Şimdi Ara

Donanım Haber Türkçüler Otağı(600+ Türkçü Bu Otağıda) (160. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.686
Cevap
91
Favori
161.602
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 158159160161162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Lylat

Arkadaşım SONUÇ SONUÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇ

Dostum sen sonucu falan bırak da amaç ne AMAÇÇÇÇ? Amacın ne onu söyle.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ObtObt kullanıcısına yanıt
    Amaç burda (Devletin en çok istediği) burada Türk millliyetçiliği yapıp birbirinize eski osmanlı hikayelerini anlatmak yerine biraz daha bilime matematik biraz araştırma sorgulama paylaşın.

O diyor biz böyleydik o diyor biz şöyleydik ,KİMSE DEMİYOR BİZ BU GÜN Bİ HALT DEĞİLİZ

uY

UYAN TÜRK UYANNNNNN OSMANLI YI AT SIRTINDAN DİNCİLİĞİ AT SIRTINDAN MİLLİYETÇİLİĞİ AT SIRTINDAN BİLİME ODAKLAN OKUYAN SORGULAYAN ÜRETN BİR TOPLUM OLAM İÇİN UĞRAŞ BİRLİK OL.

• techkalem kullanıcısına yanıt
    Sana anaokul düzeyinde anlatacam :

Almanlar 1. ve 2. Dünya Savaşında gezegenin en milliyetçi toplumuydu 5 milyon insanı öldürdüler sonra ne oldu 2 savaştada yenildiler rezil oldular.

Amaaaaaaa sonra o paramparça Alman toplumu ne yaptı baktıkı milliyetçilikle bu iş olmuyor DİSİPLİN VE BİLİMLE Ülkeyi yeniden kurdu VEEEEEEE bugün Avrupanın en Güçlü Ekonomisi peki bu adammlar bunu nasıl başardı çok basit DİSİPLİN VE BLİMSEL ÇALIŞMA . ELEKTRONİK TE OTOMOTİVDE SANAYİDE MÜKEMMEL NOKTADALAR.

ŞİMDİ TÜRKİYE NE YAPTI ONA BAKALIM:

TÜRKİYE Mustafa KEMAL dönemini çıkar sadece 2 Eksen Üzerinden hep yönetildi .

1-TSK = Milliyetçilik

2-Din= Gericilik

Ve 1938 den bu yana hep geriliyor ,Bazen düşünüyorum da Musata KEMAL başka bir ükenin baçında olsaydı acaba ne olur ?Muhtemelen örneğin Japonların başında olsaydı şuan herhalde adamlar Mars ta yaşıyor olurdu yani Türkler M.K asla hak edemedi neyse konumuza dönelim

Yani Tsk Ülkeyi hep otoriterlik altına tuttu sıfır demokrasi hep darbe vb bir çok rezillik.

Dinciler M.K den sonra ülkeyi büyük oranda anlar yönetti Menderes Özal Erbakan Tayyip bunlarında zaten ne yaptığı ortada haa bide bu Gericiler ve TSK ara ara bilek güreşi yaptı neyse yani durum bu şimdi Sizlerde gelmiş bura Türkçülük üzerinden birbirinize Osmanlı Kahramanlıkları anlatıp duruyorsunuz ,BENDE DİYORUM Kİ ŞU TÜRKLÜK TEN VAZGEÇ BUNDAN BİRŞEY OLMAZ BİLİMSEL ŞEYLER OKU PAYLAŞ SORGULA.

NOT-BUNUDA ANLAMAZSAN ARTIK CEVAP VERMEYECEM.

HOŞÇAKAL

• quote:

Sana anaokul düzeyinde anlatacam :

Almanlar 1. ve 2. Dünya Savaşında gezegenin en milliyetçi toplumuydu 5 milyon insanı öldürdüler sonra ne oldu 2 savaştada yenildiler rezil oldular.

Amaaaaaaa sonra o paramparça Alman toplumu ne yaptı baktıkı milliyetçilikle bu iş olmuyor DİSİPLİN VE BİLİMLE Ülkeyi yeniden kurdu VEEEEEEE bugün Avrupanın en Güçlü Ekonomisi peki bu adammlar bunu nasıl başardı çok basit DİSİPLİN VE BLİMSEL ÇALIŞMA . ELEKTRONİK TE OTOMOTİVDE SANAYİDE MÜKEMMEL NOKTADALAR.

