Şimdi Ara

ONYO Nanopad Plus 4 gb 7' (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
147
Cevap
2
Favori
15.092
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dostlar ben telefonun hotspotundan gelen neti tablette kullanıyorum hiçbir sorun yok.....
  • Arkadaşlar Acil yardımınıza ihtiyacım var. bilmeyerek yanlışıkla System\app klasöründeki İndirilenleri sildim yani indirme yöneticisi sildim ve google playden hiçbir şey inmiyor nasıl geri getirebilirm apk sini nasıl bulabilirim?Biriniz Upload eder mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: djbko

quote:

Orijinalden alıntı: Bukalemun

quote:

Orijinalden alıntı: s.tetik

quote:

Ben tableti aslında hotspot için almıştım. Hotspot desteği yok android 4.0'da. Yani huawei model mobil modeminiz yoksa dışarda interneti unutun... 2.3 sürümüne geçmeye çalıştım ama ürünün web sitesinde yazılanları yaptım boot ederken bilgisayar cihazı tanımıyor çok ilginç. Onyo'nun web sitesinde nanopad+ adlı modelin görüntüsüde bambaşka. Çin malı değilmi işte türkiye distrübütörü işini iyi yapmıyor. 4.0 için birsürü hotspot yaması denedim internetten alıp. Hiçbiri işe yaramıyor. Bu sorunu dışında ürün mükkemmel. Aldığıma neden pişmanım, çünkü hotspot desteği yok. Şansıma küstüm anlayacağınız :) Alıcak olan arkadaşları bilgilendirmek istedim. Sorununuz olursa yardımcı olmaya hazırım.

yani ben şimdi androidli telefonumdan 3g internetimi wi fi den paylaştırsam (wifi teethering) bu cihaz alamıyor mu?

Üye nin dediği şey sizin dediğinizle alakalı değil !

hotspot dağıtılan bir wifi bağlantısı tüm diğer WİFİ li cihazlar alırlar / kullanırlar ( 1/1000 uyumsuzluk sorunu çıkar )

diğer türlü TABLET e VINN 3g modem bağlayıp bunu tekrarn HOT SPOT olarak dağıtmak hem garip hemde 3 parti uygulama gerektirebilir.

3g - vınn modem - wifi - ICS 4.0 - hotspot hepsi farklı şeyler.

Hocam yanlış düşünüyorsun. O cep telefonundan gelen hotspot ( yani wifi ) sinyalleri ad-hoc yayını yapıyor. Ve ics 4.0'da ad-hoc ağlara bağlanmıyor. İsterseniz deneyin.

Ben HTC EXPLORER ile kullanıyorum ve sorun yok Onyo tablet bağlanıyor, özellikle müzik ve film sitesine girdim sorunsuz.

• quote:

quote:

quote:

Ben tableti aslında hotspot için almıştım. Hotspot desteği yok android 4.0'da. Yani huawei model mobil modeminiz yoksa dışarda interneti unutun... 2.3 sürümüne geçmeye çalıştım ama ürünün web sitesinde yazılanları yaptım boot ederken bilgisayar cihazı tanımıyor çok ilginç. Onyo'nun web sitesinde nanopad+ adlı modelin görüntüsüde bambaşka. Çin malı değilmi işte türkiye distrübütörü işini iyi yapmıyor. 4.0 için birsürü hotspot yaması denedim internetten alıp. Hiçbiri işe yaramıyor. Bu sorunu dışında ürün mükkemmel. Aldığıma neden pişmanım, çünkü hotspot desteği yok. Şansıma küstüm anlayacağınız :) Alıcak olan arkadaşları bilgilendirmek istedim. Sorununuz olursa yardımcı olmaya hazırım.

Hotspot ne demek ? Amacı nedir ?

hotspot , cep telefonundan gelen internet sinyallerini wifi'ye çevirmenin başka bir ismi diyebiliriz. Bu wifi sinyalleri ad-hoc şeklinde geliyor ve ics 4.0'da bunu alamıyor olay bundan ibaret..

onyo TABLET ıcs 4.0 . Bende HTC EXPLORER + Vodafone net paket var sorunsuz bağlanıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: _K@YIP_

Arkadaşlar Acil yardımınıza ihtiyacım var. bilmeyerek yanlışıkla System\app klasöründeki İndirilenleri sildim yani indirme yöneticisi sildim ve google playden hiçbir şey inmiyor nasıl geri getirebilirm apk sini nasıl bulabilirim?Biriniz Upload eder mi?

Mesajı şimdi gördüm , sorunu hallettiniz mi?
  • Hayır sorunu çözemedim.Daha büyük bir soruna el attım. Çin forum sitesinden bir ROM indirdim. Tabletimi flashladım.Tablet açıldı ama Dokunmatik algılamıyor.Tablete uygun Rom bulamıyorum.Eskiden tabletimi bağlarken Pc ye A710 derdi şimdi A10 diyor Onyonun sitesindeki Romuda yüklemeye çalıştım ama beceremedim.
  • quote:

Hayır sorunu çözemedim.Daha büyük bir soruna el attım. Çin forum sitesinden bir ROM indirdim. Tabletimi flashladım.Tablet açıldı ama Dokunmatik algılamıyor.Tablete uygun Rom bulamıyorum.Eskiden tabletimi bağlarken Pc ye A710 derdi şimdi A10 diyor Onyonun sitesindeki Romuda yüklemeye çalıştım ama beceremedim.

