- x
Samsung i9070 Galaxy S Advance | ANA KONU
2565 Cevap128597 Görüntüleme23 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: <<     8 [10] 12 13 14 15 16 17      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

160 Mesaj
28 Kasım 2012; 0:28:06 

i9070p modeli için rootlu firmware

https://hotfile.com/dl/...4_I9070PATOLE1.zip.html

2647 Mesaj
28 Kasım 2012; 0:46:38 

Yeni antutu puan 6952 ,yok ara modelmiş yok tutulmamış galaxy s3mini bu puanın yanından geçemez,saygı duyulacak telefon

0

Ekteki dosya (1)

756 Mesaj
28 Kasım 2012; 1:27:56 

quote:

Orijinalden alıntı: ertank07

Yeni antutu puan 6952 ,yok ara modelmiş yok tutulmamış galaxy s3mini bu puanın yanından geçemez,saygı duyulacak telefon

0

Tesekkurler bilgi icin. Ben de xperia ray e yaptim 6053 aldi CM10+FlyKernel 0.4 ile

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

2647 Mesaj
28 Kasım 2012; 11:19:08 

iyi puan çıkarmışssın.Bizde Cm10 yada samsung Jellybean'e kavuşsak iyi olacak,beklemedeyiz.Gerçi şu anki rom ile herşey yapılıyor gayet iyi.
ama jellybean ile performans artacaktır.

2647 Mesaj
28 Kasım 2012; 11:26:12 

Arkadaşlar size müjde artık telefonumuzda Zoom yapabileceksiniz.Jetmod rom destekliyor,Öncelikle Camera zoom Fx i kurun,ben satın aldım.
Zoom ayarlarında Type4 seçin.artık zoom yapabiliyor ;) .önceden Stock romda denemiştim olmamıştı şimdi oluyor,görüntü bulanıklığına aldanmayın.
yakından zoom'u en fazla açtım birde çekerken netleme yapıyor.

0

local://upfiles/328676/2A0DED44503D44138AC2AB4EB6CD09FC.jpg

Ekteki dosya (1)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ertank07 -- 28 Kasım 2012; 11:27:59 >

501 Mesaj
28 Kasım 2012; 12:15:36 

klon imei olan telefona rom atarsak bi sey olurmu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

2647 Mesaj
28 Kasım 2012; 12:31:57 

quote:

Orijinalden alıntı: -JonTurk-

klon imei olan telefona rom atarsak bi sey olurmu

birşey olmaz.eğer o imei'nin patlama zamanı geldiyse ne yapsan fayda etmez.Rom ile hiçbir ilgisi yok kurabilirsin kardeş,,

697 Mesaj
28 Kasım 2012; 21:46:32 

gsmarenaya bakılırsa galaxy s3 mini de gorilla glass var ve rami 768mb yani s advance le aynı özellikte bir cihaz

Quad-band GSM and dual-band 3G support
14.4 Mbps HSDPA and 5.76 Mbps HSUPA support
4.0" 16M-color Super AMOLED capacitive touchscreen of WVGA (480 x 800 pixel) resolution; Gorilla Glass
Android OS 4.1 Jelly Bean with Nature UX
1 GHz dual-core Cortex-A9 CPU, Mali-400 MP GPU, 768MB of RAM
5 MP autofocus camera with a powerful LED flash, face and smile detection
720p HD video recording at 30fps
Wi-Fi 802.11 b/g/n support; DLNA and Wi-Fi hotspot
GPS with A-GPS connectivity; digital compass
8/16GB of inbuilt storage, microSD slot
Accelerometer, gyroscope and proximity sensor
Standard 3.5 mm audio jack
microUSB port
Stereo Bluetooth v3.0
FM radio with RDS
1.3MP secondary camera
Document editor
File manager comes preinstalled

2647 Mesaj
28 Kasım 2012; 23:11:55 

quote:

Orijinalden alıntı: labirent300a

gsmarenaya bakılırsa galaxy s3 mini de gorilla glass var ve rami 768mb yani s advance le aynı özellikte bir cihaz

Quad-band GSM and dual-band 3G support
14.4 Mbps HSDPA and 5.76 Mbps HSUPA support
4.0" 16M-color Super AMOLED capacitive touchscreen of WVGA (480 x 800 pixel) resolution; Gorilla Glass
Android OS 4.1 Jelly Bean with Nature UX
1 GHz dual-core Cortex-A9 CPU, Mali-400 MP GPU, 768MB of RAM
5 MP autofocus camera with a powerful LED flash, face and smile detection
720p HD video recording at 30fps
Wi-Fi 802.11 b/g/n support; DLNA and Wi-Fi hotspot
GPS with A-GPS connectivity; digital compass
8/16GB of inbuilt storage, microSD slot
Accelerometer, gyroscope and proximity sensor
Standard 3.5 mm audio jack
microUSB port
Stereo Bluetooth v3.0
FM radio with RDS
1.3MP secondary camera
Document editor
File manager comes preinstalled

Galaxy S3 mini de 1GB ram var dostum,bizim telefona göre artısı bu olsa gerek.birde gorilla glass cam yok diyorlar.elime alıp inceleme
fırsatım olmadı henüz.

