Şimdi Ara

QWERTY klavyeli Samsung Ch@t S357 gün yüzüne çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
3.384
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  
    Güney Kore merkezli cep telefonu üreticisi Samsung'un, dört satır QWERTY klavye donanımlı yeni modeli Ch@t S357 (nam-ı diğer GT-S3570) gün yüzüne çıktı.

Sık sık mesajlaşanların ilgisini çekeceğini düşündüğümüz Ch@t S357'nin, Facebook ve Twitter gibi sosyal ağlarla entegrasyonu sağlanmış. 3G alt yapısı desteği bulunmayan cep telefonu, EDGE hızıyla veya Wi-Fi bağlantısı aracılığıyla internete erişim imkanı sunuyor.

320 x 240 piksel (QVGA) çözünürlüğünde ekrana ve 1 GB dahili flash belleğe yer verilen cep telefonunun kapasitesi, microSD kartlar (32 GB'a kadar) yardımıyla arttırılabiliyor. Son olarak VGA video kaydedebilen 2 MP kameraya, 3.5 mm kulaklık girişine ve Bluetooth 3.0 bağlantısına ev sahipliği yapan Ch@t S357'nin, beyaz ve gri renk seçenekleriyle, çok yakında Avrupa pazarına giriş yapması bekleniyor. Fiyatın ise 90 Euro civarında olacağı tahmin ediliyor.

• Hala 3Gsiz telefon çıkıyor.

• Samsunga yakışmayan hareketler ):

• politika izliyor hayırlısı bakalım

• Arkadaşlar ben bu telefonu kullanıyorum internet yazan yerden facebooka giriyorum ama mouse çook yavaş nasıl hızlandırcam.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.