ŞİMDİ TÜRKİYE NE YAPTI ONA BAKALIM:

TÜRKİYE Mustafa KEMAL dönemini çıkar sadece 2 Eksen Üzerinden hep yönetildi .

1-TSK = Milliyetçilik

2-Din= Gericilik

Ve 1938 den bu yana hep geriliyor ,Bazen düşünüyorum da Musata KEMAL başka bir ükenin baçında olsaydı acaba ne olur ?Muhtemelen örneğin Japonların başında olsaydı şuan herhalde adamlar Mars ta yaşıyor olurdu yani Türkler M.K asla hak edemedi neyse konumuza dönelim

Yani Tsk Ülkeyi hep otoriterlik altına tuttu sıfır demokrasi hep darbe vb bir çok rezillik.

Dinciler M.K den sonra ülkeyi büyük oranda anlar yönetti Menderes Özal Erbakan Tayyip bunlarında zaten ne yaptığı ortada haa bide bu Gericiler ve TSK ara ara bilek güreşi yaptı neyse yani durum bu şimdi Sizlerde gelmiş bura Türkçülük üzerinden birbirinize Osmanlı Kahramanlıkları anlatıp duruyorsunuz ,BENDE DİYORUM Kİ ŞU TÜRKLÜK TEN VAZGEÇ BUNDAN BİRŞEY OLMAZ BİLİMSEL ŞEYLER OKU PAYLAŞ SORGULA.

NOT-BUNUDA ANLAMAZSAN ARTIK CEVAP VERMEYECEM.

HOŞÇAKAL

Güzel şeyler anlatmak istiyorsun ama Türk'lükten vazgeç nedir ? İnsanın seçemeyeceği bir şey milliyeti ve vazgeçmek de imkansız ki gurur da duyuyorum ben kendi adıma. Milliyetçilikten vazgeç mi demek istiyorsun ? Milliyetçilik yararlıdır fakat bizzat atatürk'ün sınırlarını çizdiği biçimde olursa yani kendini başka milletlerden düşük veya üstün görmeden uygulanır ve yaşanırsa.

• xchampionx kullanıcısına yanıt
    Aynen, Milliyetçilik 1900 lü yılların akımıydı ve Faşist yönetimlere neden oldu,Buhün zaten bitti gibi artk Özgür demokrat akımlar ve insan hakları revaçta.

Çünkü Milliyetçilik de Din gibi dir Kimin nasıl anladığına bağlıdır ve sonu bucağı olmayan bir şeydir bir A a lar diğer Z anlar

• Tamam o zaman daha iyi anlaman için yazdıklarına tek tek cevap veriyorum.

Almanya 1. ve 2. dünya savaşlarının öncesinde de sonrasında da milliyetçilerdi. savaşta yenilmeleri milliyetçilikle alakalı değil bu tarih bilgisi gerektirir. ancak savaştan sonra kalkınmaları milliyetçilik sonucudur. inceleyelim;
    Hitler'e yardım eden veya finans sağlayan daha sonra da savaşta yenildikten sonra Alman milleti ve devleti için çalışmalarına devam eden şirketler; BMW, Hugo Boss, volkswagen, Bayer, Siemens, Degussa, outker, audi, mercedes, adidas. bu şirketler nazi almanyasına destek verdikleri gibi savaştan sonrada almanya için çalışmalarına devam etmişlerdir.
    Almanya hala en milliyetçi toplumlardan biridir, bu yüzden alman disiplini diye bir kültür çıkarmışlardır ortaya. Almanlar turistik gezilerinde bilseler dahi ingilizce konuşmazlar. Almanlar ülkelerinde yaşayan azınlıklara ulus devlet yapısını kabul ettiği sürece saygı gösterir. En azından bir kez Almanya'ya giden birisi Alman vatandaşının Almanya düşüncesini çok iyi bilir.

Şimdi gelelim ikinci konu Türkiye ne yaptı'ya

evet Türkiye Atatürk Dönemini geride bıraktığında hiç bir şey yapmadı.
    Bu yüzden ilk Atatürk dönemini inceleyelim.

