Şimdi Ara

Sony, WipEout Yapımcısı Sony Liverpool'u Kapatıyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
725
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  
        Bir kaç dakika önce söylenti olarak internete düşen haber kısa süre içinde Sony tarafından onaylandı: Sony Liverpool stüdyoları kapılarını kapatıyor.

Stüdyonun önemli ismi Sandy Lobban bugün Twitter hesabında "Studio Liverpool için bir dönemin sonu. Bu ekibin bir parçası olmak bir onurdu." yazısını geçmişti. Haberlere bakılırsa Sony Avrupa'nın stüdyolardan sorumlu ismi Michael Denny bu sabah ekibi yerinde ziyaret etmiş ve yeniden örgütlenme kapsamında  Sony Liverpool'un kapatılacağını bildirmiş. Sony, tüm çalışanlar için yeni görev alanları bulmak için araştırmasını sürdürüyor.

1984 yılında kurulan ve eski adıyla Psygnosis olarak bilinen  SCE Studio Liverpool, WipEout ve Lemmings isimli oyunlarıyla tanınıyordu.

• ah Psygnosis ah... Amiga zamanında beri süper oyunlar yapıyor. Sony altındaki en eski firmaydı bari Santa-Monica grubu ile birleştirseler de yeni özgün oyunlar yapsalar.
  • Psygnosis ilk göz ağrılarımdandır. Efsanedir benim için. Shadow of the Beast'in adı yeter.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Psygnosis'i PsOne'da Colony Wars serisi ile tanımış ve sevmiştim.Ardından da G-Police...
    Ah eski oyunlar.

• Çok yetenekli bir ekipti. Umarım çalışanlar için daha iyi olur.

DMA Design - Psynosis oyunlarını Amiga zamanında severek oynardım. Hired Guns ise Şhadow of the Beast ile beraber başyapıtlarıdır.

• Kötü oldu. 3D'yi en güzel kullanan oyun Wipeout HD'di bana göre.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.