Şimdi Ara

Samsung i9070 Galaxy S Advance | ANA KONU (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.589
Cevap
13
Favori
162.108
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Karşılastığınız eksik veya kötü yanları nelerdir telefonun arkadaslar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ASerifoğlu

Kullanıcılar var anladıgım kadarıyla.
    Karşılastığınız eksik veya kötü yanları nelerdir telefonun arkadaslar?

Daha yeni kullanmaya başladım çok fazla birşey yazamam belki ama misal ben telefon alırken SAR değerine özellikle dikkat ediyorum ve bu telefonuda yine bu husustu göze alarak tercih ettim. Zevkler ve renkler tartışılmaz derler ama telefonun kasası bana şık görünüyor, tabi gönül isterdiki bir S2 kadar ince olsun :) Bunun haricinde şimdilik herhangi bir sorunu görünmüyor. Sadece ses ilk başlarda biraz boğuk gibi gelmişti ama herhalde bir önceki telefonun biraz daha tiz sesine alıştığım için, çünkü şimdi normal geliyor bana. Dediğim gibi daha yeni yeni kullanıyorum ve karşılaştığım herhangi bir sorun olursa burada paylaşırım...

• sipariş ettim bende bakalım hayırlısı dört gözle kargoyu bekliyorum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ebulfeth

sipariş ettim bende bakalım hayırlısı dört gözle kargoyu bekliyorum :)

Hayırlı olsun

Nerden ve ne kadara adınıız ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: WonLt

quote:

Hayırlı olsun

Nerden ve ne kadara adınıız ?

sağolun hocam inş. hayırlı olur :)

direk linki vereyim =>

http://www.hepsiburada.com/liste/samsung-i9070-galaxy-s-advance-8-gb/productDetails.aspx?productId=telcepsami9070&categoryId=371946&SKU=TELCEPSAMI9070-S

• quote:

Hayırlısı olsun inşallah. Garantili bu fiyat gayet güzel.

telefonunuzu kullanmaya başladığınızda yormlarınızı beklıyoruz.
  • quote:

quote:

Hayırlısı olsun inşallah. Garantili bu fiyat gayet güzel.

telefonunuzu kullanmaya başladığınızda yormlarınızı beklıyoruz.

sağolasın kardeşim.Yorumları eksik etmicem inş.
  • Telefonu aldığımdan bu yana 4 ya da 5 kere şarj ettim ve şarj ederken genelde %10-%15 civari pil kalmış iken şarja taktım. Bana mı uzun geldi bilmiyorum ama her seferinde telefon 4 saat civarında ancak doldu. Telefonumu USB yoluyla degil normal bir şekilde prizden şarj ediyorum ve bu süre bana uzun göründü. Normalde bataryalar hemen kendilerine gelemiyorlar bir süre sonra gerçek dolum ve boşalma sürelerine ulaşıyorlar diye biliyorum ama yine de şarj süresi uzun gibi. Sizlerde konu hakkında gözlemlerinizi paylaşırsanız sevinirim.
  • s2 ile arasında 300 TL fark var.
    300 TL daha verip s2 almaya değer mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prof.Matematik

s2 ile arasında 300 TL fark var.
    300 TL daha verip s2 almaya değer mi?

Karşılaştırma :
    Galaxy S2 - Galaxy S Advance

Ekran : 4,3"- 4,0"
    Tasarım : 8,5 mm - 9,7 mm
    RAM : 1 GB - 768 MB
    Kamera 1 : 8 MP - 5 MP
    Kamera 2 : 2 MP - 1,3 MP
    Video : 1080P - 720P
    İşlemci : 1,2 GHz Dual Core - 1 GHz Dual Core
    Battery : 1650 mAh - 1500 mAh
    OS : Android 4 ICS - Android Gingerbread (2.3.6) (Güncelleme gelip gelmeyeceği net değil ama gelecek gibi görünüyor yıl sonunda)

KARAR SENİN ...
  • s2 ile advencce karşılaştırılamaz bence.
    Karsılastırıncada işte rakamlar yukarda konusuyor. çok net bi şekilde ve doğal olarak geride advance.
    300 tl farkı bence çok rahat karşılar s2. her türlü özelliği ile. O konuda süphen olmasın.
    Bence senin kendi kendine cevap vermen soru " ben s2'nin sunduğu özellikleri kullanırmıyım, benim için çok gereklimi? " Evet diyorsan bu fiyat farkını karsılar. Ama Hayır ben daha orta seviye bi telefon arıyorum diyosan bence advence parasının her kurusunu sana hizmet olarak geri verecektir :) Ozman 300Tl cebinde kalır :)
  • quote:

s2 ile advencce karşılaştırılamaz bence.
    Karsılastırıncada işte rakamlar yukarda konusuyor. çok net bi şekilde ve doğal olarak geride advance.
    300 tl farkı bence çok rahat karşılar s2. her türlü özelliği ile. O konuda süphen olmasın.
    Bence senin kendi kendine cevap vermen soru " ben s2'nin sunduğu özellikleri kullanırmıyım, benim için çok gereklimi? " Evet diyorsan bu fiyat farkını karsılar. Ama Hayır ben daha orta seviye bi telefon arıyorum diyosan bence advence parasının her kurusunu sana hizmet olarak geri verecektir :) Ozman 300Tl cebinde kalır :)

bende 300 TL yi cebime atanlardanım..Zaten android de bulunan çoğu uygulama oyundan ibaret...2.3.6 olmuş 4.0 olmuş benim için önemli değil...Sizde bu şekilde düşünüyorsanız boşuna fazla para vermeyiniz...

