Şimdi Ara

Philips PicoPix 2480 ve Promacto X02 Cep Projektörü karşılaştırması (Bol resim içermektedir !..)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
96
Cevap
1
Favori
9.128
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Farklı bir başlık açmaktansa, daha önce kendimce incelemesini yaptığım Philips Pico Pix 2480 ile muadilin de olan yine dahili pili üzerinde bulunan
    Promacto X02 modelini de bu başlık altında karşılaştırmalı olarak inceleyip, sizlerle paylaşmak istedim.

Açıkçası ben Philips Pico Pix 2480 aldıktan sonra Promacto X02 modeli ile ilgili, yakında piyasaya çıkacağını gerek forumdaki diğer arkadaşlardan, gerekse de
    okuduğum diğer konularda duymuştum.

Kısmet bugüne imiş ki daha fazla dayanamadım ve Philips Pico Pix 2480 i elimden çıkarmadan Promacto X02 de aldım.

Bir internet sitesi üzerinden 1.350 TL KDV dahil fiyata aldım ki duyduğum kadarı ile Teknosa'larda da satışı başlamış.
    Promacto X02 nin kutusundan 4 GB lık hafıza kartı ve masaüstü tripod da dahil geniş bir aksesuar çıkmakta.

Ürünü alıp inceledikten sonra, Promacto nun Türkiye distribütörü olan firma ile irtibata geçtim ve kendimce gördüğüm eksiklikleri belirttim.
    Beklemediğim kadar ilgili bir beyefendi ile karşılaştığımı söyleyebilirim.

Gazi bey sağolsun, kendimce sorun gördüğüm herşey ile yakınen ilgilendi ve bunları gidereceğini belirtti.

Mesela;
    - Kutunun içerisinden HDMI kablo çıkmıyordu, bir sonraki parti de çıkacak dedi.
    - Altyazılar özellikle arka fon aydınlık iken okunmuyor, altyazı karakteri ise göze çok hoş gelmiyor dedim,
    firmware güncellemesi ile bir sonraki versiyonda hemen ilgileneceğm dedi.
    - Kutudan kumanda için pil çıkmıyor dedim, bir sonraki kutuya eklenmesini sağlayacağım dedi.
    - Kutu içinden çıkan kılıf bez şu anda, bir sonraki ürün partisinde bunun da değişiyoruz diye ben söylemeden kendi belirtti.
    Hatta kutuya sığdırabilirsek bir de sürprizimiz olacak dedi.

Açıkçası geri dönüşler söylendiği gibi olduğu taktirde müşteri ile bu kadar ilgilenen bir firma bu zamanda zor bulunur diye
    düşünüyorum.

Mobilite anlamında, gerek iş için gerekse eğlence ortamı için, üzerinde dahili pil bulunan bildiğim kadarı ile piyasada şu anda 2 ürün var ve bunlardan biri
    Philips Pico Pix 2480 ve diğeri de Promacto X02 olduğuna göre bütçemiz ve isteklerimiz doğrultusunda, bize uyan ürünü seçmeliyiz diye düşünüyorum.

Her 2 ürün de elimde olduğu için, kıyas yapma şansına ve 2 üründen birini almayı düşünenler için de farklarını yazma şansına sahibim.

Promacto X02 nin Philips Pico Pix 2480'e göre avantajları;

