Şimdi Ara

İlk İzlenim: Crysis 3

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
128
Cevap
0
Favori
26.733
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •      GamesCom fuarında deneme şansına sahip olduğumuz Crysis 3'ün ilk izlenim videosu ile karşınızdayız.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • intro alıntı lan
  • Hunter modunu çok beğendim.Eğer lag problemi çözülürse kesinlikle alacağım.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Hunter modundaki dengeleme şu şekilde ; "Merak etme be olum bir dahakine kralsın!" - Cem Yılmaz
  • Bariz bir şekilde hunterlar CELL askerlerinden üstün durumda.

• Seneryoyu merak ediyorum.
  • hadi bakalım
  • beyenmedim.
    şimdi gidip crysis wars oynayacam
    crysis 2 gibi olursa oynamam bile. ne güzel crysis 1, warheat ve wars'ta tank, uçak, tekne, hovercraft felan sürüyorduk ne güzel. ama crysis 2'de bunlardan hiç biri yok tabana kuvvet gidiyoruz. korelilerle ne güzel dalga geçiyorduk (mayonez kafa, pislik yanki...). taş, sopa ile koreli öldürenin zevki başkaydı onu geçtim crysis 2'de cell askerlerinde bi göz var pelerin felan farketmiyor direk basıyorlar ateşi. birde nano giysi 2 çok hantaldı, eskisi resmen akıyordu (nano giysi 2'de maşallah zırh modunda tank gibiydik, yürürken güp güp güp )

edit: "birde sam amcanın hiç işi yok senin g.tü korumak için 1 milyar dolar harcıyacak ha ". "o giysiyi alınca böyle konuşamayacaksın k.çında karete yapacam senin" " bak onu görmek istiyorum"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cpt_jack_sparrow -- 23 Ağustos 2012; 16:27:57 >

• Kısıtlamasız Cry Engine 2 kullanmasını dilerdim..
  • En güzeli Ersin abi olayları yakından takip ediyor
  • Türkçe olacaktır gene umarım. Oynamasam bile destek için alır koyarım, canım sıkılınca oynarım. O Türkçe seslendirmeler başlı başına harika.
  • Ben bu modda dengesizlik olabileceğini düşünmüştüm. Ama öldükten sonra nanosuit ile başlama olayı güzel olmuş. Ama yinede genelde hunter lar alır oyunu.Bana göre tabii.

• iyi guzel de hunter oldugunda sadece ok ve yay ilemi adam avliyacaz yoksa baska silahlarda acilacak mi?
  • Bu mod gerçekten iyi görünüyor.Oyunda çoğu zamanımızı bu modda harcayacağız gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: cpt_jack_sparrow

beyenmedim.
    şimdi gidip crysis wars oynayacam
    crysis 2 gibi olursa oynamam bile. ne güzel crysis 1, warheat ve wars'ta tank, uçak, tekne, hovercraft felan sürüyorduk ne güzel. ama crysis 2'de bunlardan hiç biri yok tabana kuvvet gidiyoruz. korelilerle ne güzel dalga geçiyorduk (mayonez kafa, pislik yanki...). taş, sopa ile koreli öldürenin zevki başkaydı onu geçtim crysis 2'de cell askerlerinde bi göz var pelerin felan farketmiyor direk basıyorlar ateşi. birde nano giysi 2 çok hantaldı, eskisi resmen akıyordu (nano giysi 2'de maşallah zırh modunda tank gibiydik, yürürken güp güp güp )

edit: "birde sam amcanın hiç işi yok senin g.tü korumak için 1 milyar dolar harcıyacak ha ". "o giysiyi alınca böyle konuşamayacaksın k.çında karete yapacam senin" " bak onu görmek istiyorum"

Koreliler bunu duymasın

• Mod çok sağlam duruyor, 1-2 tane daha güzel MP modu olursa iyi tutar gibi geliyor bana.

• Hunter Modda Sinyalci'de olacak böylece durumlar biraz daha eşitlenmiş olacak. Sinyalciyi biz kontrol edebileceğiz.
  • Keşke bu oyun yerine başka bir oyunu inceleseydiniz orda yeni duyurulanlardan çok güzel oyunlar vardı.Bu oyunun 2 ile farkı yok kadar az.ben bunun yerine all stars battle royale , gow 'un multisi , terraway vb oyunları tercih ederdim sim city bile kabülümdür

• Bakalım
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.