Şimdi Ara

digiturk 3d 399.kanal nasıl 3d izlerim!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
11.617
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar phılıps 7556/h 3d televızyonum var-dıgıturk te suan 399.kanal acık goruntu yan yana.bende tv nın kumandasından 3d ye gec me menusune gelıyorum ama aktıf degıl vede yan-yana gorunumu secemıyorum ılzemek ıcın.sorun nerde acaba.medıaplayerımda 3d fılm ızlemek ıstedıgımde kumandayla secıyorum yanyana goruntuyu ve ızlıyorum ama dıgıturkte neden olmuyor.yardım lutfen saygılar.

• benimde başıma aynı olay geldi. fakat dsmart kullanıcısı olarak geldi. sıkıntı cihaz versiyonundaymış. müşteri hizmetleri güncelleme yaptırdı cihaza ve sorun çözüldü. sizinde böyle bir sebebiniz olabilir.
  • Digitürk kumandasindan menü>ayarlar>kullanici ayarlarindan hdmi çözürlüğünü 1080 yapin izlersiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: halberdier

Digitürk kumandasindan menü>ayarlar>kullanici ayarlarindan hdmi çözürlüğünü 1080 yapin izlersiniz.

Bende ise yaradı. v.format tusu ıle de gecıslerı yapabılırsınız.
  • quote:

Digitürk kumandasindan menü>ayarlar>kullanici ayarlarindan hdmi çözürlüğünü 1080 yapin izlersiniz.

Valla yarim saat ayar yapmaya ugrastim beceremedim en son solugu burda aldim hakem BJK-FB derbi macinin baslama dudugunu basladiginda bu ayarlari uyguladim ve oldu :)
    Tesekkurler

• Abi süpersiniz :)
  • bana da lazımdı çok makbule geçti bro
  • Günlerdir televizyonun görüntüsü de çok kötüydü, meğer hdım çözünürlüğü 576 daymış, ayarı orjinal yapınca hem sorun düzeldi hem de görüntüler, bilgi için çok teşekkürler...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar bende hala aynı sorunu yaşıyorum. daha önce yazdığınız gibi 1080i yaptım olmadı yayın 3 d ye geçmedi. bende diğitürk müşteri temesilcisini aradım. 760 olarak değişmemi söyledi mavi tuş ardından tv kumandamın üzerinden 3d aktif etmemi söyledi. ancak yine olmadı. müşteri temsilcisi arıza kaydı oluşturdu. ardından servisten arandım servis için geleceklerini söylediler. ardından 25tl servis ücreti istendi tabiki kabul etmedim. bu sorunu nasıl aşabilirim?
  • aloavera_man kullanıcısına yanıt
    arkadaşlar, ben bu yazdığınız bütün yöntemleri denedim ama yine olmadı.. görüntü 2 boyutlu... acaba gözlükler mi bozuk.. gözlükler lg cinema tv...
  • quote:

...baştacısın....
  • bizim çocuk da oynayıp duruyor kumandayla
    görüntü kalitesi düşünce anlıyorum ki vformatı değişitirmiş
  • arkada?lar sizde de kanal kayyplary vs varmy bugunlerde?kendyme favory kanal lystesy yapmystym kanallaryn hepsy oradan sylynmys gytmys ve acyyorum by sure sonra uyary veryyor kanal kapanyyor duruyor sonra yyne acylyyor.dygyturk,telefonla beny aradygynda yuzleryne kapyyorum dye gycyklyk my yapyyor yoksa:D
  • quote:

Orijinalden alıntı: raikkonenn82

arkadaşlar, ben bu yazdığınız bütün yöntemleri denedim ama yine olmadı.. görüntü 2 boyutlu... acaba gözlükler mi bozuk.. gözlükler lg cinema tv...

İşte cevabı

http://www.gozluk3d.com/tr/digiturk-3d-3-boyutlu-gozluk-uyumluluk--nd

• quote:

İşte cevabı

LG passive gözlük kullanıyor maalesef , sırf bu sebepten lg almayacağım sanırım

• quote:

Orijinalden alıntı: forgetLove

quote:

İşte cevabı

Alakası yok aktifle pasifle, ikisinde de gayet normal izlersiniz, link verilen yer herhalde millete kazık gözlük satma peşinde. Bende pasif panasonic var, 3ay digi paketim vardı gayet güzel 3d leri izledim. Lg de aynı zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: uguroz76

quote:

Orijinalden alıntı: forgetLove

quote:

İşte cevabı

Alakası yok aktifle pasifle, ikisinde de gayet normal izlersiniz, link verilen yer herhalde millete kazık gözlük satma peşinde. Bende pasif panasonic var, 3ay digi paketim vardı gayet güzel 3d leri izledim. Lg de aynı zaten.

Öğrenmem iyi oldu saol

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.