697 Mesaj
28 Kasım 2012; 23:15:03 

quote:

Galaxy S3 mini de 1GB ram var dostum,bizim telefona göre artısı bu olsa gerek.birde gorilla glass cam yok diyorlar.elime alıp inceleme
fırsatım olmadı henüz.

bende öyle biliyordum da gsmarenada ayrıntılı incelemesi yayınlanmış bugün orada gördüm ne kadar doğru ne kadar yanlış pek bir fikrim yok ama

http://www.gsmarena.com...iii_mini-review-857.php

304 Mesaj
29 Kasım 2012; 10:28:26 

ARKADAŞLAR http://www.bizdeuygun.c...l?ref=akakce&v=1.90.3#1 799 TL GÖRÜNÜYOR DİST. GARANTİLİ GÜVENİLİR Mİ SİZCE..

2647 Mesaj
29 Kasım 2012; 10:43:07 

Arkadaşlar şimdiden hayırlı olsun.Galaxy S advance Ocak ayında Jelly Bean güncellemesini alıyor.Alman sitelerde haberi geçti aşağıda.

http://techfokus.de/jelly-bean-update-fur-galaxy-s-advance-i9070-kommt-im-januar-2933290/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=jelly-bean-update-fur-galaxy-s-advance-i9070-kommt-im-januar

185 Mesaj
29 Kasım 2012; 12:22:51 

0

Samsung Almanya resmi olarak duyurmuş.

DH Motorola Moto G Kullanıcıları

44 Mesaj
29 Kasım 2012; 14:29:22 

Arkadaşlar

Samsung galaxy s3 mini mi ??????

Samsung i9070 Galaxy S Advance mi ???

TELEFONUMU DEĞİŞTİRMEK İSTİYORUM HANGİSİNİ TAVSİYE EDERSİNİZ......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radres33 -- 29 Kasım 2012; 14:32:15 >

hepimiz bir gün çevrim dışı olacağız

4015 Mesaj
29 Kasım 2012; 15:37:36 

quote:

Orijinalden alıntı: radres33

Arkadaşlar

Bu sorunun cevabını tam olarak bulabilen yok daha. Zor bir karar..

Burun farkıyla S3 Mini gibi.. Neden derseniz, cevabı :

http://kiyas.la/cep-tel...-I9070-Galaxy-S-Advance

2647 Mesaj
29 Kasım 2012; 15:43:15 

quote:

Arkadaşlar

Aşağıdaki sitede karşılaştırıyor dostum.Şunun kararını vermen gerek Samsung Galaxy s3 mini 1GB ram Advance 768mb ram var.Fakat Advance'ta Gorillas glass
çizilmez dayanıklı cam var ki bu da önemli ben ekran koruyucu kullanmıyorum üstüne küçük metal parçası düştü birşey olmadı.Ocak ayında advance jellybean
alacak.Ben Galaxy S advance tercih ederdim,kasa ve cam dayanıklı olduğu için.Ram olayı rahatlatır ama yinede sen bilirsin.

http://www.compare-cellphones.org/Samsung-Galaxy-S-III-Mini-vs-Samsung-Galaxy-S-Advance

33 Mesaj
29 Kasım 2012; 16:30:48 

arkadaşlar merhaba galaxy s im var. bu kapanma ve reset atma sorunu çözüldümü? bide çince ve antivirüs bildirimleri geliyorya onlar nereden kaynaklanıyor. yardımcı olursanız çok sevinirim. şimdiden teşekkürler.

2647 Mesaj
29 Kasım 2012; 17:48:52 

quote:

Orijinalden alıntı: gamero

arkadaşlar merhaba galaxy s im var. bu kapanma ve reset atma sorunu çözüldümü? bide çince ve antivirüs bildirimleri geliyorya onlar nereden kaynaklanıyor. yardımcı olursanız çok sevinirim. şimdiden teşekkürler.

kimin öyle bir sorunu vardı ki? ben öyle birşey yaşamadım,telefon eğer reset atıyorsa Ram dolduğu için
yapar.

