Şimdi Ara

Samsung i9070 Galaxy S Advance | ANA KONU (130. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.589
Cevap
13
Favori
162.108
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 126127128129130
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: ynsylkn

Cm 11 de sarj sorununu cozen varmi tel asiri bi sarj yiyor gunde ikinci sarj oluyo

Aynı sorun bende de var hocam ne yaptıysam şarj işini cm-11 de çözemedim....
    geri de dönemiyorum bir türlü.....
  • quote:

Orijinalden alıntı: pulashibee

quote:

Cm 11 de sarj sorununu cozen varmi tel asiri bi sarj yiyor gunde ikinci sarj oluyo

kurban olayim bi yontemini bulun biktim 2.3.6 s advance kullanmaktan bi gün duvara çalacam bu teli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pulashibee

quote:

odinle her hanflgi bir orjinal rom cak tmm dir oyle geri dondum ben

• 2 sene evvel almış olduğum I9070P'nin ekran paneli kırıldı. Tamiri kendisinden pahalı olduğu için ve yeni telefon alacağım için parça fiyatına satıyorum. İlgilenenler aşağıdaki ilana bakabilirler :

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-yedek-parca-satilik-ekrani-kirik-samsung-i9070p-205871970/detay/
  • 9070p ye CyanogenMod11 yüklemeye çalışırken signature verification failed install package = (2) hatası alıyorum
    2,3,6 kullanıyorum cwm versiyon (3e)
    bu sorunu nasıl aşarım teşekkür ederim

kendim cevaplayayım
    http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2650371

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihakar75 -- 1 Nisan 2015; 21:47:05 >
  • beyler bu 2.3.6 ya geri döndüm. ancak data hiç birşekilde çalışmıyor. yani edge ne de 3g aktif oluyor. hatta bi sıkıntı yok. ne zaman ki jb ya da custom rom yüklesem düzeliyor. gingerbread niye böyle yapıyor anlamış değilim
  • arkadaşlar rica etsem elinde olan XXLK2 turkiye gb romunu uplayabilirmi? sammobile ile indirmeye calisinca user not premium hatasi verior

• Orjinal dışındaki romları tavsiye etmem zaten android çok fazla bilgi paylaşıyo birde ne olduğu belirsiz rom yüklersniz bankacılık bilgileri çalınabilir en mantıklısı root yapıp es görev yönetici yüklenip sorunlar halledilebilir.Fazl kullanmadığınız uyglamayı seçin başlngçta açılmasın kasm sorunu kalmıyor.

• Stock rom vardı format atıp başka stok rom yükledim ama orta tuş bozuldu güç tuşu ise bi çalışıyor bi çalışmıyor. İki farklı stok romda durum aynı. Yardımcı olabilecek var mı?

• 
Sayfa: önceki 126127128129130
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.