Şimdi Ara

Samsung i9070 Galaxy S Advance | ANA KONU (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.589
Cevap
13
Favori
162.108
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: *Lymon*

Merhaba arkadaşlar ben bu telefonu akrabama aldırtacam 249 euroya ve burada güvenilir bir abimize kırdırtacam bir kaç sorum var

Kırdırınca güncellemeler falan sorun çıkartıyor mu ?

Telefon da bir sorun oluyor mu ?

Eğer oluyorsa 100 tl ye pasaport falan tanıdık bulmaya çalışacam

Güncellemeleri zaten kendin odin programı ile yaparsın bir sorun olmaz.2.ci sorun telefon baştan arızalı değilse yine bir sorun olmaz.
    dediğin gibi olmazsa birine kayıt yaptırırsın,şimdiden hayırlı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertank07

@eklembacax diğer güncellemeler dediğin nedir ki? Jelltbean 4.1.2 gelsin yeter zaten ondan sonra ne bekleyeceğiz.
    bu jellybean son noktadır.2 yıl rahat gider.android 5.0 diyorlar o çıkana kadar çok zaman geçer ki 5.0 gibi birşey
    çıksın mesela seneye,bence samsung s3 mini ye yapmaz o desteği,,

hocam saygılar bizi aydınlatmaya devam edin
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: *Lymon*

Merhaba arkadaşlar ben bu telefonu akrabama aldırtacam 249 euroya ve burada güvenilir bir abimize kırdırtacam bir kaç sorum var

Kırdırınca güncellemeler falan sorun çıkartıyor mu ?

Telefon da bir sorun oluyor mu ?

Eğer oluyorsa 100 tl ye pasaport falan tanıdık bulmaya çalışacam

Güncellemeleri zaten kendin odin programı ile yaparsın bir sorun olmaz.2.ci sorun telefon baştan arızalı değilse yine bir sorun olmaz.
    dediğin gibi olmazsa birine kayıt yaptırırsın,şimdiden hayırlı olsun.

odin nedir peki ıphone jailbreak lemiş biri olarak beceririm herhalde

• yurt dışından telefon getirdim pasaport kaydı yaptırsam akrabalara bunun dısında gene 100tl verecek miyim yoksa 100tl pasaport kayıt parası mı alıyor? yada imei çaktırsam gene de pasaport kaydı yaptırmak gerekli mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bekmez -- 2 Aralık 2012; 23:25:53 >
  • valla uzun zamandır arastırıyordum bu telefonu en son artık geçen cumartesi satürn e gittim 899 tl ye almaya bir baktım ki s3 mini gelmiş ve 999 tl...

hem telefon daha ufak ve ele harika oturuyor hem 4.1 yüklü direk hemde ram 1 gb. aldım hemen...herkesede tavsiye ederim

burda ve biçok internet ortamında yazıyor ama ben jb nin geleceğinden pek emin olamadığım gibi hiçbi satış temislcisi hatta takım liderleri de dahil(ki kendisi hem eski bir samsung çalışanıymış hemde telefonlar hakkında extra extra bilgiye sahip bi tip çok belli) biraz eski ve çok arada kalan bi model olduğu için advance in almayabileceğine söylediler..sadece aktarıyorum bilgileri olmayadabilir bu konuda...
  • quote:

Orijinalden alıntı: scoth

valla uzun zamandır arastırıyordum bu telefonu en son artık geçen cumartesi satürn e gittim 899 tl ye almaya bir baktım ki s3 mini gelmiş ve 999 tl...

hem telefon daha ufak ve ele harika oturuyor hem 4.1 yüklü direk hemde ram 1 gb. aldım hemen...herkesede tavsiye ederim

burda ve biçok internet ortamında yazıyor ama ben jb nin geleceğinden pek emin olamadığım gibi hiçbi satış temislcisi hatta takım liderleri de dahil(ki kendisi hem eski bir samsung çalışanıymış hemde telefonlar hakkında extra extra bilgiye sahip bi tip çok belli) biraz eski ve çok arada kalan bi model olduğu için advance in almayabileceğine söylediler..sadece aktarıyorum bilgileri olmayadabilir bu konuda...

Ocakda jb gelince buraya bir uğramanı isterim

• merhaba arkadaslar. bu galaxy s de kapanma sorunu baska kımsede olmuyormu. yardımcı olabılecek kımse yok mu acaba?
  • quote:

@eklembacax diğer güncellemeler dediğin nedir ki? Jelltbean 4.1.2 gelsin yeter zaten ondan sonra ne bekleyeceğiz.
    bu jellybean son noktadır.2 yıl rahat gider.android 5.0 diyorlar o çıkana kadar çok zaman geçer ki 5.0 gibi birşey

hocam bir kaç soru takıldı aklıma.şimdi bu jellybeandan sonra telefonun oyun performansı artar mı ? Çünkü şu haliyle nova 3 gibi oyunlarda kasmalar yaşanıyor acaba jelly beandan sonra bu düzelir mi ? 2. sorum ise bu telefonun beyazı yok mu yahu tek siyah renk mi var ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: scoth

valla uzun zamandır arastırıyordum bu telefonu en son artık geçen cumartesi satürn e gittim 899 tl ye almaya bir baktım ki s3 mini gelmiş ve 999 tl...