1916 Mesaj
29 Kasım 2012; 18:07:44 

Arkadaşlar merhaba, ben de sanalpazar üzerinden galaxy s advance i9070 telefonu aldım ve az önce kargodan çıkarıp telefonu açtım. Kargo dahil 659 tl ye maloldu. Satıcıya eski bir telefonumun imeisini verdim ve bu numarayı samsunga klonladı. Telefon 2.3.6 android sürümlü ve kernel sürüm kısmında da 2.6.35.7-I9070xxld1-cl1067329 se.infra@SEI-45#2; yapım numarası kısmında ise GINGERBREAD.XXLD1 yazıyor. Satıcı ile görüştüğümde en güncel sürümün bulunduğunu söyledi. Telefonu açtığımda bir güncelleme buldu ama klonlu imei olduğu için güncellemeye korktum. Şimdi şu odin modin ile efs dosyasını yedekleme işlemini yapıp telefonu sağlama alayım :)
İlk 10 dakikalık izlenim ise telefonun mükemmel olduğu yönünde :)

At Home:Cell 1.7Ghz, 1.5 gb ddr 333mhz, 128 mb msi ati9550,seagate 40gb 7200 rpm, nec 3550, asus 52x, lg 48x24x48, LG F700B
On The Road:Asus A3E-Sonoma 1.73 Ghz, 512 mb ddr, 40 gb 4200rpm, Intel 915GM Express Chipset, 15.0" XGA TFT, 8XDVD-Dual, 1x web-camera, 1x card reader, 1x TV-Out, 2.75 kg
Mobile:Toshiba e350- Intel XScale PXA255 300 MHz, 16 MB Flash ROM, 64 MB built-in RAM, TFT color LCD, 65,536 colors, Resolution: 240 x 320, 1 SD (Secure Digital) slot, supporting SDIO
K750i
Nikon Coolpix L4

5069 Mesaj
29 Kasım 2012; 19:29:40 

quote:

Orijinalden alıntı: ugurel

Arkadaşlar merhaba, ben de sanalpazar üzerinden galaxy s advance i9070 telefonu aldım ve az önce kargodan çıkarıp telefonu açtım. Kargo dahil 659 tl ye maloldu. Satıcıya eski bir telefonumun imeisini verdim ve bu numarayı samsunga klonladı. Telefon 2.3.6 android sürümlü ve kernel sürüm kısmında da 2.6.35.7-I9070xxld1-cl1067329 se.infra@SEI-45#2; yapım numarası kısmında ise GINGERBREAD.XXLD1 yazıyor. Satıcı ile görüştüğümde en güncel sürümün bulunduğunu söyledi. Telefonu açtığımda bir güncelleme buldu ama klonlu imei olduğu için güncellemeye korktum. Şimdi şu odin modin ile efs dosyasını yedekleme işlemini yapıp telefonu sağlama alayım :)

teefonu hagi satıcıdan aldınız bende almaya niyeliim ama distribitör garantili 854 tl ye buldum en uygun fazla para vereceğime imei garantili almak daha mantıklı geldi bana.birde telefon jelatini açılmamış bir şekilde mi geldi yoksakutusu açılmış mıydı ? bilgi verirsen sevinirim.yeniden hayırlı olsun.

"Kismet ederse Mevlâ; el getirir, yel getirir, sel getirir.. Kismet etmezse Mevlâ; el götürür, yel götürür, sel götürür.."
(Hz. Mevlana)

Üzülme der Mevlana... ''İstediğin birsey olmuyorsa ya daha iyisi olacağı için ya da olmamasi gerektiği için olmuyordur''...

HTC Windows Phone 8X Siyah

2647 Mesaj
29 Kasım 2012; 22:34:59 

Ben kendime geleni söyleyim uğur arkadaşım.Bende sanalpazardan aldım.Kutulu ve tüm aksesurları ile geldi bildiğin orjinal polonya
yazıyordu kutuda,tabiki kutulu geldi tüm jelatinleri üstünde.adamlar imei için açmıştır ama nasıl açtılarsa kutu hiç açılmamış gibiydi :)
kendilerini takdir ettim,hemde imei kontrol ettim,gönderdiğim imei 'yi kaydetmişler telefona.

edit: imei ile alakalı olarak 50 kere rom yüklemişimdir herhalde birşey olmadı ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ertank07 -- 29 Kasım 2012; 22:35:35 >

50 Mesaj
29 Kasım 2012; 22:49:46 

quote:

Arkadaşlar

bende aynı durumdayım şuanda s3 miniyi beklemelimiyim toksa satürn den 900 tlye hemen alsammı advance i??

jb güncellemesi çok önemli benim için..Olacağı yönündeki haberler artıyor haliyle bende s advance e yaklaşıyorum..

ama...

şurdaki kıyaslama da s3 mininin bariz birkaç üstünlüğü var gibi (s beam özelliğinin ne olduğunu bilmesemde)

http://www.androidcanav...mi-galaxy-s-advance-mi/

beklemeye değermiki s3 miniyi???