- Promacto X02 ; 1280x800 çözünürlülük - Philips Pico Pix 2480 ise 854 x 480
    - Promacto X02 ; 500 ansilümen - Philips Pico Pix 2480 ise 80 ansilümen
    - Dahili hafıza kartına yükleyeceğiniz altyazısıda olan filmlerde Türkçe altyazı desteği Promacto X02 de mevcut ancak Philips Pico Pix 2480 de malesef Türkçe karakter sorunu
    son firmware güncellemesini yapmama rağmen halen devam etmekte.
    - Kullanılan lens farkı nedeni ile kısa mesafede daha geniş ekran Promacto X02 de avantaj sağlamakta.
    - Promacto X02 nin dahili hafızası 4 GB, Philips Pico Pix 2480 in 2 GB.
    - Promacto X02 nin kontrast oranı 2000:1 iken Philips Pico Pix in kontrast oranı 1000:1.
    - Promacto X02 de anaglif 3D bir demoyu, bir tarafı kırmızı bir tarafı mavi renk olan gözlükle izledim ve beklediğim den iyi çıktı.
    - Promacto X02 nin kendi sitesinde harici hafıza kartı desteği 32 GB olarak gözükmekte ancak ben Galaxy NOte II de de kullandığım 64 GB lik class 10 microsdhc kartı denedim ve
    sorunsuz olarak çalıştırdı. Demek ki 64 GB hafıza kartı da çalışmakta.

Promacto X02 de eksik gördüğüm yanlar;

- Türkçe altyazı karakterleri özellikle arka planı aydınlık bir görüntü de okunmuyor ve Türkçe karakter seti bana göre kesinlikle değişmeli ve en az bir punto daha büyümeli.
    - Kutudan uzaktan kumanda için pil çıkmıyor, kendiniz almalısınız.
    - Kılıf kumaş ve yerine daha kaliteli daha koruyucu bir kılıf seçilmeli.
    - Keşke biraz daha ufak olabilse idi (Philips Pico Pix 2480 e göre kıyaslandığında biraz daha büyük sonuçta ama yine sırt çantamda taşımada sorun yaşamıyorum)

Son olarak;

Piyasada bildiğim kadarı ile dahili pili olan ve her an her yerde kullanabileceğiniz 2 üründen Promacto X02, özellikleri ile
    Philips Pico Pix 2480 den çok daha üstün.
    Her 2 üründe elimde olduğu için bunu objektif olarak yazabiliyorum.

Sizlerin de soruları olur ise elimden geldiğince cevaplamaya çalışırım.

Sürç-i lisan ettiysem affola.

Saygılarımla...

Promacto X02 Teknik Özellikler

Philips PicoPix 2480 ve Promacto X02 Cep Projektörü karşılaştırması (Bol resim içermektedir !..)

Önceki mesajım;
    Projeksiyon konusunda acemiyim açıkçası.
    Elimden geldiğince teknoloji merakım sayesinde böyle şeylere fazlası ile merakım var ve mobiliteyi sonuna kadar kullanmayı da sevdiğim için
    kullandığım Samsung Galaxy NOte telefonum ile her yerde sorunsuzca, sınırsızca film ve dizi izlemek için gördüğüm anda Philips PicoPix 2480 benim olmalı dedim :)

Ve aldığım gibide kendimce, sizler için tanıtmaya çalışacağım.

Öncelikle ürünü D&R ın web sitesinden aldım.
    D&R ın herhangi bir mağazasında ürünün fiyatı 999 TL iken kendi web sitesi üzerinden alırsanız 849.99 TL ve birçok kredi kartına vade farksız
    12 taksitte yapılmakta.
    Web sitesi üzerinden almanızın bir diğer avantajı da 7 iş günü içerisinde ürünü sorgusuz sualsiz beğenmediğiniz takdirde iade edebilmeniz.

Araya bayram girmesi nedeni ile bana 4 günde ulaştı ürün.
    D&R ın kutulama ekibinin çok başarılı olduğunu söyleyemem çünkü kocaman bir kutu içerisinde sadece D&R poşetine koyulmuşve hacim verilmiş bir şekilde
    göndermişler ki bu tarz elektronik üründe bana göre insan en azından köpük yada hacim kazandıracak ve kutunun sarsılmasını engelleyecek bir yol bulup, göndermeliydi.

Ürünü kutusundan, kargo görevlisinin yanında açarak ve eksik, kırık dökük olup olmadığını kontrol ederek teslim aldım.
    3 saat şarj da durdu ve cihazı şarja kendi adaptörü ile bağladığınız da yanda küçük bir kırmızı ışık yanmakta, cihazın pili doluncada bu ışık yeşile dönmekte.