Atatürk dönemi neden yükseliş dönemiydi. Çünkü "BEN HER ŞEYDEN ÖNCE BİR TÜRK MİLLİYETÇİSİYİM." ve "Türklük, benim en derin güven kaynagim, en engin övünç dayanagimdir" diyen Atatürk döneminde Türk milliyetçiliği yükselişteydi ve insanlar milliyetçi duygular içerisinde devlet için mücadele ediyordu. Türke ait uçak Türke ait araba Türke ait roman herşey Türke göre Türke ait olacaktı. Öyle ki o dönemin Cumhuriyet gazetisi bile Nazım hikmete atıp tutuyordu. Cumhuriyet gazetesi nazım hikmetof için aynen "kızıl şair" terimini kullanıp maskofun şakşakçısı olmakla suçladı.

gelelim Atatürk'ten sonra ki döneme yani milliyetçiliğin dibe çekildiği dönemler.

1.Dönem inönü ile başlayan komünist dalga

Türkçü dergilerde faşizm tehlikelidir yazıları yüzünden almanya ile müttefikiz eleştirisi alan Reha Oğuz TÜRKKAN rusya ile ittifak olunduğunda ise komünizm eleştirisi yaptığı için suçlandı. öyle ki o dönemde komünist isimler o kadar etkindi ki Hasan Ali Yüceller milli eğitim bakanlığına kadar yükselmiş Türkçülük-Irkçılık davası ile milliyetçiler türkçüler devlet eliyle tabutluklarda işkence görmüş zindanlara kapatılmışlardır. (1944'te yargılanan Türkçüler- Hüseyin Nihal ATSIZ, Nejdet Sançar, Reha Oğuz Türkkan, Alparslan Türkeş, Zeki velidi Togan, Hkmet Tanyu, Hüseyin Namık Orkun......) bunların hepsi önemli ilim adamlarıdır.

2. Dönem Darbe dönemi 12 eylül dönemi

Komünist tehlikenin iyice yükselişe geçmesi ve türk milliyetçilerinin zindanlara atılmasından sonra ülkeyi iyice sahiplenen komünistler ölmekten korkmayan türk milliyetçileri ile karşı karşıya geldiler. sokaklarda çatışmalara dönen bu dönemler darbeci amerikancı bir ordu tarafından darbe ile sonuçlandırılmıştır. TSK- milliyetçi ifaden koskoca bir yalandır yani. TSK hiç bir zaman milliyetçi bir çizgide olmamıştır. sosyalizm bile ordu içerisinde hakim düşünce olmuştur. 12 Eylül Döneminde solcular tarafından öldürülen Türk milliyeçileri Ruhi kılıçkıran, Ertuğrul Dursun Önkuzu, Süleyman Özmen, Yusuf İmamoğlu...... (isimlerini tek tek yazmıyorum aynı anda öldürülen 6 tane öğretmen) - 12 Eylül döneminde devlet eliyle öldürülen Türk Milliyetçileri Selçık Duracık, Halil Esendağ, Mustafa Pehlivanoğlu.....

3. Dönem dinci gerici dönem

ara ara Türkiye'de yükselen dinci gerici dönemde ise yine en çok Türk Milliyetçileri zarar görmüştür. çünkü halkın büyük desteğini alan dinci gerici gruplar zaten halkın yanında olduğunu düşünerek sol grupları zarar olarak görmez rakip olarak sağ içerisinde ki Türkçü milliyetçi grupları görür çünkü kendi seçmenini ona kaybedeceğini düşünür. bu dönemlerde ırkçı ve dinsiz olarak gösterilen Türkçüler devlet içerisinde iyi yerlere gelinmez memur yapılmaz yapıldıysa fişlenir kötü yerlerde çalışır. ve Türkçülere arap artıkları daha çok zarar verir.

Türkçüler için Basbuğ Atatürk'ten sonra iki dönem vardır. Rus artıkları dönemi Arap artıkları dönemi.

Yukarıda yazıklarımın sonunda çıkaracağın en büyük ders bu ülke en çok Türk Milliyetçiliğinin Hakim olduğu dönemlerde yükselmiştir.

