Şimdi Ara

TR Branding

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
1
Favori
4.231
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• TR Branding v2.5 Amigo, iGO8, Primo, İphone ve Android içindir 26.05.2013

Petrol İstasyonu 122
    Banka,Atm 100
    Grup 48
    Eğlence 36
    Otomotiv 79
    Sağlık 09
    Cafe ve Bar 11
    Spor 13
    Restaurant 71
    Kamu Kuruluşları 88
    İş 68
    Alışveriş 344
    Trafik Işıkları 01
    Speedcam İkonları 25
    Toplam 1015 Adet Farklı İkon

Amigo, iGO8 ve Primo da;
    320x240, 400x240, 480x232, 480x272, 480x320 ve 800x480 çözünürlükler içindir.

Android İçin;
    TR Branding v2.5 kimyaci Small Android : 320x240, 400x240, 480x232, 480x272, 480x320, 800x480, 854x480 ve 960x540 çözünürlükler içindir.
    TR Branding v2.5 kimyaci Large Android : 1024x600, 1024x640, 1024x768, 1280x720, 1280x768 ve 1280x800 çözünürlükler içindir.

Değişiklikler;
    400x240, 480x232 ve 480x320, 854x480, 960x540, 1024x600, 1024x640, 1024x768, 1280x720, 1280x768 ve 1280x800 çözünürlükler eklendi
    Speedcam ikonları eklendi.
    Bazı ikonlar düzenlendi.

Kurulum iGO8, Primo 1.1, ve Primo 1.2
    1-Original branding.zip klasörünüzün yedeğini alınız.
    2-İndirdiğiniz rarlı dosyayı açıp "branding.zip" klasörünü iGO8 ana dizinine yada Primo ana dizinine kopyalayınız.
    3-save klasöründe ki "poi_visiblities.txt" ve user.upoi dosyalarını cihazın save klasörüne kopyalayınız.

Amigo İçin;
    1-Original branding.zip klasörünüzün yedeğini alınız.
    2-İndirdiğiniz rarlı dosyayı açıp "branding.zip" klasörünü iGO8 ana dizinine kopyalayınız.
    3-save klasöründe ki "poi_visiblities.txt" ve user.upoi dosyalarını cihazın save klasörüne kopyalayınız.
    4-DJ.Amigo_v3.4 skin zipli skin klasörlerini "Content/skin" klasörüne kopyalayınız.Sonra skinş aktif ediniz.
    5-"Menü/+Diğer/Ayarlar/DJ Settings" ekranında poi ayarlarını yapınız.

Primo 2.0 ve üstü için;
    Dosyaları aşağıda ki gibi kaydediniz.Ve Primo 2.0 için verilen save klasörünü kullanınız.Primo 2.0.1 li Android çihazlar için de geçerlidir.

Branding.zip ==> Primo/branding.zip
    poi_visiblities.txt ==> Primo/save/profiles/01/poi_visiblities.txt
    user.upoi ==> Primo/save/profiles/01/user.upoi

Not1 : Hiçbir kod yazmadan 3 balon çıkmıyor.

TR Branding

TR Branding v2.4 Amigo.rar
    TR Branding v2.4 iPhone.rar
    TR Branding v2.4 iGO8.rar
    TR Branding v2.4 Primo.rar
    TR Branding v2.5 kimyaci Small Android.rar
    TR Branding v2.5 kimyaci Large Android.rar
    DJ.Amigo_v3.4.rar Amigo içindir.

Vermiş olduğu destek ve Yardım için Osman Göksel arkadaşımıza sonsuz teşekkürler

NOT : Branding klasörünü kullanıp kullanmamak sizin kararınızdır.Hiçbir şekilde doğabilecek sorunlarla ilgili sorumluluk bana ait değildir.Tüm sorumluluk sizlere aittir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murat3300 -- 11 Temmuz 2014; 2:06:19 >

• Linkler ölü gibi;
    igo8 için olanı indiremedim.

Dip not: eskiden navigasyona yüklüydü branding ler. geçen gün harita için update yaptığımda gitti. Dosyayı yedekleyip tekrar atmak lazım updatelerde herhalde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vega_dj

Linkler ölü gibi;

Dip not: eskiden navigasyona yüklüydü branding ler. geçen gün harita için update yaptığımda gitti. Dosyayı yedekleyip tekrar atmak lazım updatelerde herhalde.

Linkler bir daha ölmemek üzere güncellendi.Evet güncelleme esnasında original branding ile değişiyor.Ben güncellemelerimi cihazın flashında bulunan original yazılımla yapıyorum.Sonra sdcarta yedekleyip hep sdcarttan kullanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: murat3300

quote:

Linkler ölü gibi;

Linkler bir daha ölmemek üzere güncellendi.Evet güncelleme esnasında original branding ile değişiyor.Ben güncellemelerimi cihazın flashında bulunan original yazılımla yapıyorum.Sonra sdcarta yedekleyip hep sdcarttan kullanıyorum.