Ürünün çıkışları mini.
    Nette tüm aramalarıma rağmen uydu cihazına bağlanıp bağlanamadığını öğrenememiştim ama kendi testlerimde,

- Philips PicoPix 2480, uydu cihazlarına sorunsuz bağlanmakta. Kendim VU+ Duo kullanıyorum ve sadece bir tarafı HDMI diğer tarafı mini HDMI satın alarak sorunsuz bir şekilde bağladım.Kutunun içerisinden malesef böyle bir kablo çıkmıyor.

- Philips PicoPix 2480, PS3 e sorunsuz bağlandı ancak 1 wattlık da olsa cihazın kendi üzerinde ki hoparlöründen ses alamamıştım, bunu da PS3 ün ses ayarlarına girerek ses codeklerinin hepsini seçerek aştım ve sorunsuz ses de aldım.

- Philips PicoPix 2480, Samsung Galaxy NOte telefonuma MHL adaptör ile sorunsuz bağlandı ve NOte daki tüm klasörlerim ve içindeki filmleri sorunsuz oynattı.

- Philips PicoPix 2480, 1 wattlık bir ses gücüne sahip ki açıkçası sessiz bir ortamda maç veya film izlerken sesi beklediğimden iyi çıktı.Gerçi hala mobil bir hoparlör aramaktayım. Logitech BoomBox, Monster Clarity HD veya Digitus mini arasında gidip geliyorum :)

- Philips PicoPix 2480, herhangi bir kaynakta SD veya SDHC olarak kaç GB lık bir hafıza kartını desteklediğini yazmasada benim Galaxy NOte da kullandığım 64 GB lık kartı SDHC adaptör ile sorunsuz olarak gördü ve filmleri oynattı ancak altyazılı filmlerde " ı " ve "ğ " harflerinde sorun vardı, henüz bunu çözemedim.Sanırım altyazı formatı ile ilgili bir sorun.

- Philips PicoPix 2480, kullanışlı ve küçük bir kumandaya sahip. İşe yarayacağı kesin.

- Philips PicoPix 2480 için mutlaka bir tripod'a ihtiyacınız var sanırım. Ben üst üste 5-6 kutu koyarak duvarda görüntü alabildim ama tercih sizin tabiki :)
    Ve bu konuda yeni olduğum için bir perdem de yok ve ne yapmalıyım henüz araştırmadım.
    120" yani 305 santimlik bir görüntü alabilme şansınız olduğu için bulunduğunuz ortamda düz beyaz duvar ise ne ala ama benim odam 14 metrekare ve hardal sarısı duvar kağıdı üzerinde yinede beni mutlu etti :)

Odamki, hardal sarısı duvar kağıdımın üzerinde oynatabildiğim ve boyutunu ölçebildiğim kadarı ile sol üst köşeden sağ üst köşeye 150 cm lik bir görüntü aldım, odamın duvarları yetmedi :)

Profesyonel bir beklentim yoktu ve benim için önemli olan şehir dışına da çıksam, tatile de gitsem, iş için bir toplantıya da katılsam, hep yanımda olabilecek bir projeksiyon taşımaktı ki ilk izlenimlerim cidden olumlu.
    Her gittiğim yere yanımda rahatlıkla götürebileceğim bir ürün ve misafirliğe bile gitseniz hadi bir film koyda izleyelim dedirtecek kadar keyifli :)

Üründen ne yapmasını istediğinize bağlı olarak beklentilerinizi karşılayabilecek bir ürün bence.

Benim için,uydu cihazıma bağlayıp maç izletebilmesi, zaman zaman PS3 e bağlayıp sadece PES oyanayabilmek, Galaxy NOte'uma bağlayıp herhangi bir yer de film veya dizi izleyebilmek, dahili pili ile yanımda her an taşıyabilmek ve kullanabilmek...

Ve bunları yapabildiği için, Philips PicoPix 2480 'i çok sevdim, iyiki almışım:)
    İstekleriniz benim ki gibi ise ve bütçeniz de müsait ise düşünmeden alın derim.