Dünyada ki milliyetçi örnekler; Amerika da filmlerde devlet yardımı almak için film içerisinde amerikan bayrağı göstermek zorunludur. insanlarında ise malum tanrı amerikayı korusun isteğin hep vurgulanmıştır.
    fransa--- Banu AVAR: Siz bir Ermeni olarak 1915 olayları konusunda ne düşünüyorsunuz?
    Patrick Devedijan: Ermeni değilim, Fransız'ım.
    Banu AVAR: Ama siz Ermeni kökenlisiniz.
    Patrick Devedijan: Burası bir ulus devlet ve ben de Fransız yurttaşıyım. Yani, Fransız'ım!
    Banu AVAR: Ama siz değil misiniz Türkiye'de Kürt, Laz, Çerkez, Süryani denmeli diyen?
    Patrick Devedijan: O başka... (ülkemizde kürt değil Türk dediğimiz de ne oluyo farkında mısın )

söz konusu rusya olduğunda bile Ahıskalılar ve çeçenistan bölgesi malum. bugün kırım da ki olaylar malum.

kazakistan - 1991 kuruluş- 1993 araba yapma kararı 93-2003 arge çalışmaları projeler alt yapı 2003-2015 üretim aşaması ve ilk yerli araba Büyük Hun hakanı Attila'nın ismi ile araba.

dünya tarihine geçmiş en önemli adım Fransız devrimidir. Dünyayı değiştiren devrim Avrupayı yükseliş dönemine sokan devrim, milliyetçilik akımıdır.

şimdi Gördük ki Türk tarihi milliyetöi olduğu dönem de sadece Yükseliş görmüştür. geri kalan dönemlerde Türklük düşmanlığı ön plandadır. önce ırkını devletini ve geçmişisi sevesin ki, ırkını devletini yükseltip mazine layık olmaya çalışasın.

sana son sözlerimi en çok sevdiğim insandan alıntılıyorum "Büyük devletler kuran ecdadimiz, büyük ve sümullü medeniyetlere de sahip olmustur. Bunu aramak, tetkik etmek, Türklüge ve cihana bildirmek bizler için bir borçtur."
    "Türk, Türk oldugu için asildir. çogumuz, büyük babamizin babasini hatirlamayiz. Bütün soy gururumuzu, Türk olmanin içinde buluruz."
    "Evvela, millete tarihini, asil bir millete mensup bulundugunu, bütün medeniyetlerin anasi olan ileri bir milletin çocuklari oldugunu göstermeliyiz."
    "Yetisecek çocuklarimiza ve gençlerimize, görecekleri tahsilin hududu ne olursa olsun, en evvel, herseyden evvel Türkiye'nin istikbaline, kendi benligine, millî an'anelerine düsman olan bütün unsurlarla mücadele etmek lüzumu ögretilmelidir." MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

NOT: BUNU ANLAMASAN BİLE BEN SANA CEVAP VERECEĞİM. ANLAMAN İÇİN MÜCADELE VERECEĞİM. TÜRKLÜĞÜN ŞEREFİNİ SABIRLI VE SAKİN BİR ŞEKİLDE AKTARACAĞIM. NE KADAR ZOR OLSA DA İNANIYORUM Kİ SEN DE ANLAYABİLİRSİN.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi techkalem -- 25 Mayıs 2015; 17:20:28 >

• Faşist değilim Türkçüyüm ( bu konu da ki gerekli yazıyı mesajın en sonunda bulabilirsin )

Evet 12 Eylül' de Türk Milliyetçileri işkence gördü Mehmet Gül, Samet Karakuş, Cafer Yaylan, Ahmet Şahin, Mahir Damatlar, İrfan Özcan, Sami Bal... gibi isimlerden gördükleri işkenceleri dinleyebilirsin. zaten devlet eliyle öldürülenleri yukarda yazmıştım.