Doğrudur s3 mini daha güzel telefon tabi ama kendim için söylüyorum almanyada 150 tl fiyat farkı var 2 sene götürsün yeter

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *Lymon* -- 3 Aralık 2012; 17:36:35 >

• Arkadaslar ahize sesini arttirmanin bir yolu yok mu? Bugun sokakta arkadasi zor duydum. Volume +, boost programlari denedim olmadi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar advance'i farklı iki pcde biri xp yüklü diğeri win 7 yüklü pcye usb ile bağladım teli gördü pcler, ama evimdeki win7 yüklü pcde aynı usb kablo ile teli bağladığımda mtp driver hatası çıkıyor. çözemedim sorunu bir türlü. yardım edebilecek var mı acaba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eklembacax

quote:

hocam bir kaç soru takıldı aklıma.şimdi bu jellybeandan sonra telefonun oyun performansı artar mı ? Çünkü şu haliyle nova 3 gibi oyunlarda kasmalar yaşanıyor acaba jelly beandan sonra bu düzelir mi ? 2. sorum ise bu telefonun beyazı yok mu yahu tek siyah renk mi var ?

Jellybean de tabiki performansı artacak,yani hem genel hem oyun performansı artar kardeş.beyaz bu telefona pek yaşımaz
    sanki ama sen bilirsin,siyah gayet ağır kaliteli duruyor

• Bu arada markette cpu sleeper diye bir program var tavsiye ederim.çift çekirdek işlemci ya bizim telefon ekranı kapatında tek çekirdeğe
    düşürüyor.Bu program paralı 1.50 dolarmı ne? bu arada marketten paralı bazı programlrda şöyle yapın.ücretli programı alın,kurulsun.sonra
    titanium backup ile programı yedekleyin sonra markete gidip geri ödeme yap diyin,programda silinir paranızda geri ödenir,sonra titaniumdan
    programı geri yükleyin program ücretsiz olsun :)
  • quote:

Bu arada markette cpu sleeper diye bir program var tavsiye ederim.çift çekirdek işlemci ya bizim telefon ekranı kapatında tek çekirdeğe
    düşürüyor.Bu program paralı 1.50 dolarmı ne? bu arada marketten paralı bazı programlrda şöyle yapın.ücretli programı alın,kurulsun.sonra
    titanium backup ile programı yedekleyin sonra markete gidip geri ödeme yap diyin,programda silinir paranızda geri ödenir,sonra titaniumdan

Direk kürekli indirirsin
  • arkadaşlar,
    aşağıdaki kılıfı 12.5 tl ye aldım. Oldukca hos durdu, kılıf arayanlara tavsiye ederim.

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-pda/samsung-i9070-galaxy-s-advance-s-desenli-silikon-68272056
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugurel

Arkadaslar ahize sesini arttirmanin bir yolu yok mu? Bugun sokakta arkadasi zor duydum. Volume +, boost programlari denedim olmadi

Bu sorunun cevabı banada lazım.bide bişey sorucam,youtubeda bi şarkı dinlerken başka bi uygulmaya veya menüye vs nasıl gelirim şarkı kesilmeden,android özürlüyüm resmen,yardımcı olursanız sevinirim:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ecofriendly -- 4 Aralık 2012; 17:56:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mekanizm

quote:

Orijinalden alıntı: ugurel

Arkadaslar ahize sesini arttirmanin bir yolu yok mu? Bugun sokakta arkadasi zor duydum. Volume +, boost programlari denedim olmadi

Bu sorunun cevabı banada lazım.bide bişey sorucam,youtubeda bi şarkı dinlerken başka bi uygulmaya veya menüye vs nasıl gelirim şarkı kesilmeden,android özürlüyüm resmen,yardımcı olursanız sevinirim:)

Ben internetten aratırken aşağıdaki yöntemi buldum: Ama bende de bu kodu yazında audio sekmesi çıkmıyor. Resimdeki gibi 1-2-3 aktif seçilebilir durumda. Audio bölümü bloklu.

A) Enter service mode by typing below code on your dialer :
    *#*#197328640#*#*
    click the following:
    [5] AUDIO
    [1] NB (VOICE CALL)
    Choose Handset, headset, Speaker (which ever you want higher volume)
    [1] VOLUME
    [1] SRC Speech RX Volume
    Change default values and higher the values any number of your choosing, here is an example:
    [0]0_lvl : 68
    [1]1_lvl : 72
    [2]2_lvl : 76
    [3]3_lvl : 80
    [4]4_lvl : 84
    [5]5_lvl : 88 Higher these values to until hear volume improvement.

Can also edit the values from:
    [2]DST I2S1 TX Volume
    [3]SRC I2S1 RX Volume: 100
    [4]DST Speech TX Volume: 94

This is Samsung volume setting, worked for several people but sadly only worked 2 times for me and values keep resetting for me (doesn't mean for you, so give it a try) Also this is based on STOCK firmware.

Samsung i9070 Galaxy S Advance | ANA KONU

• quote:

Bu arada markette cpu sleeper diye bir program var tavsiye ederim.çift çekirdek işlemci ya bizim telefon ekranı kapatında tek çekirdeğe

Abi benim telde açılış ekranında kaldı ışıklar ve titreşim geliyordu ama bootta takılıyordu.Annemde garantiye yollamış adamlar büyük ihtimalle yapmayacaklar rootlaştım 'binary sayacı' falan sonuç olarak ne yapabilirim ?

• S3 ün konusunu okurken güncelleme yapınca yeniden imei attırmak gerekiyor falan diye bir şey duydum yoksa hat falan gider yazmışlar

aynısı bunda da geçerli mi yoksa sorun olur mu
  • Klon imei çok sorun çıkartıyorumuş ya
  • 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.