Şimdi Ara

ekranın sol alt kısmında 4 cm çapında reklamlar çıkıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
51.020
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar ekranın sol alt kısmında 4 cm çapında reklamlar çıkıyor.. halbuki hiçbirşey yüklemedim görmedim. sağ köşelerinde çarpı oluyor ama bunları nasıl iptal etcez?

Edit:Konu başlığı konu içeriğine uygun hale getirildi.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• SS alabilir miyiz?
  • program ekle kaldıra bakın toolbardır büyük ihtimal toolbar görürseniz kaldırın
  • ss yapamıyorum ya... toolbar diye bişeyde yok.. çerezleri falan sildim ama nasıl oluyo bu iş.. contant.field diye bişey ya. izin verme falanda yok eklentiye yani..
  • Eklentiler kısmına gel ordan kaldır .
  • Hocam eklentilerde yazmıyor ki ismini hepsini kaldırırsak bir sorun olur mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Freeruhi

Hocam eklentilerde yazmıyor ki ismini hepsini kaldırırsak bir sorun olur mu?

ekranın derken masaüstümü yoksa tarayıcılardamı
  • googliye yaz **** diye reklam engeliyen programı indir fre olanı sag alta bir inek kafası çıkacak derdinin dermanı o ben kulanıyorum bence süper bi program
  • quote:

Orijinalden alıntı: yaso3597

quote:

Orijinalden alıntı: Freeruhi

Hocam eklentilerde yazmıyor ki ismini hepsini kaldırırsak bir sorun olur mu?

ekranın derken masaüstümü yoksa tarayıcılardamı

content.yieldmanager.edgesuite.net kaynağı diyor... sağ tıklayıp ayarlar yaptım orda izinde vermemiş reddet işaretli ama internet sayfalarının sol altında çıkıyor bu resim hocam.. hareketli gif resmi hani şu sitelerde oluyoya 3 top dönüyo falan fişman.. öyle nasıl engellicem..
  • SS yi nasıl koyamıyorsunuz ya? Fotoğraf makinesiyle çekin o zaman
  • SSyi koyamayışımın sebebi, painte yapışmıyor. tablo mablo bişeyler çıkıyor ve yapışamıyor bellek yetersiz falan fişman diyor... ayrıca kanaatimce SS'ye gerek yok.. çünkü klasik her net sayfasında gördüğümüz reklamlardan farklı bişey değil yani.. sadece gariplik sol altta çıkması ve indirme yapmadığım, izin vermediğim halde.. son olarak chrome kullanıyorum ve resim engelleme yaptım sitenin adını yapıştırıp engelledim.. ayrıca 5-6 net sayfasını dolaşınca çıkıyor.. çerezleri de sildim çerez engelleme de yaptım. Dün fare bozulmuştu. touchper ve mouse. bende sistem geri yükleme yaptım yönergelere uygun olarak. ondan olabilir mi ?
  • 3 top sa firefoxun bi indirme programı vardı o olabilir.

not: firefox kullanmadığım için iyi bilmiyorum
  • sadece 3 top değil saçma saçma gıfler.
  • aynı sey bende de var.hem mozılla da hem crome de cıkıyor.eskıden sag alt kısımda cıkardı sımdı sol atk kısımda cıkıyor.reklam engelleyen seyler ıle engellesenız bıle care olmuyor denedım.muhtemelen wın32 ye bulasmıs bırsey.

donanımhaber forumları reklamdan gecılmemesıne ragmen nasıl bu kadar yavas olabılıyor?
    bır cevap ıcın 5 dakıka bır sayfa ıcın 15 dakıka nasıl serverlerı cevap vermez?
    her saat bası nasıl koca forum coker?
    vede tum bunlara ragmen neden ısrarla bır yıldan fazladır kımse bır calısma yapmaz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MMX 166 -- 9 Eylül 2012; 22:56:45 >
  • aşagıdaki resim deki gibi sol alt tarafta her açılan sayfada çıkıyor

[simage][/simage]
  • aşagıdaki resim deki gibi sol alt tarafta her açılan sayfada çıkıyor

sorunun çözümüne yardımcı olabilirmisiniz?

ekranın sol alt kısmında 4 cm çapında reklamlar çıkıyor

image

• bende çok aradım bunun çözmünü bulamadım format attım bu yüzden bilen birisi varsa yazsın lütfen
    her tarayıcıda çıkıyor hepsinde denedim
  • 1- pc nizi adaware - avira yada kaspersky gibi bi virus programı ile taratın.
    2- başlat-çalıştır da msconfig yazıp enterlayın ve açılan pencerede "başlangıç" ve "hizmetler" sekmeleri altında bulunan uygulamaları gözden geçirin.
    3- formatdan önce her zaman (ulaşılabilir olduğu durumlarda) sistem geri yükleme yapmayı deneyin.
  • Aygıt yöneticinizi açın. görünüm menüsünden gizli aygıtları göster deyin.tak ve kullan uyumlu olmayan sürücülerden TDSSserv.sys varsa kaldırın. sonrada bir virüs programıyla taratın. geçmiş olsun.
  • Chrome kullanamayı düşünürseniz bu sorundan a d b l o c k ile kalkalabilirsiniz.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.