Diyarbakırlı olman birşey değiştirmez burada birşey değiştiren şey sen bölücülük damarların ile Türk düşmanlığı göstermendir. Zira bizim için yolbaşçılardan biri olan Ziya Gökalp Beğ'de Diyarbakırlıdır.

yukarda yazdıklarıma verecek bir cevabının olmaması ve okuduklarının kızgınlığı ile bu tavırlara girmeni ve bana evlat demeni anlıyorum ancak;
    ben de Türk'üm evlat - 1944 Sansaryan Hanı - 1980 Mamak cezaevi ...

geri dönersek faşist konusuna buyur Yolbaşçımızdan oku;

Faşist

(H. Nihal ATSIZ)

“Faşist” demek bir devrin İtalyan milliyetçisi demektir. İtalyanca “facio” kelimesinden doğan bu sıfat, Musolini”nin İtalyan milliyetçi partisi mensuplarına alem olmuş, İtalyan milliyetçiliğine de “faşizm” denmişti. Milliyetçiliğin milletleri sardığı sırada hepsi ayrı ayrı adlar almış; Almanlar “nazi” (Nasyonal Sosyalist”ten kısaltma), İspanyollar “falanjist”, Belçikalılar “reksist”, Romenler “gardist” kelimesini kullanmıştı. Bu disiplinli ve komünist düşmanı milliyetçilik ilk önce İtalya”da çıktığı için hepsine birden “faşizm” demek âdet olmuştu.

Faşizm ve komünizm aşağı yukarı aynı yıllarda İtalya ve Rusya”da iktidara geldiğinden komünistler, kendi düşmanlarına, bütün milliyetçilere ve giderek komünist olmayan herkese faşist demeye başlamışlardı.

Basit ve iptidâî komünist zihniyeti beş on kelimenin tutsağı hâline geldiği ve çapraşık meseleleri kavrayamayıp onları yavanlaştırdığı için dünyayı komünist ve faşistlerden mürekkep iki grup hâlinde görüyordu.

Bizde de 1970”lerdeki olaylar, komünistlerin kendilerinden olmayan herkese faşist dediğini bir kere daha ortaya koymuştur. Yani Türkiye”de komünistlerin faşist dediği, komünizm karşısında olan kimseler, özellikle Türk milliyetçileridir.

Türkiye”de komünistler vardır. Gizli bir komünist partisi de 1920”den beri daima mevcut olmuştur. Fakat Türkiye”de faşist olmadığı gibi açık veya gizli bir faşist partisi de yoktur.

Komünistler milliyeti inkâr ettikleri için dünyadaki bütün komünist partileri dost ve müttefiktir. Halbuki her milliyetçilik başka milliyetçiliklerin aleyhinde olduğundan komünistlerin topyekûn faşist diye adlandırdığı ayrı milletlerin milliyetçileri birbirinin düşmanı veya zıddıdır.

Türkiye”de faşist, şu veya bu değil, Türkçü gençler vardır. Bunlar göğüslerine millî alâmet olan Bozkurtlu rozet takarlar ve kendilerine Bozkurt derler. Komünistlerin gemi azıya aldığı yıllarda Adalet Partisi, kasdî mi olduğu hâlâ anlaşılmayan bir acz içinde olaylara seyirci kalırken millî duyguyu ve hattâ devleti bilek gücü ile savunanlar, düşmanları tarafından komando diye adlandırılan bu Bozkurtlardı.

İsmet İnönü, mahut zihniyetiyle bunları zamanın cumhurbaşkanı Cevdet Sunay”a şikâyet ederken Sunay Paşa sâbık millî şefe tarihî cevabını vererek onu susturmuştu.

Şimdi gazete havadislerinden öğreniyoruz ki küçük Bozkurtlardan biri, 16 yaşındaki Necati Kaya, göğsünde Bozkurtlu rozet olduğu için okul müdürü tarafından yüzüne sert bir cisimle vurularak komaya girmiş ve kurtarılamayarak ölmüştür. Bu kahraman (!) okul müdürü için ne söylense, ne kadar övülse azdır. Kine bakınız ki daha 16 yaşında bulunan körpe bir çocuğa elle değil de sert bir şeyle vuruyor, bunu da o çocuk göğsünde millî sembol olan Bozkurtu taşıdığı için yapıyor.

