf bölüm biriksin diye, indireyim artık
  • Çok severdim bir ara ama bir süre sonra sıkıyor oyun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilk ciktiginda zevk ile oynayanlardanim angry birds ü ancak bunlar kuslarin son cirpinislari

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bir bitmedi uzay macerası. Yakında jüpiter, venüs vs..

• Bütün dünya dört gözle uzay bölümünü bekledi fakat bence oyun için hiçde iyi değildi bu tarz değişikliği.Oyunu oynareken kolay bir oyun oynamama rağmen sinir basıyordu. Fİlmlerdede öyledirya ilk çıktığı tadını vermez sonradan çekilenler. Space de bence bindiği dalı kesti...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.