Şimdi Ara

Verizon'un 21 Eylül'de tüm izinleri dondurduğu iddia ediliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.412
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Verizon'un 21 Eylül'de tüm izinleri dondurduğu iddia ediliyor

Eylül ayında muhtemel bir yeni nesil iPhone tanıtımı iddiaları artarken, perakende kanallarında yapılan hazırlıklara da dikkat çekiliyor.

Techcrunch sitesinin güvenilir bir Verizon çalışanından edindiği bilgiye göre firma, çalışanların 21-30 Eylül arasındaki izinlerini dondurmuş durumda. 

Tahminler yeni iPhone'un satışına 21 Eylül Cuma günü ABD'de başlanacağı yönünde. Modelin lansmanı olarak da 12 Eylül tarihi Reuters ve Bloomberg gibi kaynaklar tarafından iddia edilmişti.

Apple'ın lansman tarihine bakıldığında yeni iPhone için 12 Eylül tanıtım, 12 Eylül ön-sipariş, 21 Eylül perakende kanallarına çıkması muhtemel görünüyor. Ekim başı diğer ülkelerde satışa çıkması beklenen yeni iPhone'un ülkemize gelmesi Kasım ayını bulabilir. Şimdilik sadece Verizon'dan gelen bu tür izin dondurma haberleri çoğaldıkça ve kesinlik kazandıkça, muhtemel bir yeni iPhone lansman tarihi için de deliller artacaktır.

• hayirlisi artik :) ciksinda herkes rahatlasin hersene ayni muhabbet...
  • Bakalım yeni iPhone'da hangi sıkıntı ilk olarak baş gösterecek her serisinde mutlak bir sıkıntı olmuştu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nehalem

Bakalım yeni iPhone'da hangi sıkıntı ilk olarak baş gösterecek her serisinde mutlak bir sıkıntı olmuştu.

4S'te bir sey yoktu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Baran.

quote:

Orijinalden alıntı: Nehalem

Bakalım yeni iPhone'da hangi sıkıntı ilk olarak baş gösterecek her serisinde mutlak bir sıkıntı olmuştu.

4S'te bir sey yoktu.

4s de şarj sıkıntısı vardı
  • Sonunda emektar 3gs e veda zamanı geliyor :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Android ve İ PHONE arasında baya fark olduğunu düşünürsek (Zaten Öyle) İPHONE ne kadar kendini geliştirirse geliştirsin Android kadar olamaz.

• Umarım guzel bi yenilik getirirler de 4'ten 5'e geçeriz yoksa 4 de gayet iyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erniuif -- 22 Ağustos 2012; 17:06:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: carnador

Sonunda emektar 3gs e veda zamanı geliyor :)

aynen
  • quote:

Orijinalden alıntı: @FUVV

quote:

Orijinalden alıntı: carnador

Sonunda emektar 3gs e veda zamanı geliyor :)

aynen

Abicim siz bu kadar zaman 5'imi beklediniz. Helal valla :D Keşk eçıktığı ilk gün kavuşabilsek, Ama bu imkansız

• İphone 4sl çıkmasa bari :D

• Yeni iPhone her zamanki gibi dunyanın en iyi mobil cihazı olacaktır. Yine diğer şirketler iphone'a rakip olabilmek için çakma telefonlarını çıkarma hazırlığı içerisine girecekler. Bunlar iPhone reklamı olmaktan öteye geçemeyecekler. Yasasın Apple! yasasın iPhone!

• S2'yi satıp yeni iPhone'u beklemeye geçtim.

• Valla ben bekleyemedim gözünüz aydın

• iphone 4'ü satma zamani geldi demek ki.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: *GameOver*

Valla ben bekleyemedim gözünüz aydın

4s mi aldın?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.