Şimdi Ara

Wii U Fiyatı ve Çıkış Tarihi Eylül'de Açıklanıyor!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.035
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  
        Nintendo, 13 Eylül'de Wii U odaklı büyük bir konferans düzenlemeye hazırlanıyor. New York'da gerçekleşecek olan bu konferans için kulislerde konuşulan ise Nintendo'nun yeni nesil konsolu Wii U için çıkış tarihi ve fiyatını açıklayacağı yönünde.

Söylentiler bu yöndeyen, Nintendo ise yalnızca "Wii U için daha fazla bilgi almak için gözünüz bu konferansta olsun" demekle yetiniyor.

Biz de her ihtimale karşı takvimlerimizi 13 Eylül'e göre ayarlıyoruz.

• umarım tam bir specs ayrıntılarınıda açıklarlarda herkes bir rahata çıkar bakalım içinden hd6770mi çıkacak yoksa hd4870 2x(R700) mü çıkacak

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • bide açıklamasalarmış.aldığı kötü notlarını söylemeyen haylaz öğrenciye benzedi nintendo.bize sistem özellikleri lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cahitdikici

umarım tam bir specs ayrıntılarınıda açıklarlarda herkes bir rahata çıkar bakalım içinden hd6770mi çıkacak yoksa hd4870 2x(R700) mü çıkacak

maalesef ikiside degil bu iki kartta su konsollari havaya ucurur eger daha mi guclu dahami guysuz tartismasi yapiliyosa boyle bi beklentin olmasin derim!!!!!

• quote:

Orijinalden alıntı: TheBladeRunner

quote:

Orijinalden alıntı: cahitdikici

umarım tam bir specs ayrıntılarınıda açıklarlarda herkes bir rahata çıkar bakalım içinden hd6770mi çıkacak yoksa hd4870 2x(R700) mü çıkacak

maalesef ikiside degil bu iki kartta su konsollari havaya ucurur eger daha mi guclu dahami guysuz tartismasi yapiliyosa boyle bi beklentin olmasin derim!!!!!

Sizdirilan butun bilgilerde bu iki.kartin adi gecti hep ama tabi resmi bir.bilgilendirme olmadigi icin bilemeyecem bakalim ciksin gorelim ancak benim sahsi gorusum 6770var gibi ubisoft ve crytecin aciklamalari bu yonde
  • Oyunun geliştirici kitlerinin şimdiki konsollardan 1.5 kat daha güçlü olduğu söyleniyordu eğer 4850 veya 6770 gibi kartlar varsa 1,5 kattan daha güçlüdür gel gelelim Batman AC'nin grafiklerinin ps3 ve xboxtan daha kötü olduğu söyleniyor eğer böyleyse nasıl 1.5kat daha güçlü o da ayrı bir mevzu önemli olan hardcore oyunların çıkması bolca alacağın zevk önemli fakat günümüzden geri bir teknolojiyle üretilmiş bir konsola üreticileri harcore oyun yapıp yapmayacağı(Ubisoft hariç) merak konusu bu yüzden fiyat aralığının fazla tutulmaması gerekiyor bence ps3-xbox aralığında çıkma yani 650-800 TL aralığı ideal olan aralık maksimum

• eger 6770 varsa,gpu olarak,su konsollardan 10 kat daha guclu demektir hemen hemen 800 paralel islmci var kartta xboxta 48 ps3 de 32 yani dogruysa salak sacma sapan su konsollardan daha guclu daha gucsuz muhabbetinin hic bi anlami yok.Eger boyleyse cok rahat Samaritani vermesi lazim youtube BATMAN AC nin Wii U versiyonuna baktim hicde 6770 li bi konsol oyununa benzemiyordu ama umarim bu kart vardir ve mukemmel bi alternatif olur benim icin Wii U ins fiyatini 1000tl etiketi yapistirmazlar.

• @TheBladeRunner
    hocam zaten wii u'nun GPU gücüyle ilgili bir sıkıntısı yok.Nintendoyu kötüleyen firmalarda dahil bütün firmalar wiiunun gpusunun çok güçlü olduğunuı söylüyor ancak cpu'sunu şuanki nesille karşılaştırıyor aten tartışmalarda burda çıkmaya başlıyor şuan için çıkması en büyük ihtimal olan sistem wiiudaily sitesindeki sistem ayrıca 4850x2 veya 6770 gibi kartlar amazonda bile 90-100dolara satılıyor zaten makinanın içine kart olarak değil sadece gpu olarak konulacağı için nintendoya bu kartlartın maliyeti 50doları geçmez.Batman ac3 gibi oyunların şuanki nesille aynı grafiği sunmasının sebebi oyunların port olması :) yoksa çıkış oyunu için zombi u çok galiteli bir görsele sahip ps3ün çıkış oyunlarına bakın birde şuanki oyunlarına bakın

• @cahitdikici

hocam ins oyledir.Bu kartlar mukemmel secenek bi konsol icin ama Nintendo yu anlamiyorum madem bu kadar guclu bi gpu koydun neden adam gibi islemci koymadin yani bi yerden koyup bi yerden almak ne kadar mantikli.Bu adamlarin pazarlama elemanlari nasil calisiyo anlamiyorum konsol 1080p destekliyor cikis oyunlari 720p,hardcore oyunlari bu neslinkilerin port hali abi bastirsaniza firmalara adam gibi oyunlar cikarsinlar 1080p de.Bide artik aciklamasi lazim artik sistem ozelliklerini hep olumlu olumsuz soylentiler konsolun imajina zarar veriyor.Resmi aciklama yapmasi lazim 13 Eylul de.Inaniyorumki bu gpu ile bu konsollarin tozunu attirir.Bazi firmalarin hala cekinceleri var konsolla ilgili artik yeni nesillerin yaninda dusuk donanimli kalip firmalarin ayri teknolojilerle ugrasmak istememesimidir nedir bimem ama neden on yargili bakis buyuk soru isareti ki Nintendo gibi satis rakamlari cok yuksek bi firma.Bu konsolu boyle alirim ben exclsiv kalitesini gosterir konsolun

• En çok teknik özellikleri merak ediyorum gerisi önemsiz

• Keşke bu haberi görmeseydim, şahsen Eii U'nun fiyatını ve çıkış tarihini beklemek zorunda kalıcağım büyük bir "merakla" :) Ama günler su gibi akıp geçicek..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.