697 Mesaj
29 Kasım 2012; 23:09:50 

quote:

bende de aynı sürüm var bende güncelleme çıkmıyo zaten çıksada yüklemem jb e kadar imei uçarsa bari boşa uçmasın

1916 Mesaj
29 Kasım 2012; 23:16:05 

@uğur4105

http://www.sanalpazar.com/Samsung-I9070-Galaxy-S-Advance__isp5101944

Ben fiyat yönünden uygun ama performans yönünden de androidin ileri sürümlerini destekleyecek bir telefon bakıyordum ki; s advance tam aradığım model oldu. Sonrasında bu telefonun garantili fiyatlarının 1000-1200 tl arası değiştiğini gördüm. Ben de imei klonlu olarak yurtdışından getirilen modellere göz atmaya başladım. İşte bu noktada bu satıcı arkadaşı buldum. Kendisi bana güven telkin etti ve 659 tl ye sipariş verdim.
Soruna gelecek olursak; evet sıfır full kutulu ürün geliyor. Yani yurtdışından alınma bir ürün olduğu çok belli. Muhtemelen adındaki gibi dubaiden geliyordur. Ama kutunun üzerindeki bandrol yırtılmış. Çünkü bu telefona imei klonlamak için telefonu açması gerekiyor. O yüzden sadece telefonu çıkarmak için kutu satıcı tarafından açılmış. Ben imei numarası olarak eski takoz bir telefonumun numarasını verdim. En azından benim numaram olduğu için bir daha kullanılma ihtimali yok. İhtimalleri minimize ettim açıkcası. Ama satıcının kendisi de zaten imei klonluyor. Doalyısıyla illa bir imei vermenize gerek yok. Ben extra güvenlik olması açısından verdim. Gerçi benim verdiğim imei yi satıcının başka üründe kullanmayacağı da meçhul tabiki. ARtık o kadarına güveniyoruz. Sonuçta satıcı gayet ilgili biri. Bana sorduğunuz soruları ona da sorabilirsiniz. Bu arada son not olarak; websibir.com sitesinde telpa garantili 819 tl ye bu ürün satılıyor; ama taksit yaparsanız fiyat artıyor. Ben garantiyi kullanmak istemediğim için burası bana çok makul geldi. Bu açıdan şiddetle tavsiye ederim. Ha şunu da tavsiye ederim; eğer biraz daha paranız varsa S2 de alabilirsiniz. Yine bu satıcının S2 satışı var. Sanırım 815 tl idi. Şu anda jelly bean update ini almış bir ürün S2. Biraz daha büyük ekran, daha iyi kamera, ram da 1 gb. Tamemen kullanacağınız alana bağlı olarak karar verebilirsiniz ancak şu anda piyasada alınabilecek en iyi 2 (kendi kullanım parametrelerim itibariyle) S advance ve S2 dir.

Buarada telefon açıldığında yaklaşık %46 lık bir sarj durumu vardı. Dediğim gibi bir güncelleme gösteriyordu ama ben güncellemeye korktum. Önce efs nin yedeğini alayım dedim. O yüzden cihazın rootlanıp rootlanmadığını kontrol etmek için root checker diye bir uygulma kurdum. Bu uygulama ile cihazın root edilmemiş olduğunu gördüm ki güvenmeyip root explorer uygulamasını da kurarak efs nin yedeğini almaya çalıştım ki olmadı doğal olarak :)

Kısacası şimdi güncellemeleri güvenle yapmak için efs nin yedeğini almam lazım ama bunun için de root etmem gerekiyor değil mi ? Bu root işine hiç girmek istemiyorum, root esnasında pek bilgim olmamasından ötürü cihaza yanlış bir müdahalede bulunmak istemem.

Cihaza gelince; daha önce android telefon kullanmadım ama galaxy s wifi 5 tabletim vardı. Onda 2.2 kullandım., aşinayım kısacası. Ama root olaylarına hiç girmedim. Neyse, beni telefon fazlasıyla tatmin etti bu fiyat baremi ile. Menü geçişleri, ekranı cihazın ele oturması hoş. Kamerası, çok mükemmel değil ama beklentim de anı yakalamak yoksa canon 1100d ile zaten her anı en güzel şekilde yakalarım. Cihazın arka kapağı plastik ve açıkcası sim kartı takmak için kapağı çıkartırken biraz zorlandım. Daha doğrusu kapağın arkasındaki tırnakları kırmaktan korktum. Malzeme kalitesini bu bakımdan eleştirebilirim. Daha doğrusu kuzenimde htc one -x var ondaki arka kapağa kıyasla konuşuyorum. Özetin özeti; cihaz ilk akşamında beni fazlasıyla tatmin etti. Hele ki dün mediamarktta aynı cihazı 1189 tl ye görünce daha da mutlu oldum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugurel -- 29 Kasım 2012; 23:20:54 >