Umarım daha güzelleri sizlerin olur.

Sürç-i lisan ettiysem affola.

Saygılarımla...

Philips PicoPix 2480 Teknik Özellikler

Videolar ;

http://youtu.be/_qwkI-pulJ8

http://youtu.be/4zJl0eobxWM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IRoN -- 22 Aralık 2012; 13:27:00 >

• hocam eline sağlık güzel bir inceleme olmuş. ve hayırlı da olsun güle güle kullanırsın inşallah :)
    görüntülerden gördüğüm kadarıyla gayet başarılı bir ürün, ben çözünürlük konusunda emin olamıyordum ama resim ve videolardan anladığım kadarıyla net bir görüntü var ortada. üstelik duvar yetmemiş yani bakalım daha ne kadar büyüyecekti görüntü :))
    şu an pek imkan olmasa da ilerde düşünürsem muhtemelen bunun gibi mobilitesi olan bir projektör araştıracağım, bu görüntüler biraz çekti beni doğrusu :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheRecRuiT123

hocam eline sağlık güzel bir inceleme olmuş. ve hayırlı da olsun güle güle kullanırsın inşallah :)
    görüntülerden gördüğüm kadarıyla gayet başarılı bir ürün, ben çözünürlük konusunda emin olamıyordum ama resim ve videolardan anladığım kadarıyla net bir görüntü var ortada. üstelik duvar yetmemiş yani bakalım daha ne kadar büyüyecekti görüntü :))
    şu an pek imkan olmasa da ilerde düşünürsem muhtemelen bunun gibi mobilitesi olan bir projektör araştıracağım, bu görüntüler biraz çekti beni doğrusu :)

Çok teşekkür ederim kardeşim :)
    Daha güzeli senin olsun.

Benim denemelerimde malum özel bir perde filan da yoktu ama evin kullanabildiğim
    tüm duvarlarında ki denemelerim de 5 metreden de biraz daha uzağa gittim ve görüntü tül perde de bile fena değildi :)

İleride ki çokda ileri bir zamanda olmasa gerek, tahminimce ansi lümeni, çözünürlülüğünü, pil süresini ve ses çıkışını yükseltirler ki o zaman da tadından yenmez :)

Şu hali ile bile ben yerim hatta yiyorum :)

Saygılarımla...
  • quote:

Orijinalden alıntı: IRoN

quote:

hocam eline sağlık güzel bir inceleme olmuş. ve hayırlı da olsun güle güle kullanırsın inşallah :)

Daha güzeli senin olsun.

Benim denemelerimde malum özel bir perde filan da yoktu ama evin kullanabildiğim
    tüm duvarlarında ki denemelerim de 5 metreden de biraz daha uzağa gittim ve görüntü tül perde de bile fena değildi :)

İleride ki çokda ileri bir zamanda olmasa gerek, tahminimce ansi lümeni, çözünürlülüğünü, pil süresini ve ses çıkışını yükseltirler ki o zaman da tadından yenmez :)

Saygılarımla...

valla baya bir memnun olduğun zaten her cümlende bile belli ediyor kendini, sevindim ama ürünün güzel çıkmasına :)

teknoloji her dakka gelişiyor, daha da iyi modelleri için bence de çok beklememize gerek kalmayacaktır ama bu konuda takip de zor olur telefon yine alınıp satılır her sene ama her elektronikte aynısını yapsak batarız :)

bakalım biraz da Ocak ayında okul sonrası oluşacak iş durumuma bağlı olarak belki Note 2 ile beraber alırım ben de :))
  • quote:

quote:

quote:

Daha güzeli senin olsun.