Zaten aynı donanıma sahip ama ÜST model bir cihazın rom unu yüklemek sorun olmazken driver gündeme geliyor hemen :((

Nasıl yardımcı olarabilirim ? Cihaz bende var ve hiç bir işlem yapılmamış şekilde .
  • quote:

quote:

Hayır sorunu çözemedim.Daha büyük bir soruna el attım. Çin forum sitesinden bir ROM indirdim. Tabletimi flashladım.Tablet açıldı ama Dokunmatik algılamıyor.Tablete uygun Rom bulamıyorum.Eskiden tabletimi bağlarken Pc ye A710 derdi şimdi A10 diyor Onyonun sitesindeki Romuda yüklemeye çalıştım ama beceremedim.

Zaten aynı donanıma sahip ama ÜST model bir cihazın rom unu yüklemek sorun olmazken driver gündeme geliyor hemen :((

Nasıl yardımcı olarabilirim ? Cihaz bende var ve hiç bir işlem yapılmamış şekilde .

Şu an Bana ROM lazım zaten bizim cihaz Onyonun sitesinde yok.Şu an ne yapacağım hakkımda bir fikrim yok

• quote:

quote:

quote:

Şu an Bana ROM lazım zaten bizim cihaz Onyonun sitesinde yok.Şu an ne yapacağım hakkımda bir fikrim yok

Ben de bakınayım , olmaz ise servis ile görüşürüm

• quote:

quote:

quote:

quote:

Ben de bakınayım , olmaz ise servis ile görüşürüm

Tamam.Sağolun

• Tablet açılmıyor, android ekranında kalıyor hayatımda yaptığım tek hatadır bu tableti almak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeviceoNe`

Tablet açılmıyor, android ekranında kalıyor hayatımda yaptığım tek hatadır bu tableti almak.

Garantili değil mi? zaten 2,5 aylık cihaz olması gerek EN FAZLA
  • quote:

quote:

Tablet açılmıyor, android ekranında kalıyor hayatımda yaptığım tek hatadır bu tableti almak.

o kadar bile değil ancak kutusunu bulamadım cihazın, bir kargaşada atıldı diye tahmin ediyorum kutusuz gönderebiliyor muyum?
  • quote:

quote:

quote:

o kadar bile değil ancak kutusunu bulamadım cihazın, bir kargaşada atıldı diye tahmin ediyorum kutusuz gönderebiliyor muyum?

HB nin iade / tamir ve değişim süreci biraz farklı size ONAY KODU vermesi gerekli,

Ayrıca firması ile görüşürseniz çok kolay olur.

• arkadaşlarbu isimde sanırım başka versiyonlar var. kapasitif tuşları ve 2usb çıkışı var.

gelelim benim sorunuma benim kuzende bunun aynısından var ve desen kodunu unutmuş. rom atarız diyip aldım ama elimde kaldı. ses açma tuşuna basıp power 6 defa basarak pcye tanıtıyorum ancak a710 diye tanıyor pc ama sürücü bulamıyor.. hoşzaten sitesinde verilen romda sanırım diğer nanopad plusa ait. bu rom yükleme sorununa çare bulan varmı? onyo firmasını aradım sorundan bahsetti bize gönderin diyorlar. destekvermekyerine gönderindiyip çıkıyorlar işin içinden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: windshair

arkadaşlarbu isimde sanırım başka versiyonlar var. kapasitif tuşları ve 2usb çıkışı var.

gelelim benim sorunuma benim kuzende bunun aynısından var ve desen kodunu unutmuş. rom atarız diyip aldım ama elimde kaldı. ses açma tuşuna basıp power 6 defa basarak pcye tanıtıyorum ancak a710 diye tanıyor pc ama sürücü bulamıyor.. hoşzaten sitesinde verilen romda sanırım diğer nanopad plusa ait. bu rom yükleme sorununa çare bulan varmı? onyo firmasını aradım sorundan bahsetti bize gönderin diyorlar. destekvermekyerine gönderindiyip çıkıyorlar işin içinden.

Cihaza wipe data yapıbiliyormusunuz ? ( geçen gün samsung galaksy ace için aynı durum oldu ) RESET atmak gerekli ama cihaz kapatılıp atılması gerek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bukalemun -- 6 Kasım 2012; 22:56:08 >
  • ben de onyo powerpad aldım bimeksten ordaki adam 3g desteklemez dedi ama destekledi vodafone modemi :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tyildiz07

ben de onyo powerpad aldım bimeksten ordaki adam 3g desteklemez dedi ama destekledi vodafone modemi :)

ZTE - HUWAEİ olduktan sonra büyük oranda destekler OTG kablosu ile :)) Ben hot spot kullandım zaten.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tyildiz07

ben de onyo powerpad aldım bimeksten ordaki adam 3g desteklemez dedi ama destekledi vodafone modemi :)

ZTE - HUWAEİ olduktan sonra büyük oranda destekler OTG kablosu ile :)) Ben hot spot kullandım zaten.

zte mf190 i desteklemedi diger modem huwaei e160e yi taktim calisti
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: windshair

arkadaşlarbu isimde sanırım başka versiyonlar var. kapasitif tuşları ve 2usb çıkışı var.

Cihaza wipe data yapıbiliyormusunuz ? ( geçen gün samsung galaksy ace için aynı durum oldu ) RESET atmak gerekli ama cihaz kapatılıp atılması gerek.

Malesef recovery modda açtığımda android yatıyor ve karnında ünlem çıkıyor.. tek çare distrübütöre göndereceğiz..

son bir dipnot : ürün kuzende çalışır halde hiç kullanmadım iyimi kötümü bilememde yazılım konusunda budenli sıkıntısı olan bir cihaz bana göre çöptür. vazgeçtik roottan vsden.. stock rom bile mevcutdeğilsesiz düşünün yani..

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.