At Home:Cell 1.7Ghz, 1.5 gb ddr 333mhz, 128 mb msi ati9550,seagate 40gb 7200 rpm, nec 3550, asus 52x, lg 48x24x48, LG F700B
On The Road:Asus A3E-Sonoma 1.73 Ghz, 512 mb ddr, 40 gb 4200rpm, Intel 915GM Express Chipset, 15.0" XGA TFT, 8XDVD-Dual, 1x web-camera, 1x card reader, 1x TV-Out, 2.75 kg
Mobile:Toshiba e350- Intel XScale PXA255 300 MHz, 16 MB Flash ROM, 64 MB built-in RAM, TFT color LCD, 65,536 colors, Resolution: 240 x 320, 1 SD (Secure Digital) slot, supporting SDIO
K750i
Nikon Coolpix L4

2647 Mesaj
30 Kasım 2012; 12:32:12 

quote:

@uğur4105

http://www.sanalpazar.com/Samsung-I9070-Galaxy-S-Advance__isp5101944

Ben fiyat yönünden uygun ama performans yönünden de androidin ileri sürümlerini destekleyecek bir telefon bakıyordum ki; s advance tam aradığım model oldu. Sonrasında bu telefonun garantili fiyatlarının 1000-1200 tl arası değiştiğini gördüm. Ben de imei klonlu olarak yurtdışından getirilen modellere göz atmaya başladım. İşte bu noktada bu satıcı arkadaşı buldum. Kendisi bana güven telkin etti ve 659 tl ye sipariş verdim.
Soruna gelecek olursak; evet sıfır full kutulu ürün geliyor. Yani yurtdışından alınma bir ürün olduğu çok belli. Muhtemelen adındaki gibi dubaiden geliyordur. Ama kutunun üzerindeki bandrol yırtılmış. Çünkü bu telefona imei klonlamak için telefonu açması gerekiyor. O yüzden sadece telefonu çıkarmak için kutu satıcı tarafından açılmış. Ben imei numarası olarak eski takoz bir telefonumun numarasını verdim. En azından benim numaram olduğu için bir daha kullanılma ihtimali yok. İhtimalleri minimize ettim açıkcası. Ama satıcının kendisi de zaten imei klonluyor. Doalyısıyla illa bir imei vermenize gerek yok. Ben extra güvenlik olması açısından verdim. Gerçi benim verdiğim imei yi satıcının başka üründe kullanmayacağı da meçhul tabiki. ARtık o kadarına güveniyoruz. Sonuçta satıcı gayet ilgili biri. Bana sorduğunuz soruları ona da sorabilirsiniz. Bu arada son not olarak; websibir.com sitesinde telpa garantili 819 tl ye bu ürün satılıyor; ama taksit yaparsanız fiyat artıyor. Ben garantiyi kullanmak istemediğim için burası bana çok makul geldi. Bu açıdan şiddetle tavsiye ederim. Ha şunu da tavsiye ederim; eğer biraz daha paranız varsa S2 de alabilirsiniz. Yine bu satıcının S2 satışı var. Sanırım 815 tl idi. Şu anda jelly bean update ini almış bir ürün S2. Biraz daha büyük ekran, daha iyi kamera, ram da 1 gb. Tamemen kullanacağınız alana bağlı olarak karar verebilirsiniz ancak şu anda piyasada alınabilecek en iyi 2 (kendi kullanım parametrelerim itibariyle) S advance ve S2 dir.

Buarada telefon açıldığında yaklaşık %46 lık bir sarj durumu vardı. Dediğim gibi bir güncelleme gösteriyordu ama ben güncellemeye korktum. Önce efs nin yedeğini alayım dedim. O yüzden cihazın rootlanıp rootlanmadığını kontrol etmek için root checker diye bir uygulma kurdum. Bu uygulama ile cihazın root edilmemiş olduğunu gördüm ki güvenmeyip root explorer uygulamasını da kurarak efs nin yedeğini almaya çalıştım ki olmadı doğal olarak :)

Kısacası şimdi güncellemeleri güvenle yapmak için efs nin yedeğini almam lazım ama bunun için de root etmem gerekiyor değil mi ? Bu root işine hiç girmek istemiyorum, root esnasında pek bilgim olmamasından ötürü cihaza yanlış bir müdahalede bulunmak istemem.

Cihaza gelince; daha önce android telefon kullanmadım ama galaxy s wifi 5 tabletim vardı. Onda 2.2 kullandım., aşinayım kısacası. Ama root olaylarına hiç girmedim. Neyse, beni telefon fazlasıyla tatmin etti bu fiyat baremi ile. Menü geçişleri, ekranı cihazın ele oturması hoş. Kamerası, çok mükemmel değil ama beklentim de anı yakalamak yoksa canon 1100d ile zaten her anı en güzel şekilde yakalarım. Cihazın arka kapağı plastik ve açıkcası sim kartı takmak için kapağı çıkartırken biraz zorlandım. Daha doğrusu kapağın arkasındaki tırnakları kırmaktan korktum. Malzeme kalitesini bu bakımdan eleştirebilirim. Daha doğrusu kuzenimde htc one -x var ondaki arka kapağa kıyasla konuşuyorum. Özetin özeti; cihaz ilk akşamında beni fazlasıyla tatmin etti. Hele ki dün mediamarktta aynı cihazı 1189 tl ye görünce daha da mutlu oldum.

efs dediğin nedir dostum yaw? yedeğe gerek yok,ben hepsini sildim.jetmodun yedeği var.