Saygılarımla...

valla baya bir memnun olduğun zaten her cümlende bile belli ediyor kendini, sevindim ama ürünün güzel çıkmasına :)

teknoloji her dakka gelişiyor, daha da iyi modelleri için bence de çok beklememize gerek kalmayacaktır ama bu konuda takip de zor olur telefon yine alınıp satılır her sene ama her elektronikte aynısını yapsak batarız :)

bakalım biraz da Ocak ayında okul sonrası oluşacak iş durumuma bağlı olarak belki Note 2 ile beraber alırım ben de :))

NOte 2 yi beraber alıcaz inşallah :)
    29 Ağustosta açıklanacak diye biliyorum, hadi hayırlısı.
    Ortada gezen fake fotolar var ama belkide bitanesi gerçektir :)

Ürün gerçekten mutlu etti beni ne yalan diyim. Eşini dostunu toplayıp hiç olmadık
    bir yer ve zamanda bile sinema keyfi yapabilme şansı güzel olur sanırım :)

Dediğin doğru, telefonda zarar ediyorsak bu tarz cihazlarda düşünmek bile istemiyorum ama buda ayrı bir merak ve belkide hastalık :)

Saygılarımla...
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Daha güzeli senin olsun.

Saygılarımla...

Ürün gerçekten mutlu etti beni ne yalan diyim. Eşini dostunu toplayıp hiç olmadık

Dediğin doğru, telefonda zarar ediyorsak bu tarz cihazlarda düşünmek bile istemiyorum ama buda ayrı bir merak ve belkide hastalık :)

Saygılarımla...

Alıntıları Göster
    Hiç aklımda yok iken meraklandım şimdi, almayı düşünür oldum. İnceleme için teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nicholai Hel

Hiç aklımda yok iken meraklandım şimdi, almayı düşünür oldum. İnceleme için teşekkürler.

Alıntıları Göster
    hocam cok begendımm ve bana gercekten lazım bı urun

okulda sınıfda projeksıyonum var ama elektrk gıttıgnde acıkda kalıyorum.

ıncelemede pılden bahsettınız sole 2 saat gıdıyosa tadından yenmez...

note snot ozellıgı yuzunden sırf ders ıcın aldım soruları note n ustunde cozup cocuklara cozumlerı gosterebılmek ıcın projeksıyon da

aklıma sokmasa ıyıdı de du bakalım :)
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Daha güzeli senin olsun.

Saygılarımla...

Saygılarımla...

Alıntıları Göster
    SİLİNDİ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi catik -- 23 Ağustos 2012; 10:48:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: catik

SİLİNDİ

Alıntıları Göster
    Güle güle kullan kardeşim. Evlenmeden al alabildiğin kadar sonrasında paran kadın ayakkabısı cinsinden değerlendirmeye tabi tutulacak. Bu paraya m tane ayakkabı alırdım ben kaprisi çekeceksin...şaka maka güzel alet. Alabilirim ama önce note 2 belki kibarlık edip onun üstüne direkt hdmi port koyarlar mhl elektrik şarj derdi olmaz

Birde net pil süresi ve şarj olsa süresi hakkında bilgi verebilir misin? üzerine usb port var gibi gördüm oradan mhl nin güç ihtiyacını çekebiliyor musun?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M@ni@C -- 23 Ağustos 2012; 10:55:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: M@ni@C

Güle güle kullan kardeşim. Evlenmeden al alabildiğin kadar sonrasında paran kadın ayakkabısı cinsinden değerlendirmeye tabi tutulacak. Bu paraya m tane ayakkabı alırdım ben kaprisi çekeceksin...şaka maka güzel alet. Alabilirim ama önce note 2 belki kibarlık edip onun üstüne direkt hdmi port koyarlar mhl elektrik şarj derdi olmaz

Birde net pil süresi ve şarj olsa süresi hakkında bilgi verebilir misin? üzerine usb port var gibi gördüm oradan mhl nin güç ihtiyacını çekebiliyor musun?

