Şimdi Ara

##. (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
181
Cevap
5
Favori
7.458
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • en üstüne düştüğüm konu engelleyeni görmeydi. ne kadar uğraştıysam çözememiştim
  • Googleye hangimiz MSN Hackleme yazmadıkki
  • Vay be, özellikle msn 7 ,7.5 ve 8 di popüler olanlar. Msn plus,discovery, çoklu oturum açma yaması, msn hack, renkli nick, kıroca sözler, o gün olayları nicklere yazma, kız msn adresleri bulma(özellikle googleden) daha hatırlamadığım çok şey var ama önemli olan msn bitmeyecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Just In Time

en üstüne düştüğüm konu engelleyeni görmeydi. ne kadar uğraştıysam çözememiştim

Engellediğini düşündüğün kişinin MSN Space'ini görebilince miydi, ona Hotmail'den bir e-posta atılabilmesi neydi, bir yöntemi vardı onun.

Silenleri öğrenme yolu vardı bir de. Messenger'ın "Gizlilik" ayarlarındaki listede sağ tıklayınca çıkan menüde "Sil" seçeneği etkinse seni silmiş anlamına geliyordu hatırladığım kadarıyla.

O değil de, Space vardı. Şimdiki Facebook ve Twitter'ın ilkel versiyonlarından biriydi işte.

Spleak diye bir bot vardı bir de.

• Özledim
  • quote:

Orijinalden alıntı: U.Kiraz

hala msn kullanıyorum facebook adresim yok bazılarınız geri kafalı diyebilir evet geri kafalıyım bu konularda her zaman klasik takılmak daha iyidir bence.

facebookta geri kafalıların önde gidenleri var, en iyisini yapıyorsun.
  • Konuyu görünce oturum açayım dedim, 1 kişi var sadece.
  • facebook a üye olduğumda 2008 falandı
    msn yi çok sık kullanıyordum
    face sohbeti kullanmaya çalıştığımda sürekli sorun oluyordu yazılar gitmiyordu falan
    sonra faceye güncellemeler geldi bu sorun çözüldü
    yavaş yavaş msnden kopmaya başladım
    sonraları sadece online oyundaki arkadaşlarla iletişim için kullanmaya başladım
    sonra o da bitti
  • ##.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sudolfin -- 23 Mart 2016; 15:35:10 >
  • Skype üzerinden ancak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: | Nvidia |

Arkadaşlar merhabalar, Şuan skype ile birleşti bildiğimiz gibi. Şu an kullanma şansımız yok mu eski msnyi? Özledim windows live'a girmeyi. Bir nostalji yapacağım ancak giremiyorum

adam ağır hortçu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spica7

quote:

Orijinalden alıntı: | Nvidia |

Arkadaşlar merhabalar, Şuan skype ile birleşti bildiğimiz gibi. Şu an kullanma şansımız yok mu eski msnyi? Özledim windows live'a girmeyi. Bir nostalji yapacağım ancak giremiyorum

adam ağır hortçu

Alıntıları Göster
    ##.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sudolfin -- 23 Mart 2016; 15:35:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Vay bee titresim falan ne gunlerdi

• Hortlatmayın şöyle konular.

• Msn kaybolan gençliğimin yansımasıdır. Keşke o zamana sıkışıp kalsam ve ömrümün kalanını tekrarlayarak orda harcasam.
  • Arkadaşıma sınavda bir kağıda msn adresimi yazıp vermiştim,o zamanlar daha yeni açmıştım herkese veriyordum adresimi hoca kopya sanıp bu ne falan demişti

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4. sınıftaydım ilk fark ettiğimde.Sene 2005di herhalde.Bizde adsl vardı.Kuzenim bize geldiğinde girmişti msn e.Açık unutmuştu.Neyse sonraki günler hep mesaj geliyordu bir yere gel filan diye.Ulan dedim bu ne.Açtım anlamadım kişi adları filan...Sonra ben de aldım bir üyelik.Sınıftan arkadaşla konuşuyoduk.O zamanlarki hali çok ilkeldi.İlk gülücük dışındaki ifadeleri gördüğümde şaşırmıştım baya.Hatırlarsınız belki mesela ne yazınca kemal sunal kafası vardı üstünde ne yazan.Sonrada msn 7 filan gelmişti.Msn 8 plus filan derken o dönemler tavan yapmıştı.2008den sonra pek kullanılmamaya başladı.Facebookdaki chat bugları giderilmişti ve millet oraya sarmıştı.Skype hiç msnin yerini tutmuyor ve msn kadar popüler değil.Millet facebook kullanıyor.Şahsen ben oyun oynamasam ben de kullanmam skype.
  • Ulan ne kizlarla konusuyordum bu msnle. 😭

• Gece gece morelim bozuldu , okadar çok anım varki Msn dönemine ait..Hey Allahım , keşke geçmeseydi zaman
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.