2647 Mesaj
30 Kasım 2012; 12:34:51 

quote:

Orijinalden alıntı: labirent300a

bende de aynı sürüm var bende güncelleme çıkmıyo zaten çıksada yüklemem jb e kadar imei uçarsa bari boşa uçmasın

imei uçmaz dostum birşey olmaz.eğer 6 ay süresi var süre biterse off olur cihaz.rom yükleme ile ilgisi yok.

7063 Mesaj
30 Kasım 2012; 17:23:08 

http://www.sammobile.co...-jelly-bean-in-january/
ocak ayında sizin jelibean geliyo hadi gözünüz aydın

Q9400 2.66@3.5 ghz ------gtx 660 oc li-----4gb kingston ddr2 800@1066 mhz -----Gigabyte p35ds3l ------coler master 390w----- philips 42'' lcd tv----skystar hd 2 tv kart-----logitech kablosuz set

1916 Mesaj
30 Kasım 2012; 18:28:18 

@ertank07
Hocam efs olayını yine bu başlıkta daha önce yazmış olan Assailant arkadaşımız bana yazmisti. Bu yüzden ben de cihazı alır almaz updike esnasında geçerse geri getirmek için efs dosyasını yedeklemek istedim. Ancak cihazı root edilmeden imei kopyalanmış. Bu yüzden root etmeyi bu cihaz için öğrenmek istedim.
Buarada cihazı sabah sarjdan aldım. Tüm gün 3g ve wifi kapalı cihazı kullandım. Paket data sürekli edge hizinda açıktı. Maillere baktım, word excel editledim ve toplamda 15 dakika konustum. Şu an şarj %59 da. Ali express de 2450 mah lik altın batarya 12 dolara satılıyordu. Alabilirim gibi.

K750i
Nikon Coolpix L4

282 Mesaj
30 Kasım 2012; 19:30:04 

quote:

Orijinalden alıntı: Red_Devil33

http://www.sammobile.co...-jelly-bean-in-january/
ocak ayında sizin jelibean geliyo hadi gözünüz aydın

hocam yine resmi değil ya insan emin olamıyo

••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••
•••••••••••••••••••••••••••••••••••GALATASARAY •••••••••••••••••••••••••••••••••••
•••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••
•••••••••••••••••••••••••••••••••••ELAZIĞSPOR••••••••••••••••••••••••••••••••••••
•••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••

4560 Mesaj
30 Kasım 2012; 19:54:51 

quote:

Orijinalden alıntı: ebulfeth

hocam yine resmi değil ya insan emin olamıyo

Daha resmisi, yok.

Bu hesap biri 34 yaşında, diğeri 19 yaşında olan;İki kişi tarafından kullanılmaktadır.

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
30 Kasım 2012; 22:30:42 

Selam arkadaşlar bir ay önce samsung galaxy ace gt-s5830i aldım ve gerçekten çok pişman oldum.Ocağın 20'si Şubatın başları gibi 800 TL'lik bir telefon almak istiyorum ve Samsung Galaxy Ace 2 ile bu telefon arasında kaldım.Şimdi benim bir telefondan öncelikli beklentim oyun performansıdır.Telefonu alacak isem yüzde 80-85 oyun performansı için alırım.2. bir özellik ise internetidir.Çok mükemmel beklemiyorum ama çok da yavaş olmamalı.Donanımhaberde gezip incelemelere felan bakmalıyım yani flash desteği olmalı.Diğer özellikleri beni hiç ilgilendirmez.Fiyata göre şubatda hangi telefonu almalıyım ? Ayrıca arkadaşlar bu telefon biraz eski sanırsam.Jelly bean güncellemesi gelecek ama sonra ki güncellemelerin gelme şansı var mı ? Şimdiden teşekkürler.

7063 Mesaj
30 Kasım 2012; 23:22:36 

quote:

Orijinalden alıntı: eklembacax

Selam arkadaşlar bir ay önce samsung galaxy ace gt-s5830i aldım ve gerçekten çok pişman oldum.Ocağın 20'si Şubatın başları gibi 800 TL'lik bir telefon almak istiyorum ve Samsung Galaxy Ace 2 ile bu telefon arasında kaldım.Şimdi benim bir telefondan öncelikli beklentim oyun performansıdır.Telefonu alacak isem yüzde 80-85 oyun performansı için alırım.2. bir özellik ise internetidir.Çok mükemmel beklemiyorum ama çok da yavaş olmamalı.Donanımhaberde gezip incelemelere felan bakmalıyım yani flash desteği olmalı.Diğer özellikleri beni hiç ilgilendirmez.Fiyata göre şubatda hangi telefonu almalıyım ? Ayrıca arkadaşlar bu telefon biraz eski sanırsam.Jelly bean güncellemesi gelecek ama sonra ki güncellemelerin gelme şansı var mı ? Şimdiden teşekkürler.