Bu cinayetten birkaç gün önce bir bakanın okullardaki faşistleri yumuşaklıkla yola getireceklerini söylemesi şaşırtıcı olmaktan da daha ileri bir şeydi. Bu faşistler kimlerdi? Varsa, adlarını söylemek devlet sırlarını açığa vurmak olmayacağı için hiç olmazsa bir tek isim vermesi gerekmez miydi?

Millî sembol düşmanlığı, milliyet düşmanlığı, milliyetçi düşmanlığı, millet düşmanlığı acaba nerelere kadar yürüyecek? Onlara şairin şu beytini hatırlatacağız:

Bu kavmın titre makrûn-ı adâlet intikamından;Kılıçlar çıkmasın bir kerre pür-satvet niyâmından.

(Bu kavmın, adaletin yanında olan intikâmından titre. Kılıçlar kahredici olarak bir kere kınından çıkmaya görsün.)

Bozkurt”tan çakallar, köpekler ve tilkiler korkar. Kendi mefâhirine düşman olanın bu âdi hayvanlardan ne farkı olabilir ki?..

Nihal ATSIZ, 5 Nisan 1974, Ötüken, Sayı: 4

• yaşımı bilmeden konuşmanızı bırakıyorum cevaplarınızı aldıkça yok cınım yıı tavrınız da bence terbiye durumunuzu gösterir. Ha sorun yaştaysa velev sizden küçüğüm Türk töresinde karakter ve şeref belirleyicidir evlat. tımım mı cınım yıııı

artık gerekli cevaplarınızı aldığınıza göre Türkçüler sayfasından gidebilirsiniz. zira burası benim ve benim düşünceme sahip insanların bir araya geldiği bir sayfa olarak biz burada kalmaya bölücü Türk düşmanlarına cevaplarını vermeye bununla birlikte kendi aramızda sohbet etmeye devam edeceğiz.

ayrıca anlamakta ve algılamakta zorlanan beyniniz için tekrarlıyorum faşist yada sizin oraların deyimi ile foşik değilim başım dik alnım açık TÜRKÇÜ'YÜM ve bununla gurur duyuyorum.

• bu kopyala yapıştır yaptığın metni paylaştığınız sayfa da yeterince cevap almıştın ama cevap vereyim.

Evet içerisinde bir kaç tane gurur duyulması gereken Türk refleksi vardır. Ancak bu saydıkların Türkçülerin umrunda olan şeyler değil çünkü bunları biz yapmadık. örneğin çocuk evlilikler yada töre cinayetleri güzel ülkemi kirleten kürt azınlıklar yada arap artıkları tarafından yapılan bir uygulamadır. Türk tarihi kadına değer verir. hatta yukarda saymış olduğum Türkçülerin de zarar gördüğü dönemlerde yapılmıştır.

Senin anlayamadığın şey ben kimseyi dini mezhebi yada yaşadığı bölgeye göre sınıflandrmam. Türk olması(hissetmesi) yada olmaması (kendisine farklı kimlik belirlemesi) ile sınıflandırırım. bir komünist deniz gemişin gebermesi beni üzmez ancak alevi Ali Balseven için yada dersim de kürtlerin ayaklanmasında öldürdükleri alevi Türk aileler yada askerler için üzülürüm

bu arada küçük beyninin almadığı bir diğer husus ben devletçi değilim Türkçüyüm yani imzamdan da anlaşılabileceği üzere bütün Türk devletleri benim devletim benim milletimdir. Arap Artığı yada Rus artığı yada amerikancı yalaka hükümetler ve icraatleri benim Türklüğüme zarar veremez. anladın mı

yukarda saydıklarının çok büyük bir kısmı senin gibi Türk düşmanı ağzı kinle kokuşmuş Türk düşmanlarının sebep olduğu şeylerdir.

• Akacak kanın kopacak kafan
    Kalkacak toprakta binlerce yatan
    Sanmaki yıkılacak bu aziz vatan
    Kılıcımız kınından çıkmadı daha!

• Ecdadıma söz atıp, ırkdaşıma yan bakma!
    Adımına dikkat et, bayrağıma kaş çatma!
    Bir yumrukta yıkarım gökkubbeyi başına!