Alıntıları Göster
    Elinize emeğinize sağlık

Ne zamandan beridir toolbox ile güncelleme yapınca branding değişiyor anlamadım? Benim ki hiç değişmedi herhalde Çok eski sürüm bir toolbox kullanıyorum ondan mı ki?

• quote:

Orijinalden alıntı: x-calibur

Elinize emeğinize sağlık

Ne zamandan beridir toolbox ile güncelleme yapınca branding değişiyor anlamadım? Benim ki hiç değişmedi herhalde Çok eski sürüm bir toolbox kullanıyorum ondan mı ki?

Alıntıları Göster
    Benim anladığım kadarı ile poi güncellemesi yüklenirse brandingler gidiyor. Sadece haritayı yüklerseniz brandinglere bir şey olmuyor.

Birde burda ki brandingler benim eskilere göre daha fazla gibi. ama ben iconları sevmedim. eski kullandığımı araıyorum hala. Haritada hepsi açık değil belli yerleri kullanıyorum zaten.

• quote:

Benim anladığım kadarı ile poi güncellemesi yüklenirse brandingler gidiyor. Sadece haritayı yüklerseniz brandinglere bir şey olmuyor.

Birde burda ki brandingler benim eskilere göre daha fazla gibi. ama ben iconları sevmedim. eski kullandığımı araıyorum hala. Haritada hepsi açık değil belli yerleri kullanıyorum zaten.

Alıntıları Göster
    TR Branding güncellendi.Yeni ikonlar eklenmiştir.
  • quote:

TR Branding güncellendi.Yeni ikonlar eklenmiştir.

Alıntıları Göster
    TR Branding 2.4 versiyonu ilk mesajda paylaşıldı.Tüm ikonlar değişti.Alışveriş ikonları farklı olsun diye yuvarlak yaptım.Örnek Resimler aşağıda;

TR Branding

TR Branding

• quote:

TR Branding 2.4 versiyonu ilk mesajda paylaşıldı.Tüm ikonlar değişti.Alışveriş ikonları farklı olsun diye yuvarlak yaptım.Örnek Resimler aşağıda;

TR Branding

TR Branding

Alıntıları Göster
    Harika olmuş.Eline sağlık....

• quote:

Orijinalden alıntı: scorpion35

Harika olmuş.Eline sağlık....

Alıntıları Göster
    Ellerinize emeklerinize sağlık... Valla zor iş bu minicik resimlerle vede resimlerin yerleri ile uğraşmak sabır işi...

Allah razı olsun, bugün nasipse aylar sonra cihazımı kullanacağım bakalım nasıl olmuş İyi olduğuna eminim

• quote:

Orijinalden alıntı: x-calibur

Ellerinize emeklerinize sağlık... Valla zor iş bu minicik resimlerle vede resimlerin yerleri ile uğraşmak sabır işi...

Allah razı olsun, bugün nasipse aylar sonra cihazımı kullanacağım bakalım nasıl olmuş İyi olduğuna eminim

Alıntıları Göster
    Güle güle kullanın

• quote:

Orijinalden alıntı: osman_goksel

Güle güle kullanın

Alıntıları Göster
    TR Branding v2.5 versiyonu ile güncellend,.Linkler ilk mesajdadır.

Değişiklikler;
    400x240, 480x232 ve 480x320, 854x480, 960x540, 1024x600, 1024x640, 1024x768, 1280x720, 1280x768 ve 1280x800 çözünürlükler eklendi
    Speedcam ikonları eklendi.
    Bazı ikonlar düzenlendi.

• Üstad linklerde sorun var bakabilirmisin ltfen

http://www.%2A%2A%2A%2A.com/downloads/sa=downfile&id=91 böyle çıkıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: iskader

Üstad linklerde sorun var bakabilirmisin ltfen

http://www.%2A%2A%2A%2A.com/downloads/sa=downfile&id=91 böyle çıkıyor

Kusura bakmayınız benim siteden upload ettim.Sanırım benim sitenin linki burada yasaklanmış.
  • Ellerin dert görmesin, Note 2 güzel oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: recepolmez

Ellerin dert görmesin, Note 2 güzel oldu.

Bu versiyon Note 2 ye uygun değil.
  • quote:

quote:

Large olanı telefona yükledim. Poi resimleri çıktı. Uyuyor, kullanıyorum.
  • quote:

quote:

quote:

Large olanı telefona yükledim. Poi resimleri çıktı. Uyuyor, kullanıyorum.

Anladım.Siz buradan indirmediniz.Çünkü linkler benim siteden dolayı burada aktif olmadı.Bende eski linkleri geri yükledim.Yeni versiyon burada yok.
  • Evet burdan yüklemeden. Sizin siteden yükledim. Sizin siteyi de sakin Vs diğer İşler için takip ediyorum.
  • quote:

Evet burdan yüklemeden. Sizin siteden yükledim. Sizin siteyi de sakin Vs diğer İşler için takip ediyorum.
    Linkleri yenilemeniz mümkün mü acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cmhr1905

Linkleri yenilemeniz mümkün mü acaba ?

Alıntıları Göster
    Linkler yenilendi.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.