800 tl ye cok temiz garantili s2 yada nesus bulabilirsin Galaxy S2 ace 2 den ve advenceden cok daha iyidir. advence ve ace 2 de beklentilerini karsilaR ama daha iyisi varken neden almayasin ?

Q9400 2.66@3.5 ghz ------gtx 660 oc li-----4gb kingston ddr2 800@1066 mhz -----Gigabyte p35ds3l ------coler master 390w----- philips 42'' lcd tv----skystar hd 2 tv kart-----logitech kablosuz set

Uzaklaştırılmış
30 Kasım 2012; 23:51:17 

quote:

Orijinalden alıntı: Red_Devil33

800 tl ye cok temiz garantili s2 yada nesus bulabilirsin Galaxy S2 ace 2 den ve advenceden cok daha iyidir. advence ve ace 2 de beklentilerini karsilaR ama daha iyisi varken neden almayasin ?

800 TL ye şubat ayında S2 bulamam ki ? Ayrıca S2 eski telefon diyorlar güncelleme almaz diyorlar.

Uzaklaştırılmış
1 Aralık 2012; 0:22:49 

Ve arkadaşlar youtubedeki videolara bakıyorum da neredeyse samsung galaxy ace 2'nin çalıştırdığı oyunları bile dona dona çalıştırıyor.Neden böyle ?

2647 Mesaj
1 Aralık 2012; 14:10:57 

quote:

Orijinalden alıntı: TÜRK Aygırı

Daha resmisi, yok.

Daha nasıl resmi olacak dostum, Samsung Almanya resmi olarak açıkladı.wikipedi bile ocakta güncelleme alacağını yazmış,hatta ocak
ayına bile kalmaz diyorlar.Yazılımlar genelde sızdırıldığından ya bilerek yada bilmeyerek 2 hafta içinde yazılıma jellybean'e ulaşabiliriz bile

http://en.wikipedia.org/wiki/Samsung_Galaxy_S_Advance

2647 Mesaj
1 Aralık 2012; 14:21:04 

quote:

Ace 2 yi ne yapacaksın dostum,aşağıdaki resime bir bakın soldaki Ace 2 oyuncak gibi, advance ben telefonum diyor.Ağır ve kaliteli bir duruşu var.
görüntü önemli mi diyeceksiniz tabiki önemli.iphone 4 kullanan arkadaşım sonunda gerçekten sağlam duruşlu telefona benzeyen birşey almışsın dedi.
önceden galaxy w vardı ki o da ucuz basit duruyordu.

0

local://upfiles/328676/B859393EAFB844E5A1E6BCED67DA93E0.jpg

Ekteki dosya (1)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ertank07 -- 1 Aralık 2012; 14:22:09 >

Uzaklaştırılmış
1 Aralık 2012; 14:27:09 

quote:

Ace 2 yi ne yapacaksın dostum,aşağıdaki resime bir bakın soldaki Ace 2 oyuncak gibi, advance ben telefonum diyor.Ağır ve kaliteli bir duruşu var.
görüntü önemli mi diyeceksiniz tabiki önemli.iphone 4 kullanan arkadaşım sonunda gerçekten sağlam duruşlu telefona benzeyen birşey almışsın dedi.
önceden galaxy w vardı ki o da ucuz basit duruyordu.

0

local://upfiles/328676/B859393EAFB844E5A1E6BCED67DA93E0.jpg

Advanceye yavaş yavaş gönlüm kayıyor zaten

4 Mesaj
1 Aralık 2012; 14:35:21 

arkadaşlar ben eksi telefonumun imei sini advance ye klonlatcam da ilerde bir sorun çıkmaz demi tekrar kapanma falan ???

2647 Mesaj
1 Aralık 2012; 14:41:33 

quote:

Orijinalden alıntı: Soner1907

arkadaşlar ben eksi telefonumun imei sini advance ye klonlatcam da ilerde bir sorun çıkmaz demi tekrar kapanma falan ???

Ben iki aydır o şekil kullanıyorum,bir sorun çıkmaz kardeş.eski telefonu imha et yada bir daha ona sim takma.

173 Mesaj
1 Aralık 2012; 14:50:02 

saturn şu anda samsung i9070 siyah olanı 899 tl'ye satıyor,bende şu aralar karasız kaldım LG 4X HD almayı düşünüyorum ama biraz daha beklemekmi lazım yoksa ne yapmak lazım bilmem.

bu adamlar rahat durmuyor sonu yok bu işin.LG içinde optimus G diye çok sağlam bi alet gelecek diyorlar.şimdi bu i9070 4.0 desteği olacakmı acaba kesinleşir ise ben almayı düşünüyorum.

bu başlığı açan ve yürüten arkadaşlardan ricam bu konuda fkirlerini paylaşsınlar.kolay gelsin.

herşeyi bilmenize gerek yok,haddinizi bilin yeter...