Alıntıları Göster
    Ehhehehe, yorum çok tatlı olmuş, cidden de öyle yani. Benim kız arkadaşım da harici hard disklere aynı şekilde yaklaşıyor.
  • samsungun kendinden projektörlü cep telefonuda çıkmış , ilgililere duyurulur
  • quote:

İncelediğiniz için ben teşekkür ederim :)

Bugün ürünü internet D&R dan almadan önce incelediğim D&R mağazasında ki arkadaşa uğradım, onunda araştırıp bulamadığı uydu cihazı ile uyumluluk ve cihazın teknik bilgilerinde yazan en fazla 32 GB hafıza kartını desteklerin yanlış olduğunu söylemek için.
    Satışı nasıl gidiyor diye sorduğumda, ellerinde hiç ürün kalmadığını söyledi.
    Demo ürünü de ithalatını yapan firma geri almış sanırım ki sadece o mağaza 30 tane satmış.
    Ürünü ithal eden firma da anladığım kadarı ile bu kadar tutulacağını tahmin etmemiş sanırım.

Şimdi bir de D&R ın web sitesine baktım ama malesef burada da gözükmüyor artık.

http://www.dr.com.tr/Elektronik/Ev-Elektronigi/Projeksiyon/grupno=00798

Ve sahibinden.com ile gittigidiyorda dahil nette bakındığım kadarı ile bulamadım.

Umarım bulur ve alırsınız. İstekleriniz doğrultusunda işinizi görecektir diye düşünüyorum.

Saygılarımla...
  • quote:

Orijinalden alıntı: catik

hocam cok begendımm ve bana gercekten lazım bı urun

okulda sınıfda projeksıyonum var ama elektrk gıttıgnde acıkda kalıyorum.

ıncelemede pılden bahsettınız sole 2 saat gıdıyosa tadından yenmez...

note snot ozellıgı yuzunden sırf ders ıcın aldım soruları note n ustunde cozup cocuklara cozumlerı gosterebılmek ıcın projeksıyon da

aklıma sokmasa ıyıdı de du bakalım :)

80 lümen elektriğe bağlı iken, eknomi modu veya batarya tasarruf moduna geçirirseniz de 50 lümen ile sorunsuz gösteriyor.
    Ortalama verileri 1.5 - 2 saat pil ile çalışabildiği yönünde.

Bugün bir de Teknosa'ya orada çalışan bir arkadaşıma uğradım.
    Demo odada LG nin yanılmıyor isem 300 lümenlik yine ıfak ama bu kadar ufak olmayan ve pili olmayan bir modelinin görüntüsü ile karşılaştırdığımızda
    bizde inanamadık görüntüye :) 3 ayrı gözden aynı fikir arada neredeyse fark olmadığı idi ki ben beyaz projeksiyon perdesinde aldığım günden beri ilk kez gördüm :)

Umarım daha da güzelleri sizin olur.

Saygılarımla...
  • quote:

Orijinalden alıntı: M@ni@C

Teşekkür ederim :)
    Dediklerinde yerden göğe haklısın da ben tedbiri ona da teknolojiyi aşılayarak bu durumu aşmaya çalışıyorum.
    Ona da NOte almamızın sebebi budur :)

Zaten film ve dizi sever biri olduğu için projeksiyonla, kocaman ekran da film keyfinin tadına varınca bişi demez sanırım.
    Aslında bir de motosiklet sevdam var ki geçen sene satmış bu sene alırım demiştim ama dediğin doğru, evlilik hazırlığı veya iki kişilik düşünme durumları
    fren yaptırıyor :)
    Ama ne yalan diyim teknoloji de fren tutmuyor :))

Sorularına gelince, pil ile oynatma süresi ekonomi ve normal moda göre 1.5 - 2 saat civarı.
    Pilin şarj olma süresi ise 3 saat.
    Üzerinde mini usb var ve MHL yi şarj adaptörsüz denemedim açıkçası.
    Ama yanıdna verdikleri aksesuarlar arasında USB bellek takmak için bile kablo var.
    NOte u hiç bağlamasan da hem SD/SDHC/MMC yuvasından hem de usb bellek kablosu ile usb bellek takarak istediğin şeyleri
    yanında taşır ve izlersin sanırım.

