Şimdi Ara

Donanım Haber Türkçüler Otağı(600+ Türkçü Bu Otağıda) (172. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
3.687
Cevap
91
Favori
161.526
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 170171172173174
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: They Call Me Alpha

Türk ve Türkçü kardeşler! Okulumuzdaki marjinal sol guruplari destekleyen hocalar hakkinda bir davamiz var. Sizin atacaginiz 1 imzanin onemi bizim icin cok buyuk. Ayrica otaga beni de ekleyin.

Imzalaminizi istedigim kampanya asagida

https://www.change.org/p/osman-taha-şentürk-ankara-türk-telekom-sosyal-bilimler-lisesi-nde-son-dönemde-yaşanan-olaylar-üzerine-bildiri-43f5a94f-3608-454b-b795-1084139b78bf?recruiter=454784306&utm_source=share_petition&utm_medium=copylink

Bağlantı adresini düzgün yazar mısın kardeşim?
  • ObtObt kullanıcısına yanıt
    Duzenledim hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: They Call Me Alpha

Duzenledim hocam

Sağolasın. İmzamızı atalım.

• Ekler misin ?
  • Ekler misiniz ?
  • Eklendiniz.
  • ekle .
  • "Şehitliktir erde murad
    Deyip gitti Yılmaz Fırat..."

Yiğidimiz Fırat Yılmaz ÇAKIROĞLU'nun bölücü, kalleş vatansız p*çler tarafından şehit edilmesinin sene-i devriyesinde, O'nu ve O'nun gıyabında vatanın kara bağrına girmiş tüm şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyoruz.

Tininiz şâd, mekânınız uçmağ olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Asabi Adam

ekle .

Ekledim.
  • Ülkücü türkçü farkı ne anlatabilir misiniz? Lütfen objektif yorum yapın ideoloji karmaşası yaşıyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gokhan

Ülkücü türkçü farkı ne anlatabilir misiniz? Lütfen objektif yorum yapın ideoloji karmaşası yaşıyorum.

Ülkücü Türk-İslam birliğini savunur. Türkçü saf Türklüğü savunur din-mezhep ayrımı gözetmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: P. Alemdar

quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Donanım

quote:

Orijinalden alıntı: Gokhan

Ülkücü türkçü farkı ne anlatabilir misiniz? Lütfen objektif yorum yapın ideoloji karmaşası yaşıyorum.

Ülkücü Türk-İslam birliğini savunur. Türkçü saf Türklüğü savunur din-mezhep ayrımı gözetmez.

Ekle benide gardaş.

Ekledim. İmzayıda kullanırsanız sevinirim.
  • Her Türk'ün okuması gereken kitaplara Tek Adam kitabını da ekle. Hatta birinci sıraya ekle. Atatürk'ün hayatının her yönüyle anlatıldığı bir kitap ve bize zor zamanlarda nasıl davranmamız, hangi yolu izlememiz gerektiğini çok iyi anlatıyor.
  • O PİKAP BU KİPAP kullanıcısına yanıt
    Tamam eklerim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Beni de yaz dostum..
  • Ekle hocam
  • Ekler misin beni de
  • Beni de ekle hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: asosyal adam

Beni de ekle hocam

Ekledim
  • "Milliyitçi diğilim ama vıtınsıvirim" şu mantıksız tipleri gördükten sonra bu ülke ile ilgili umudumu kaybetmeye başladım.

"Vatanseverim ama milliyetçi değilim" diyen arkadaşlara biri de dememiş "milliyetçi olmayan son insan 200 yıl önce balkanlarda öldü" diye. Gerçi sorun terminoloji kaynaklı. Okuduğu tek yazılı metin internet haber sitelerinin başlığı olan bir toplumda milliyetçiliğin tamamen ırkçılık sanılması ve milliyetçiliğin onlarca çeşidinin olduğunun bilinmemesi gayet normal. Milliyetçi olmayan insan vatansever olamaz. "Milliyetçiliğe karşıyım ama vatansever değilim" lafını yapay zekaya söylesen döngüye girer, çipleri yanar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pena kutusu -- 27 Şubat 2016; 19:04:49 >
  • 
Sayfa: önceki 170171172173174
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.