Şimdi Ara

Final Destination 3 (2006)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
2.925
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ewet bugün film elime geçti.Ama akşama doğru izleyebilirim.Yorumumu akşam yazarım.Peki izleyenler nasıl buldu çok merak ediom???Yorumlarrrrr
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• bende indirdim ama altyazı olmadığı için izliyemedim, çok merak ediyorum wallaha,inşallah en kısa zamanda izliyebilirim
  • bence 1. ve 2. filmi geçemez.son durak zaten ne bekleyebilirsin ki bundan ötesi yok :)))))))
  • quote:

Orjinalden alıntı: Yü.Si.

bence 1. ve 2. filmi geçemez.son durak zaten ne bekleyebilirsin ki bundan ötesi yok :)))))))

Öle deme arkadaş ben izliyim sölicem güzel olup olmadığını ama fragmanında ilkinde ölüm onları buldu.2.cide onları uyardı.Şimdi ise bitirmeye gelior dior
  • ben de merak ediom yaf umarım batırmamışlardır
  • Ben de merak ettim şimdi inşallah 1. ve 2. den iyidir
  • benim 2 hafta oldu izleyeli ve gayet güzel çekimde iyi ise rahatlıkla seyredilecek bir filim 1,2, ve Son Durak 3 (Final Destination 3) 3 seriyede aynı hızla devam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hüküm -- 2 Nisan 2006; 17:51:50 >
  • Ben seyrettim arkadaşlar..Açıkcası beğenmedim..Yani 1 ve 2 yi izlemeden bağımsız olarak izlenirse mutlaka görülmesi gereken filmlerden diye düşünüyorum fakat seri halde izlenirse kurgu diğerleri kadar iyi değildi bence...Üstüne hiç birşey katılmadığı gibi sırf serinin 3, filmi olsun bari diye öylesine yapılmış olduğu izlenimi bıraktı bende...Tabi bunlar sadece benim fikirlerim iddaalı değilim..Bakalım sizler beğenecekmisiniz merak ettim...
  • quote:

Orjinalden alıntı: fıratkale

Ben seyrettim arkadaşlar..Açıkcası beğenmedim..Yani 1 ve 2 yi izlemeden bağımsız olarak izlenirse mutlaka görülmesi gereken filmlerden diye düşünüyorum fakat seri halde izlenirse kurgu diğerleri kadar iyi değildi bence...Üstüne hiç birşey katılmadığı gibi sırf serinin 3, filmi olsun bari diye öylesine yapılmış olduğu izlenimi bıraktı bende...Tabi bunlar sadece benim fikirlerim iddaalı değilim..Bakalım sizler beğenecekmisiniz merak ettim...

Ben şu an filmi izledim.Sanırım sen böle şeyler yazmasaydın ben yazardım yani sana kesinlikle katılıyorum.1 we 2 yi izlemeenler için ideal ama izleyenler daha iyi bişey beklicekler ama hüsrana uğrucaklar.Ama yinede izlenebilir bi film

• 2 yi izlemiştim kötüydü
    1 i izlerken de uyuyakaldım
    3 ü de izlemek niyetinde değilim
    ama ölüm şekilleri gerçekten enteresandı bu da bir gerçek
  • 1.si güzeldi. 2. si çook daha güzeldi. 3.sünü bilemiyorum.

özellikle 2.filmdeki tempoya hayran kalmıştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Egguzel -- 4 Nisan 2006; 1:01:52 >
  • 1.si güzeldi. 2. si çook daha güzeldi. 3.sünü bilemiyorum.

• quote:

Orjinalden alıntı: egguzel

1.si güzeldi. 2. si çook daha güzeldi. 3.sünü bilemiyorum.

Ewet arkadaşım aynen sana katılıorum ama 3'ü pek beğenmedim haberin olsun
  • quote:

Orjinalden alıntı: lordmad

Ewet bugün film elime geçti.Ama akşama doğru izleyebilirim.Yorumumu akşam yazarım.Peki izleyenler nasıl buldu çok merak ediom???Yorumlarrrrr

ABI KIM 2007 der kımı ızledım der nasıl ıs ya bu kıme ınancaz
  • bi solaryum sahnesi var kopardı beni...
  • nerede ızledın baba ya
  • quote:

Orjinalden alıntı: eggy13

nerede ızledın baba ya

Walla vcd ciden aldım izledim
  • 2.sinden güzel ama 1. sini yine gecemez bu film....tam izlemedim bende VCD sini buldum o yüzdden film cekici gelmedi ama sinemaya gitdigimde belki fikrim değişşir
  • İzlemeye bile değmez çok zırt olmuş işallah 4' ü gelmez dicem ama gelecek gibi bıraktılar
  • quote:

Orjinalden alıntı: Roswell

ben de merak ediom yaf umarım batırmamışlardır

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.