Uzaklaştırılmış
1 Aralık 2012; 15:35:48 

quote:

Orijinalden alıntı: LGP970OB

saturn şu anda samsung i9070 siyah olanı 899 tl'ye satıyor,bende şu aralar karasız kaldım LG 4X HD almayı düşünüyorum ama biraz daha beklemekmi lazım yoksa ne yapmak lazım bilmem.

bu adamlar rahat durmuyor sonu yok bu işin.LG içinde optimus G diye çok sağlam bi alet gelecek diyorlar.şimdi bu i9070 4.0 desteği olacakmı acaba kesinleşir ise ben almayı düşünüyorum.

bu başlığı açan ve yürüten arkadaşlardan ricam bu konuda fkirlerini paylaşsınlar.kolay gelsin.

LG 4X HD'nin çok ciddi bir şarz problemi olduğunu duymuştum ben.

1916 Mesaj
1 Aralık 2012; 15:43:39 

Arkadaşlar ben de bu cihaza kılıf veya arka kapak baktım ama bulamadım. Şimdi internet üzerinden bakmak istiyorum. Sizin internet üzerinden aldiginiz ve beğendiğiniz kılıf ve kapak linklerini payaşabilir misiniz

K750i
Nikon Coolpix L4

173 Mesaj
1 Aralık 2012; 15:55:31 

quote:

LG 4X HD'nin çok ciddi bir şarz problemi olduğunu duymuştum ben.

olabilir ama ben daha duymadım forumda bu cihazla ilgili açılmış bir bölüm var hiç bunu duymadım,mevzuyu biraz açarsan bende boşuna bu cihazı alma planları yapmıyım.forumda bayağı uzun süredir bu cihaz tartışılıyor alanlarda olmuş ama şarj sorununu ilk senden duydum.

bu cihazı almak için severek aldığım ve bir kenarda beklettiğim bir saatim var onu satıyorum istekli olan varsa verebilirim.saat istanbulda.

Model Casio Edifice EFE-504D-1AVDF Formula 1 RedBull versiyon karbon fiber kadranı olan orjinal bir saattir.1 yıl daha garantisi vardır orjinal casio ithalatçısından belgelidir.

samsung i9070 aslında fena cihaz değil 4.0 yazılımda gelecek diyorlar umarım gelir.kullanan arkadaşların fikirlerini bekliyoruz.teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LGP970OB -- 1 Aralık 2012; 15:57:13 >

1476 Mesaj
1 Aralık 2012; 15:57:45 

Kılıf düşünen varsa ilanıma bakabilir
http://forum.donanimhab..._/key_//tm.htm#68642964

173 Mesaj
1 Aralık 2012; 15:59:14 

samsung i9070 bir ingiliz firmasının incelemesi HD orak videoyu izleyebilirsiniz fena değil.

http://www.youtube.com/watch?v=Gjzwlg9UplI

124 Mesaj
1 Aralık 2012; 17:11:36 

Otg kablosu kullanılabiliyo mu ? Deneyen var mı ?

BU İMZAYA ERİŞİM ENGELLENMİŞTİR

Ankara X. Sulh Ceza Mahkemesi, 16/07/20XX tarih ve 20XX/40X nolu kararı gereği bu imzaya erişim engellenmiştir.

124 Mesaj
1 Aralık 2012; 17:15:05 

quote:

Orijinalden alıntı: serhdemir

Kılıf düşünen varsa ilanıma bakabilir
http://forum.donanimhab..._/key_//tm.htm#68642964

Eğer kızılayda buluşabilme şansımız varsa elden teslim alabilirim.

BU İMZAYA ERİŞİM ENGELLENMİŞTİR

Ankara X. Sulh Ceza Mahkemesi, 16/07/20XX tarih ve 20XX/40X nolu kararı gereği bu imzaya erişim engellenmiştir.

1476 Mesaj
1 Aralık 2012; 17:26:52 

quote:

Orijinalden alıntı: beceriksiz1i

Eğer kızılayda buluşabilme şansımız varsa elden teslim alabilirim.

Özel mesaj gönderdim

313 Mesaj
1 Aralık 2012; 23:51:49 

ace2 mi s3 mini mi yoksa bu telefon mu? öneriniz nedir?

2647 Mesaj
2 Aralık 2012; 2:00:15 

quote:

Orijinalden alıntı: bekmez

ace2 mi s3 mini mi yoksa bu telefon mu? öneriniz nedir?

s3 veya s advance dostum 4inch ten küçük ekran alma.gorillas glass a takılmam dersen s3 mini al.bana sorarsan ben her türlü s advance derim ;)