• Yurduma girme sakın, seni kanla boğarım!
    Yüreğini koparır da ciğerini dağlarım
    Cehenneme bırakmam, nefesimle yakarım

• Analar doğurmadı böylesine savaşçı
    Ben ardına düştükçe kahpenin soyu kaçtı
    Atam, sen rahat uyu! Bir kaç tane çakal kaldı

• Kaçamadı önünde tarih boyu hiçbir düşman
    Türk'ün asil kalbinde yalnız bayrak, yalnız vatan!
    Vazgeçemem yeminimden; at, avradım silahtan,

• hala arap artıklarının faaliyetlerini Türkçülerin sayfasında konuşuyorsunuz. buyrun bu konuları onların sayfasında dile getirin.

Türkçüler olarak kapitalizm faşizm komünizm her türlü yabancı fikir sistemine karşıyız yani biz türkçüler sizin gibi kapitalizm yerine keşke komünizmin köpeği olsaydık demeyiz. Türk gibi öz ve hür olmalıyız diyoruz.

ve küçük beyniniz için beşinci defa tekrar ediyorum faşist değil TÜRKÇÜ

bu arada ne oldu artık cevap vermeyecem diyeli kaç mesaj oldu gidemediniz geçmişin her döneminde olduğu gibi yüzünüzün köseleye dönmesinden olabilir mi bu davranış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi techkalem -- 25 Mayıs 2015; 21:51:18 >

• quote:

1-Evlat öğren kapital ve komi.. temelde ekonomik sistemlerdir bu kdarda mı cahilsi .Ha diyorsamün türkler çok otup kendi iktisadi ekonomi modelimiz yazarız o zaman operim elinden ,hani henüz kömürü çıkaramayan bir ülkede neyse...

2-Yav hani çıldırmamak elde değil ,çünkü diyorsun ki türk gibi (Hür) olmak kafan iyimi senin türkiye şuan resmi olarak Amerika emrindedir . Askerine Çuval gçirdi Dünyaya rezil etmek için TSK nın ve Hükümetin Gıkı çıkmadı 8 ay sonra o Çuvalcı Komutan geldi Genelkurmay başkanı onu makamında ağırladı HANGİ HÜR HANGİ ÖZ? Bir nota bile veremedi yazıklar olsun T.C ye.

3-Kösele demişken Avrupa İnsan Hakları Mahkemesine sor onlar sana söyler Türklerin aldıkları cezaları ama doymuyorlar işte,Kendileri Dünyada en çok insan hakları ihlali yapıtğı için ceza alan Ülkedir YAAAAA.Hatta baktılar reziliğin sonu yok Anayasa Mahkemesine bireysel başvuru hakkı tanıdılar ki Avrupaya Mahkemesine başvurmasın insanlar.

Valla bizde ortam böyle, işine geliyorsa yani yapacak bir şey yok. Ya sev ya terk et. Sen burda istediğin kadar atıp tut, bak bi etrafına, kimseyi ırgaladığı yok bu sözlerinin. Herkes yine bildiiğini okuyacak. Art niyetli olmadığını bilsem neyse de belli yani az çok nereye hizmet ettiğin. Ve sana son bir şey söyleyip daha da laf yarışına girmeyeceğim o da şudur ki, Türk milletini, Türkiye Cumhuriyeti'ni, Türk tarihini, Türk örf ve adetlerini yargılamak ne senin ne de senin gibi düşünen diğer şahısların haddinedir, o yüzden boşa yorma kendini. Burdan sana ekmek çıkmaz.

• quote:

O AMERIKANIN HADDIDIR BENIM DEGIL

Terk et diyon da burasi bizim zaten

Allah Allah... Ne zaman sahip oldun? Bedel mi ödedin? Bizler Çanakkale'de şehit olurken, Araplara İngilizlere peşkeş çekip sırtımızdan vuranlar kimdi?

• şu an çok yanlış yaptın çocuk çok Türkçülük nazarında şahsıma dilediğin hakareti yapabilirdin ama Türk Askerine köpek diyerek hayatının en büyük yanlışını yaptın.
  • herdogan80 kullanıcısına yanıt
    oraya beni de yazmanızı rica ediciğim
  • Daha öğrenecek çok şeyin var bekle.

hakkında adli mercilere gerekli başvurular yapılacak evlat
  • 
Sayfa: önceki 158159160161162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.