Şimdi Ara

TP-LINK TD854W_1 ŞİFRE DEĞİŞTİRME SORUNU !

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
95.473
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • TP-LINK TD854W_1 MARKA BİR MODEMİM VAR .KURULUMUNU TAMAMLADIM .ANCAK ŞİFREMİ DEĞİŞTİRMEK İSTİYORUM .ŞİFRE DEĞİŞTİRMEK İÇİN DEĞİŞİK SİTELERDEN GÖRDÜĞÜM GİBİ 192.168.1.1 YAPIP MODEM SETUPUNA GIRMEYE ÇALILTIM .ANCAK ŞİFRE BİR TÜRLÜ OLÖMIYOR. ORJINALINDE ŞİFRE VE KULLANICI ADI DOĞRU AMA HATA VERİYOR .BU OLAYI DEĞİŞTİRMENIN BAŞKA YOLU YOK MU VEYA NE YAPILABİLİR ?? DÜZELMEK BİLMİYOR .SAYGIALRR CEVAPLARINIZ IBEKLIYOR OLACAĞOM LUTFEN YARDIM !!!!!!!!!
  • ŞİFRE DOĞRULAMA İŞLEMİNDE HATA VERİYOR YANİ !!
  • 192.168.1.1 adresinden kullanıcı adı ve parola ile oturum açın. Eğer önceden şifre vs. tanımlamamışsanız kullanıcı adı admin şifre de admin. Buradaki arayüzde de Bakım > Yönetim diye gidince şifre değiştirme sayfasına geliyor. Gerekirse modemi resetleyerek bu arayüzden tekrar şifrelerini tanımlamanız işe yarayabilir.
  • bakım > yönetim denen bir yer çıkmıyor tp link arayüzünde ...kullanım klavuzunda olduğu gibi ayarlara girilemşyor .reset attım ancak önceden şifreleri kullanıcı ismini girdiğim gibi default olarak kalıyor .Ne yapabilirim başka ?
  • Manual'inde güzelce anlatılıyormuş .İyice okuyunca durum anlaşıldı. 192.168.1.1 adresine gidince web tarayıcısından kimlik doğrula geliyor .TD854W_1 modelinin default ayarı

kullanıcı adı :admin
    şifre :ttgalaksi

olarak girilince istenilen şifre değişikliği ve ayarlamaları yapılabiliyor .Başka yapamayan arkadaşlar varsa bunlara dikkat etmeleri yeterli .

Herkese güzel günler . Yardım etmeye çalışan arkadaşlara teşekkürler tekrar.
  • ya benim modemim tp link TD854W_1 buna wifi ile bağlanırmı acil yardım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.