Şimdi Ara

ONYO Nanopad Plus 4 gb 7'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
146
Cevap
2
Favori
15.092
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende aynısından aldım. Nasıl diyeyim sana , dokunmatik tek kelime ile mükkemmel. Alırken tereddütlerim oldu. Yorumlara bakarak aldım. İyiki almışım. Cihaz Android 4.0 yüklü şekilde geliyor. Yanında şarj ve diğer 2 tane usb aparatı ile birlikte. Menü geçişlerinde , angry birds ve fruit ninja'da kasma donma v.s hiçbirşey yok. HD video oynattım sıkıntısız. Şiddetle öneririm. WiFi çekim gücü birazcık güçsüz kalıyor ama modemin evinin içersindeyse hiçbir sıkıntı olmaz. ( Malum interneti komşumdan alıyorum bazen sıkıntı yaşayabiliyorum. )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi djbko -- 24 Ağustos 2012; 21:59:15 >
  • Bende 25 / 30 mt öteden koşudan alıyorum. sanırı bu cihaz N draft desteği var belki MODEM i değiştirebilirim.

üst modellerinde 1 gb ram ve hdmı da var ve benim için aslında gerekli ( JB 4.1 512mb yetmeyebilir )

arada kaldım , 3 arkadaş alacağız ve 31 ağst a kadar FİNANANS BANK +50TL puan veriyor . yani 3 adet te 8gb hfz kartı BEDAVA gelmiş olacak
  • Yanlız şunu söylemeliyim elinize ulaşacak ürün videodaki ürün olmayacak. Geldiğinde ben çok şaşırdım. Onyo Haipad Nanopad+ diye bir ürün geldi. Hepsiburada.com'dan aldım bende. Kutusunda 1.6 Ghz işlemci olduğunu söylüyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: djbko

Yanlız şunu söylemeliyim elinize ulaşacak ürün videodaki ürün olmayacak. Geldiğinde ben çok şaşırdım. Onyo Haipad Nanopad+ diye bir ürün geldi. Hepsiburada.com'dan aldım bende. Kutusunda 1.6 Ghz işlemci olduğunu söylüyor..

İlk aşamada İŞLEMCİ - GPU önemli , sonta TAM 512MB ram görmesi ve 4 gb sabit hafızanın olması. ben MİCROS SD yuvasına 8gb kart takacağım.

sizde KART YUVASI boşmuydu ? ve 512MB ram i ne kadar kullanıyor ?
  • 300 MB RAM kullanılabilir durumda. Micro SD yuvası boştu. İçinden 4 GB hafızalı..
  • quote:

300 MB RAM kullanılabilir durumda. Micro SD yuvası boştu. İçinden 4 GB hafızalı..

3 adet aldım. 8gb lık takacağız. 150 / 200 mb demek ki cihaz kullanıyor. normal aslında

bilgiler için tşk ler. inşallah uzun ömürlü olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bukalemun

quote:

300 MB RAM kullanılabilir durumda. Micro SD yuvası boştu. İçinden 4 GB hafızalı..

3 adet aldım. 8gb lık takacağız. 150 / 200 mb demek ki cihaz kullanıyor. normal aslında

bilgiler için tşk ler. inşallah uzun ömürlü olur.

İnşallah öyle olur benimde tek dileğim o :)
  • bu cihazda avea jet mobilimi takıp kullanabilirmiyim. kullanılıyorsa almak istiyorum bilenler yazarsa sevinirinim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: seyy@h

bu cihazda avea jet mobilimi takıp kullanabilirmiyim. kullanılıyorsa almak istiyorum bilenler yazarsa sevinirinim?

avea jet modem in ÜRETİCİSİNİ öğrenip ( tam model - marka ) ve HB ye email atabilirsiniz
  • Mrh,
    3G desteği var mı ( dışarıdan da olur ) ? HDMİ çıkışı var mı ? ekran çoklu dokunma mı ? hassasiyet nasıl , kaldırıp duvara vuracak kadar kötü mü ? tşk ettim
  • quote:

Orijinalden alıntı: cucuko

Mrh,
    3G desteği var mı ( dışarıdan da olur ) ? HDMİ çıkışı var mı ? ekran çoklu dokunma mı ? hassasiyet nasıl , kaldırıp duvara vuracak kadar kötü mü ? tşk ettim

donanımsal 3g yok ( usb bağlamanız gerek )

ön kamera var , 3G desteği yok

HDMI yok ( ancak hdmi li model geldi bana ) sitede bilgi hatali

5 parmakla dokunmaya izin veriyor

hassasiyet ( bu tarz cihazlar için ) iyi deniliyor

duvara vurulacak değeri olan bir cihaz değil , 100DOLARLIK tablet ve TR garantili

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bukalemun -- 29 Ağustos 2012; 14:27:09 >
  • quote:

quote:

Mrh,

HDMI yok

duvara vurulacak değeri olan bir cihaz değil , 100DOLARLIK tablet ve TR garantili

Tv ye nasıl bağlayabiliriz ? Hdmi olmaması -eksi bir nokta
  • quote:

quote:

quote:

Mrh,

HDMI yok

Tv ye nasıl bağlayabiliriz ? Hdmi olmaması -eksi bir nokta

Üst modellerinde ( 60TL pahalı ve hatta DLNA olanı 200 TL pahalı ) hdmı - 1 gb ram - 8 gb sabit hafıza - DLNA var

BU ürün F / P olarak 3 adet ve HB den card finans ile alınırsa iyi durmakta. Ürün yarın elime ualaşcak sanırım TEST leri o zaman göreceğim. .mkv hariç TV ile işim olmaz aslında ama çokta zaruri bir durum değil , bilerek ve bütçeme uygun diye aldım.

• selamlar bende akşamüstü hb den sipariş verdim çok beklentim yok müzik basit oyunlar video ve bu tip bir cihaza yönelmemdeki en büyük etken olan e-kitap bana yeterli ve sanırım bu cihaz bu istekleri karşılamaya yeter. ürün elime geçince ve kurcaladıkça kendimce iyi veya kötü yönlerini buradan paylaşmaya çalışırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: MADBULL35

selamlar bende akşamüstü hb den sipariş verdim çok beklentim yok müzik basit oyunlar video ve bu tip bir cihaza yönelmemdeki en büyük etken olan e-kitap bana yeterli ve sanırım bu cihaz bu istekleri karşılamaya yeter. ürün elime geçince ve kurcaladıkça kendimce iyi veya kötü yönlerini buradan paylaşmaya çalışırım

Bu işlemci + mali 400 gpu oyunda sorun yaratmaz , sanırım JB 4.1 ve ilk 2 yıl sonra RAM sıkıntısı yaşarız. 7" de video / multimedia bence yetecektir. Sonuçta MUADİLİ 188 TL cep telefonundan çok çok ucuz
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: MADBULL35

selamlar bende akşamüstü hb den sipariş verdim çok beklentim yok müzik basit oyunlar video ve bu tip bir cihaza yönelmemdeki en büyük etken olan e-kitap bana yeterli ve sanırım bu cihaz bu istekleri karşılamaya yeter. ürün elime geçince ve kurcaladıkça kendimce iyi veya kötü yönlerini buradan paylaşmaya çalışırım

Bu işlemci + mali 400 gpu oyunda sorun yaratmaz , sanırım JB 4.1 ve ilk 2 yıl sonra RAM sıkıntısı yaşarız. 7" de video / multimedia bence yetecektir. Sonuçta MUADİLİ 188 TL cep telefonundan çok çok ucuz

+1905
  • Benim ürün geldi

HDMI var ( tv bağlama kablosu yok ) , normal USB yok , mini usb var ve dönüştürücü kablo çıktı. siyah renk ürün.

TEST / İNCELEME YAKINCA GELECEK

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bukalemun -- 28 Ağustos 2012; 13:49:24 >
  • Dört gözle bekliyoruz. HB de bizi gözlüyor. Sepete attınız ne zaman alacaksınız diyor..
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.