- x
gitti gidiyor.com 2. el ürün mü satıyor?
5 Cevap2589 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

1591 Mesaj
2 Nisan 2006; 10:18:14 

Arkadaşlar böyle bir açık artırma sitesi var. Yeni üye oldum. Hatta birkaç teklifde yaptım. Buradan alış veriş yapanlar veya bilgisi olanlar beni aydınlatabilir mi? Diyelimki bir teklif yaptım ve ben kazandım. Parayı göndermezsem ne oluyor? Nasıl olsa üye olurken kredi kartı falan istemediler. YARDIMCI OLUN PLEASE.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HayatBoş -- 2 Nisan 2006; 20:35:59 >

***YaPTıĞıMıZ YoRuMLaR SaDeCe KeNDiMiZi BaĞLaR ***
Yaptığın HiçBir Şeyden Pişmanlık Duyma, Pişman Olacağın HiçBir Şeyi Yapma!

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
2 Nisan 2006; 10:31:16 

Güvenli bi sitedir..Ben birçok kez alışveriş yaptım sitede.Ama bişey almadan önce satıcı hakkındaki yorumları oku.Yorumları iyiyse al..Parayı göndermezsen malı alamazsın.Ve sana kötü yorum verirler.Kötü yorumda senin ilerideki alışverişlerinde sana sorun çıkarır.Eğer hotmail,yahoo,gmail gibi bedava mail adresi değilde ttnet,e-kolay,superonline gibi iss mail adresi kullandıysan kredi kartı aktivasyonu istemezler..Ama dediğim gibi 2 şeye dikkat et:birincisi satıcının yorumlarına ikincisi teklif verdiğin ve kazandığın bi ürün olursa ve almazsan kötü yorum veriyorlar.Bu da sana sonraki alışverişlerinde sorun çıkarır..
quote:

Orjinalden alıntı: HayatBoş

Arkadaşlar böyle bir açık artırma sitesi var. Yeni üye oldum. Hatta birkaç teklifde yaptım. Buradan alış veriş yapanlar veya bilgisi olanlar beni aydınlatabilir mi? Diyelimki bir teklif yaptım ve ben kazandım. Parayı göndermezsem ne oluyor? Nasıl olsa üye olurken kredi kartı falan istemediler. YARDIMCI OLUN PLEASE.

432 Mesaj
2 Nisan 2006; 11:08:00 

Adamlar aşamaları ayrıntılı şekilde anlatmışlar. http://www.gittigidiyor.../yardim_main.php?cat=be

1591 Mesaj
2 Nisan 2006; 20:34:28 

Arkadaşlar bu gittigidiyor.com adresinde açık artırma ile satılan ürünler özellikle kıyafetler 2. el mi? Bir arkadaş o sitede hep 2. el ürünler satılıyor dedi. Şok oldum ben. Bu arada 2-3 tane ürünü almaya hak kazandım ve ücretini ödedim. NE OLUR BENİ AYDINLATIN.

62 Mesaj
2 Nisan 2006; 20:44:53 

sıfır malda satılıyor 2. el de satılıyor

[img]http://img209.exs.cx/img209/4797/1ybayrak8ic1jp.gif[/img]

1591 Mesaj
2 Nisan 2006; 21:12:37 

2. EL GİYİM EŞYASI OLUR MU? Eğer öyleyse sitenin adının www.bitpazari.com olması gerekmezmiydi?

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » gitti gidiyor.com 2. el ürün mü satıyor?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.328