Şimdi Ara

Bayram Parasını Bastım Oyun ve Filmlere (SS'li)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
1.264
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Bayram Parasını Bastım Oyun ve Filmlere (SS'li)

Daha alacaklarım var ama bulamadım onları daha sonra alırım inşallah.

Fiyatları :

Açlık oyunları 26 tl
    The King's Speech 15 tl
    Donnie Darko 15 tl
    Wow 15 tl
    Wow Wotlk 15 tl
    Wow Cataclysm 30 tl

• hayırlı olsun panpa
  • quote:

Orijinalden alıntı: backlit

hayırlı olsun panpa

teşekkürler
  • Zorrent sağolsun para vermeye gerek kalmıyor film için ama oyunların hayırlı olsun
  • İyi eglenceler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iyi eğlenceler.
    The King's Speech güzel filmdi,2-3 kere izlemişimdir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nexus38

Zorrent sağolsun para vermeye gerek kalmıyor film için ama oyunların hayırlı olsun

Evet filmlere gerek kalmıyor ama bluraylari indirimde görünce nasıl görüntüsü diye merak edip aldım.Bundan sonrada eylül 6da avengersı alıcam kalan parayla
  • Hayırlı olsun panpa Dünyaya birkere geliyoruz merakın kalmasın en iyisini yapmışsın
  • wow'un cdsini alınca ne oluyor oyunu ücretsiz mi oynuyorsun? (wowdan anlamadığım için fazla vurmayın)
  • quote:

Orijinalden alıntı: şifresini unutan adam

wow'un cdsini alınca ne oluyor oyunu ücretsiz mi oynuyorsun? (wowdan anlamadığım için fazla vurmayın)

Dvdlerden oyunu indirip cdkeyler ile oyunu aktif ediyorsun sonra her ay para yatırıp oynuyorsun
  • kaç sene emule, torrent kullandım, indirdiğim veri miktarını tahmin edemiyorum, arşiv yapmıyorum sevmem zaten, kutulu alarak en güzelini yapmışsın, biryerde izlediğin filmin, oynadığın oyunun hatırası kalması güzel bişey
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darthblast

quote:

wow'un cdsini alınca ne oluyor oyunu ücretsiz mi oynuyorsun? (wowdan anlamadığım için fazla vurmayın)

Dvdlerden oyunu indirip cdkeyler ile oyunu aktif ediyorsun sonra her ay para yatırıp oynuyorsun

peki wowun 3 cd'si başka başka oyun mu oluyor? yoksa ek paket gibi mi yama gibi bir şey mi anlamadımda.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Darthblast

quote:

peki wowun 3 cd'si başka başka oyun mu oluyor? yoksa ek paket gibi mi yama gibi bir şey mi anlamadımda.

İstersen sadece 1. oyunu alıp oynayabilirsin ama 50 yada 60 level max oynayabilirsin.Diğerleri ek paket gibi bir şey 3.yü oynamak için 1 ve 2 olması lazım mesela.Ek paketlerde yeni karakter,haritalar ve özellikler var galiba bende çok iyi bilmiyorum.

Ninamarok@ Aynen :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turboctopus -- 22 Ağustos 2012; 15:27:53 >

• cata nasıl 30 ya düştümü o kadar yuh
  • Doğru yatırım.Oyunlar güzel filmler güzel.
  • iyi yapmışın fakat bluray filmleri arşiv yapmayacaksan boşuna almışsın. ben de 2tb hdd alıp ölümüne download'a abanıcam.
  • mamundadan indiririm beleş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Viseinn

mamundadan indiririm beleş

kamera arkası da var hemNormalde bende mamunda akarım ama arada alıyorum merak ettiklerimi
  • hocam oyunlara tamam da gidip filme niye para verdin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Coimbra

hocam oyunlara tamam da gidip filme niye para verdin

şuan bilgisayarım yok hocam arıyorum biraz o yüzden birde kamera arkasını falan izlerken filmden daha çok keyif alıyorum.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.