Şimdi Ara

Remedy: 'Yeni Nesil Konsollar, Büyük Bir Adım'

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.449
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•     Üretici firmalar henüz isimleri netleşmese de yeni bir Playstation ve Xbox konsolu üzerinde çalışıyor. Oyun endüstrisindeki çoğu firma yeni konsolları dört gözle beklerken, Remedy'den bu konsollara yönelik olumlu sözler geldi.

GameIndustry'e konuşan Alan Wake yapımcısı Oskari Hakkinen, "Şu an küçük bir ekiple birlikte gelecek nesil konsollara yönelik bir proje için çalışıyoruz. Bu konsollarla ilgili söyleyebileceğimiz şey, oyun dünyası için gerçekten büyük bir adım. Gelecek nesil konsollar, öncekilerden çok daha rahat ve kullanışlı." sözlerini söyledi.

• siz pcden vazgeçmeyin gene de:D
  • Hadi hayırlısı.

Bekliyoruz canavarları ama
    PS3 ve XBOX 360 rahat 2 sene daha götürür.

Birde 4K çözünürlük olayı doğru çıkarsa TV masrafı olacak.
    Bu ne yav? Her konsola yeni TV çıkacaksa işimiz var valla.

Eskiden tüplü TVler uzun yıllar boyunca ne güzel her konsola uymuştu. Şimdi her konsola yeni TV.
  • remedey geç bunları Allah rızası için alan wake 2 yi duyur da havamız yerine gelsin

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • wichtking.
    Alan Wake 2 gelecek biliyorsun zorlama :D gelicek sonuçta 1.oyunun o sonundan sonra gelmezse ikimiz amerikan ordusu yapar biz ...... spoiler vermem :D

• guzel guzel gun gectikce lekeleyenlerde sempatizani haline gelecekler yeni nesillerin!!

• XxxOnurxxX123
    24.08.2012 00:02:33

American Nightmare ile hikayeyi zaten bağladılar Alan Wake 2 muhtemelen yeni bir hikayeyle gelecek.
  • alan wake 2 yapmayında ne yaparsanız yapın remedy gibi kaliteli bir firmadan daha kaliteli ve uzun ömürlü oyunlar bekliyorum
  • Crytec Berbat diyor Remady Güzel diyor.Hangisine inanacaz bakalım...

• PC FOREVER...

• ah ulan MAX PAYNE 4'ü bir yapsalar hiç şüphem yok o atmosferi iliklerimize kadar işletirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

alan wake 2 yapmayında ne yaparsanız yapın remedy gibi kaliteli bir firmadan daha kaliteli ve uzun ömürlü oyunlar bekliyorum

kafanmı güzel alan wake oyunmu var hikayesi yeter

• alan wake bence sıkıcı bir oyun.ha dizi olsaydı oturur izlerdim o ayrı,ki bence dizi olmalıydı.çünkü oynanışa hiç özen gösterilmemiş.alan wake 2'nin de çok farklı bir oynanışa sahip olacağını sanmıyorum.rockstar'la yeniden birleşip bir max payne 4 yaparak oyun dünyasına yeniden damga vursalar müthiş olur.max payne gerçekten bir altın yumurta ve neden bıraktılar hala anlamıyorum.
  • wichtking

senin beğendiğin herşeyi beğenmek zorundayım dimi ? bana göre iyi bir oyun değil işte alan wake he kafam güzel tey allam ya..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.