Şimdi Ara

Donanım Haber Türkçüler Otağı(600+ Türkçü Bu Otağıda) (136. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.686
Cevap
91
Favori
161.600
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 134135136137138
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    benide eklermisiniz
  • ekler misin hocam?
  • Beyler ekleyin yazacağınıza bir yararınız olsun. Ekleyin yazıyorsunuz ve bir sene başlığa uğramıyorsunuz. Toplama kampı değil ki burası, ekle yazıp gitmeyin. Bir katkınız olsun.
  • Eklermisin kardeşim.
  • beyler türk mitolojisi kullanarak senaryo yazıyorum... Nasıl bir senaryo , kahramanımız Gezer Han ın kısmı hayatını anlatıyor... Tabi macera filmi olucak ama mitolojiye birebir sadık kalarak yapılamaya çalışılacak. Tarz olarak şöyle

Gezer Hanın yer altı dünyasına inmesi , Erlik Hanla savaşı , Kara Kızların halk a yaptıgı kötülükler vs vs... Film içinde ciddi bütçe ayırmayı düşünüyoruz zaten turkiyedeki büyük 1-2 produksyon şirketi sahipleri arkadaşım... Bunun için ilerde sizden yardım isteyebilirim senaryoyu yazarken çünkü bildiğiniz gibi birebir mitolojiye sadık kalsanızda sinemaya aktarıp izlenebilir hale getirirken değişiklikler yapmak zorundasın , o konuda detaylar falan alıcam türk mitolojisine hakim arkadaşlardan.

• Devian kullanıcısına yanıt
    Ellerinize sağlık hocam çalışmalarınızı burada paylaşırsanız sevinirim.

Eğer sorunuz olursa buraya yazın bilen arkadaşlar cevaplayacaktır.
  • Devian kullanıcısına yanıt
    Kardeşi ben her türlü danışman olarak yardım ederim. Kesinlikle destekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Devian

beyler türk mitolojisi kullanarak senaryo yazıyorum... Nasıl bir senaryo , kahramanımız Gezer Han ın kısmı hayatını anlatıyor... Tabi macera filmi olucak ama mitolojiye birebir sadık kalarak yapılamaya çalışılacak. Tarz olarak şöyle

Gezer Hanın yer altı dünyasına inmesi , Erlik Hanla savaşı , Kara Kızların halk a yaptıgı kötülükler vs vs... Film içinde ciddi bütçe ayırmayı düşünüyoruz zaten turkiyedeki büyük 1-2 produksyon şirketi sahipleri arkadaşım... Bunun için ilerde sizden yardım isteyebilirim senaryoyu yazarken çünkü bildiğiniz gibi birebir mitolojiye sadık kalsanızda sinemaya aktarıp izlenebilir hale getirirken değişiklikler yapmak zorundasın , o konuda detaylar falan alıcam türk mitolojisine hakim arkadaşlardan.

Çalışmalarında başarılar diliyorum.
    Mutlaka yorumlarıyla köstek olmaya çalışanlar olacak hedefinden şaşma

• Türk ırkını savundum diye İsrail yatakcısı ettiler beyler beni?
  • Bir yerde niye Türk katledilenleri göstermiyoralarda bizim ülkemiz de ki arap sevdası nedir diye yazdım BANA YAHUDİ DEDİLER!
  • Bu ülkede Türk olmak ve Türklüğü savunmak suç oldu son zamanlarda..Elbet bugünlerde geçer dert etmeyin...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekleyin kardeşim benide bütün vatan hainlerine inat.
  • Ne zaman Istiklal marsinin ritmini duysam tuylerim diken diken oluyor. Asigim ulkeme,bayragima,milletime. Hicbir guc bizleri yildiramaz dostlar.
  • Gençler Kerkük için Atsız grubu bağış açmış ne kadarı ulaşır bilmiyorum ama elimizden geldiğince edelim.
  • Lemansky kullanıcısına yanıt
    http://www.ulkuocaklari.org.tr/ bir çalışması vardı 20 TIR gönderilmiş buradan da yardım yapılabilir.

Bugün Ülkücü-Türkçü vb. gibi ayrılma vakti değildir.

Atsız grubunun yaptığı yardımla ilgili bağlantıyı paylaşsana hocam bulamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi herdogan80 -- 25 Temmuz 2014; 1:01:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: herdogan80

http://www.ulkuocaklari.org.tr/ bir çalışması vardı 20 TIR gönderilmiş buradan da yardım yapılabilir.

Bugün Ülkücü-Türkçü vb. gibi ayrılma vakti değildir.

Atsız grubunun yaptığı yardımla ilgili bağlantıyı paylaşsana hocam bulamadım.

Aynı link üzerinden hocam tamam onlarda burayı yayınlamıştı gençler elimizden geldiğince yaparsak iyi olur hükümetimiz bir bok yapmıyor bari ne yapabilirsek biz.
  • Lemansky kullanıcısına yanıt
    Evet Kardeşim zaten NAKDİ yardıma çevrilmiş.Herkes elinden geleni az demeden göndersin.Kardeşlerimiz orada çok zor durumda.
  • beni de ekle gardaş..
  • Neden denk gelemedim ben bu başlığa bu zamana kadar
  • -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi luluruk -- 3 Temmuz 2021; 22:2:46 >
  • 
Sayfa: önceki 134135136137138
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.