Şimdi Ara

ZTE Blade III ortaya çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
3.197
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• ZTE Blade III ortaya çıktı

ZTE, çok yakında Blade serisinin üçüncü modelini duyurabilir. Cihazı gün yüzüne çıkartan Finlandiyali bir perakendeciye göre; Blade III adlı akıllı telefon 2-4 hafta içerisinde dağıtılmaya başlayacak.  

Cihaza; 3.5 inç büyüklüğünde WVGA (800 x 480 piksel) çözünürlüklü 56 bin renkli TFT ekran, 1.0GHz hızında tek çekirdekli ARM Cortex-A5 işlemcisiyle Qualcomm'un 45nm üretim teknolojisini uyguladığı MSM7227A çipset, 5MP kamera, LED flaş, ön kamera, 200MB dahili hafıza, 512MB RAM, microSD kart desteği, Wi-Fi b/g/n, Bluetooth 2.1, FM radyo ve Android 4.0 Ice Cream Sandwich işletim sistemi eşlik ediyor.

10.9mm kalınlık ve 113 gram ağırlığındaki Blade III, tasarımıyla Samsung ve Google'ın ortak geliştirdiği Galaxy Nexus akıllı telefonuyla benzerlik taşıyor. Halihazırda 199€ fiyat etiketine sahip olan telefon, Blade serisinin en ucuz aygıtı olacak. Özellikler gayet doğru sıralansa da görüntülerdeki cihazın Gingerbread sürümünü kullanıyor oluşu kafaları karıştırıyor. Aygıtın eski basın görüntüleri kullanılmış olabilir.

ZTE'nin Blade III'ü Ağustos sonunda düzenlenecek tüketici elektroniği fuarı IFA 2012'de tanıtması bekleniyor. Teknik detayları değişmeyen, ancak tasarımı popüler Galaxy Nexus'tan ögeler taşıyan Blade III'ün giriş seviyede en azından diğer Blade modelleriyle benzer satış rakamlarına ulaşacağı tahmin ediliyor. 

• onden t20 arkadan galaxy nexus a benzemis

• tip T20nin aynısı
  • 1.0GHz hızında tek çekirdekli ARM Cortex-A5 işlemci ve Android 4.0 Ice Cream Sandwich ? Alanlara şimdiden geçmiş olsun ,kullanıcısını baya çıldırtacağa benziyor =)

• Htc one terk :D

• 200€'ya bu kadar.
  • 3-5$ lık kamera flashı koymuyorlar ya şu tel. Lara aklım almıyor

• Xioami mi-two'dan başka umudumuz kalmadı.

• Biraz daha zorlasalar HTC one x diyecekler :)
  • Orta segment için gayet iyi bir ara model olmuş. 199€ da bir şey değil. Tasarım biraz yavan mı kalmış ne?

• önden htc one s'i yandan galaxy s3'ü arkadan da iphone 3gs'yi andırıyo...

• Bit an şaşırdım one x zannettim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • One X ile yanyana koy karıştırır insan
  • böylesine seksi bir isme böylesine tırt bir tasarım ve donanım hiç olmuş mu blade III dediğin 4 çekirdekli olur
  • 199€ da bir şey değil. Tasarım biraz yavan mı kalmış ne?

• yeni t serisi telefonun donanımı belli oldu desenize. artık şöyle hızlı, böyle yetenekli hemi de züpper indirim kampanyalı sadece 1000 tl'cik diye reklamını yaparlar.

• bu fiyata bu kadar gibi.
  • bencede fazla bile.
  • t20 ye özenmişler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.