• selamlar arkadaşlar..

1000 TL yi aşmayacak bi telefon bakıyorum.. bu telefon da HP de 960 tl ye inmiş.. aklımda ace 2 vardı ve fiyatı 800tl.. sizce 160 tl fark verip bunu almaya değer mi? acil cevap veirseniz sevinirim.. telefonum bozuldu bir an önce almalıyım da
  • quote:

Orijinalden alıntı: dr_mstf

selamlar arkadaşlar..

1000 TL yi aşmayacak bi telefon bakıyorum.. bu telefon da HP de 960 tl ye inmiş.. aklımda ace 2 vardı ve fiyatı 800tl.. sizce 160 tl fark verip bunu almaya değer mi? acil cevap veirseniz sevinirim.. telefonum bozuldu bir an önce almalıyım da

Bu "Değer Mi ?" soruları için cevap vermek gerçekten çok güç. Sizin telefondan beklentilerinizi, tercihlerinizi bilmeden bu soruya cevap vermek kolay değil. Bence sadece daha kibar bir kasaya sahip olduğu ve Super Amoled ekranı için bile tercih edilebilir.
    ---
    Ayrıca telefonu HB hangi garanti ile satıyor bilmiyorum ama normal piyasada telefon zaten 950 TL civarına satılıyor. Ama bazı yerde 1250 TL fiyat cekiyor telefona ki burada belirleyici olan nedir onu bilemiyorum. Netice olarak ikiside yurt içi garantili telefon değil mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: AKEON

quote:

Orijinalden alıntı: dr_mstf

selamlar arkadaşlar..

Bu "Değer Mi ?" soruları için cevap vermek gerçekten çok güç. Sizin telefondan beklentilerinizi, tercihlerinizi bilmeden bu soruya cevap vermek kolay değil. Bence sadece daha kibar bir kasaya sahip olduğu ve Super Amoled ekranı için bile tercih edilebilir.
    ---
    Ayrıca telefonu HB hangi garanti ile satıyor bilmiyorum ama normal piyasada telefon zaten 950 TL civarına satılıyor. Ama bazı yerde 1250 TL fiyat cekiyor telefona ki burada belirleyici olan nedir onu bilemiyorum. Netice olarak ikiside yurt içi garantili telefon değil mi ?

cevabınız için teşekkür ederim.. telefondan fazla bir beklentim yok.. şık dursun ekran çözünürlüğü iyi olsun ve netteki ufak tefek işlerimi halledebileyim istiyorum.. ama verdiğim paranın hakkını da almak istiorum.. sanırım s advance alacağım.. HP nin kampanyası gayet iyi

• arkadaşlar merhaba....
    bende bu telefondan aldım kutunun üstünde samsun i9070 p 8 gb yazıyor ama uygulamaların olduğu menüye yada hafıza görünen menüye girdiğimde kullanılabilir alan 3.97 gb yazıyor anlamadım sizdekilerde böylemi yoksa kazıklandıkmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdemingoo

arkadaşlar merhaba....
    bende bu telefondan aldım kutunun üstünde samsun i9070 p 8 gb yazıyor ama uygulamaların olduğu menüye yada hafıza görünen menüye girdiğimde kullanılabilir alan 3.97 gb yazıyor anlamadım sizdekilerde böylemi yoksa kazıklandıkmı ?

Galaxy S Advance i9070P modeli NFC özelliği taşıması nedeniyle "P" harfi eklenmiş haldedir. Ayrıca hafızası 8 GB olup Android telefonların tümünde olan hafızanın ROM için ayrılması olayı nedeniyle hafızası 4 GB olarak görünmektedir. Hafıza olayını aşmanın bir takım yöntemleri vardır ama uğraş gerektiren ve riskli olabilen yöntemler içermektedir...

• quote:

quote:

arkadaşlar merhaba....

Galaxy S Advance i9070P modeli NFC özelliği taşıması nedeniyle "P" harfi eklenmiş haldedir. Ayrıca hafızası 8 GB olup Android telefonların tümünde olan hafızanın ROM için ayrılması olayı nedeniyle hafızası 4 GB olarak görünmektedir. Hafıza olayını aşmanın bir takım yöntemleri vardır ama uğraş gerektiren ve riskli olabilen yöntemler içermektedir...

peki nfc nedir ne işe yarar . ?
    4 gb görünce dedim bi sıkıntı var diye ama yok heralde ...

• quote:

quote:

quote:

arkadaşlar merhaba....

peki nfc nedir ne işe yarar . ?
    4 gb görünce dedim bi sıkıntı var diye ama yok heralde ...

Alıntıları Göster
    Kredi kartlarında kullanılan DIT, TRINK gibi özellikleri biliyor musun ? İşte NFC onlar gibi bir özelliktir. Daha geniş manada bugün özellikle kartlara yüklenerek geniş kullanım alanı oluşturan (DIT, TRINK, KGS, ISTANBUL KART ...) özelliklerin direk telefondan ve aynı kartlarda olduğu gibi telefonun yanaştırılarak kullanılmasını sağlayan bir özelliktir.
    Kısacası, cihazın yakın alanda kablosuz iletişim sağlamasına olanak verir.

• çok teşekkür ederim kardeş sağol
    ama şu hafıza olayı aklıma takıldı telefonu 8 gb diye alıyoruz ama 4 gb kullanıyoruz öyle değilmi ?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.