Şimdi Ara

1

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
873
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-218CD7190 -- 6 Aralık 2023; 11:31:33 >

• bazı ınternet sıtelerınde ( gittigidiyor / sahibinden ) ikinci el pikap almak mumkundur.
    Pikap , kendinden amfili , amfili ve kolonlu , deck türleri olmak üzere çeşitlere ayrılır. Bazı ıkıncı el satıcılar bakımlarını yapıp iğne ve lastiği sıfır şekilde urun satışı yapmaktadırlar.
    Elinizde phono girişi olan eski muzık seti , kasetçalar gibi cihazlar varsa amfısı olmayan pikaplar olabilir. Benım tavsıyem DUAL pikaplardır , amfili,kolonlu vs değişik tipleri vardır... acıkcası anlatılacak cook sey var
  • cemaydemir C kullanıcısına yanıt
    quote:

Orijinalden alıntı: cemaydemir

bazı ınternet sıtelerınde ( gittigidiyor / sahibinden ) ikinci el pikap almak mumkundur.
    Pikap , kendinden amfili , amfili ve kolonlu , deck türleri olmak üzere çeşitlere ayrılır. Bazı ıkıncı el satıcılar bakımlarını yapıp iğne ve lastiği sıfır şekilde urun satışı yapmaktadırlar.
    Elinizde phono girişi olan eski muzık seti , kasetçalar gibi cihazlar varsa amfısı olmayan pikaplar olabilir. Benım tavsıyem DUAL pikaplardır , amfili,kolonlu vs değişik tipleri vardır... acıkcası anlatılacak cook sey var
    1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-218CD7190 -- 6 Aralık 2023; 11:31:46 >
  • http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-ev-elektronigi-ev-ses-sistemi-dual-hs-130-pikap-058-84010976/detay

sanırım sahibinden sitesinden buldunuz ( üstteki linkte mevcut ürün ) İzmir'de satılıyor . Satıcının tum ürünleri http://antikradyosahibindencom.sahibinden.com/ lınkte bulunmakta , kendisi ile birkaç kez telefonda görüştüm oldukca yardım eden ve bilgi veren biridir. Linkten tel.no.sunu bulabılırsın. HS-130 kullanmadım ancak kullananların cok memnun kaldıgını bılıyorum. Pikap ile ilgili direkt gorusun , sorun olursa tekrar gorusuruz

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.