Bir de dahili belleği var ki cihazın o da 2 GB :)

Daha önce yazdığım gibi, bu işin son noktası sanırım, bu cihazın bu boyutlarda ve bu ağırlıkta kalıp 1280x800 çözünürlülüğe çıkması, 1 wattlık hoparlör gücünü en az 5-6 watt yapmaları, pil süresini 4-5 saate çıkarmaları, full HD oynatabilme olayını full HD gösterebilmesi ve bir de 3D yi eklemeleri diğer cihazların satışının bittiği andır ama bence de uzun zaman hayaldir :)

NOte 2 de keşke direkthdmi portu koysalar ama benim hiç umudum yok bu arada :(

Daha güzeli senin olsun...

Saygılarımla...
  • quote:

Orijinalden alıntı: landmoon

samsungun kendinden projektörlü cep telefonuda çıkmış , ilgililere duyurulur

Bilgilendirmeniz için teşekkürler.
    Samsung Beam modelini inceledim ama benim içime sinmedi açıkçası.
    Hem rengi olsun (bana göre çok genç işi :) Bu cümleyide kurdum ya demek yaşlanmışım :)) ) hem de özellikleri açısından bana göre daha çok yol katetmesi lazım ama yine degüzel bir başlangıç bu tarz cihazlar için.
    NOte ve picopix varken gönlüm sadece NOte 2 ye kayar bir de picopix'in yenisine artık :)

Saygılarımla...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: landmoon

samsungun kendinden projektörlü cep telefonuda çıkmış , ilgililere duyurulur

Bilgilendirmeniz için teşekkürler.
    Samsung Beam modelini inceledim ama benim içime sinmedi açıkçası.
    Hem rengi olsun (bana göre çok genç işi :) Bu cümleyide kurdum ya demek yaşlanmışım :)) ) hem de özellikleri açısından bana göre daha çok yol katetmesi lazım ama yine degüzel bir başlangıç bu tarz cihazlar için.
    NOte ve picopix varken gönlüm sadece NOte 2 ye kayar bir de picopix'in yenisine artık :)

Saygılarımla...

Alıntıları Göster
    Sevgili @catik

NOte kullanıcıları başlığında mesajınızı yeni gördüm ve evet ürün kodu da aynıve çok iyi fiyat.
    Hepsiburada ya hiç bakmamıştım araştırırken ki nette o kadar da bakınmıştım :)

Kaçırmamanızı tavsiye ederim.
    Çok çok iyi fiyat.

Saygılarımla...
  • quote:

Sevgili @catik

NOte kullanıcıları başlığında mesajınızı yeni gördüm ve evet ürün kodu da aynıve çok iyi fiyat.
    Hepsiburada ya hiç bakmamıştım araştırırken ki nette o kadar da bakınmıştım :)

Kaçırmamanızı tavsiye ederim.
    Çok çok iyi fiyat.

Saygılarımla...

Alıntıları Göster
    Ben de alayım HB'den o halde. IRoN, tanışma fırsatını bulamadık ama tekrar teşekkür ediyorum inceleme ve alışverişime vesile olduğun için.
  • quote:

Ben de alayım HB'den o halde. IRoN, tanışma fırsatını bulamadık ama tekrar teşekkür ediyorum inceleme ve alışverişime vesile olduğun için.

Şimdiden iyi günler de kullanın o halde :)

Rica ederim, yardımcı olabildi isem ne mutlu bana.

Saygılarımla...
  • quote:

quote:

Şimdiden iyi günler de kullanın o halde :)

Rica ederim, yardımcı olabildi isem ne mutlu bana.

Saygılarımla...

Alıntıları Göster
    Başarılı Bir alet ben test ettim süper :)

Beraberinde kesinlikle trip pod olması lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ynsmrnl

Başarılı Bir alet ben test ettim süper :)

Beraberinde kesinlikle trip pod olması lazım

Kesinlikle katılıyorum.

Geçen gün, Eminönü tarafına gitmiştim ve 40 TL ye bir tripod aldım, rahat ettim :)

Saygılarımla...

edit: yazım hatası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IRoN -- 29 Ağustos 2012; 13:17:45 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.