Şimdi Ara

Samsung'un çift sim kart girişli modeli S7562 Galaxy S Duos resmiyet kazandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
153
Cevap
1
Favori
30.533
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung'un çift sim kart girişli modeli S7562 Galaxy S Duos resmiyet kazandı

Hakkındaki ilk bilgiler geride bıraktığımız temmuz ayında GSM Arena tarafından ortaya çıkarılan Samsung S7562 Galaxy S Duos, bugün itibarıyla resmiyet kazandı.

İki farklı GSM operatörü kullananların hedef alındığı Galaxy S Duos'un, Samsung'un şu anki amiral gemisi Galaxy S III ile benzer tasarım çizgilerini taşıdığını söylemek mümkün. 121.5 mm uzunluğunda, 63.1 mm genişliğinde, 10.5 mm kalınlığında ve 120 gram ağırlığında tasarlanan Galaxy S Duos'ta, ARM Cortex-A5 tabanlı, 1 GHz saat hızında çalışan tek çekirdekli işlemci, Adreno 200 grafik birimi ve 768 MB RAM gibi donanımlar yeterli görülmüş.

Android 4.0 ''Ice Cream Sandwich'' mobil işletim sistemini ve TouchWiz arayüzünü kullanan akıllı telefonda, 4.0-inç boyutunda, 480 x 800 piksel (WVGA) çözünürlüğünde dokunmatik kapasitif ekrana ve 4 GB dahili flash belleğe yer verilmiş durumda. Kapasite yetersiz kalırsa  microSD bellek kartları (32 GB'a kadar) devreye giriyor.

LED flaşlı kamerasıyla 5 megapiksel çözünürlüğünde kareler yakalayabilen akıllı telefon, son olarak Wi-Fi 802.11 b/g/n bağlantısı, Bluetooth v3.0, GPS ve 1500 mAh'lik batarya ile donatılmış. Samsung Galaxy S Duos'un önümüzdeki ay, Avrupa ülkelerinden başlayarak satışa sunulması planlanırken fiyata dair açıklama yapılmamış.

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması
    Samsung Galaxy S Duos
    Samsung Galaxy S Duos
    Samsung Galaxy S Duos

• cortex-a5?

• tasarımı s3'ten daha güzel lan bunun:)

• nihayet,eylul sonuna tarih kesildi !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arel.gr -- 20 Ağustos 2012; 20:40:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaoslordu100

Full HD yi ne zaman göreceğiz cep telefonlarında?

Video kayıt çözünürlüğünü mü yoksa ekran çözünürlüğünü mü kastediyorsunuz?
  • Bir adam gibi çift hatlı cihaz yapmadılar arkadaş. S3 gibi özelliklerde çift hatlı olsa ne iyi olur.

• cortex a5 ne? adreno 220 ne? 512 mb ram ne? içkili kafayla yazıldı galiba :)

• quote:

Orijinalden alıntı: s_demirci_53

cortex a5 ne? adreno 220 ne? 512 mb ram ne? içkili kafayla yazıldı galiba :)

Merhaba,

Kaynaklarımda işlemcinin ARM Cortex-A5 tabanlı (Qualcomm MSM7227A Snapdragon çipset) olduğu bilgisi verilmiş. Yalnızca GPU'da yazım hatası söz konusuydu. Adreno 220 değil, Adreno 200 olacaktı, düzelttim. RAM ise hemen her yerde 512 MB olarak geçiyor. Eğer kaynaklarda hata varsa gerekli düzeltmeleri sonradan yaparım.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • galaxy s3'un tasarimini giris sinifi modellerde kullanmak cok mantikli! gercekten.
  • Chipset: 1 GHz single-core Cortex-A5 processor, Adreno 200 GPU, 768MB RAM

http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_s_duos-review-799p3.php

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eP_362 -- 21 Ağustos 2012; 2:16:07 >

• bekledigim telefon

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tam bana göre bir telefon türkiye ye ne zaman gelir acaba?
    bu bir haftadır andoridli 3.5 inç ve üzeri ekrana sahip adam gibi bir telefon arıyorum ama bir türlü bulamadım.tavsiyesi olan arkadaşlar lütfen cevap bekliyorum ...

• quote:

Orijinalden alıntı: ..Knight..

quote:

Merhaba,

Kaynaklarımda işlemcinin ARM Cortex-A5 tabanlı (Qualcomm MSM7227A Snapdragon çipset) olduğu bilgisi verilmiş. Yalnızca GPU'da yazım hatası söz konusuydu. Adreno 220 değil, Adreno 200 olacaktı, düzelttim. RAM ise hemen her yerde 512 MB olarak geçiyor. Eğer kaynaklarda hata varsa gerekli düzeltmeleri sonradan yaparım.

sayın editörüm içkili derken yanlış konuştuğumunun farkındayım. bunun için özür dilerim ama ben senin yaptığın habere değil kullanılan donanım biçimini garipsedim. galaxy s2 işlemcisinin bile eski mimari olduğu için s2 plus çıkarmayı düşünen samsung nasıl olurda bu saatte cortex-a5 tasarım kullanır? tamam düşük frekans kullanılmasına bir şey demiyoruz ama bari yeni mimari kullan...

• quote:

Orijinalden alıntı: omeryasin

Galaxy S i p*c ettiler, ayni donanima ics!

aynı donanıma değil. bu telefonda yanlış bilmiyor isem 2007 de çıkan htc hd2 d2 kullanılan donanım ile birebir aynı. yani galaxy s'deki donanımdan çok daha eski...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ..Knight..

quote:

Merhaba,

sayın editörüm içkili derken yanlış konuştuğumunun farkındayım. bunun için özür dilerim ama ben senin yaptığın habere değil kullanılan donanım biçimini garipsedim. galaxy s2 işlemcisinin bile eski mimari olduğu için s2 plus çıkarmayı düşünen samsung nasıl olurda bu saatte cortex-a5 tasarım kullanır? tamam düşük frekans kullanılmasına bir şey demiyoruz ama bari yeni mimari kullan...

Galaxy S Duos S7562 yenilenerek Galaxy Ace Duos S6802 'yi devraliyor.
    amac ucuz donanim ve mimariyle smartphone'da asil hedef dual SIM (dual stand-by) imkanini,ICS guncel android'le fiyat politikasini 200€ min. 250€ max. civarinda AB ulkelerinde eylul '12 sonunda satisa sunmak.
    cikis tarihlerinde piyasada Philips W732 ,battery Li-Ion 2,4A - http://www.gsmarena.com/philips_w732-4884.php var olursa ikisinden birinde karar kilacagim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arel.gr -- 21 Ağustos 2012; 11:30:45 >

• quote:

quote:

aynı donanıma değil. bu telefonda yanlış bilmiyor isem 2007 de çıkan htc hd2 d2 kullanılan donanım ile birebir aynı. yani galaxy s'deki donanımdan çok daha eski...

HTC HD2 release 2010, Q1

• Eğer kaynaklarda hata varsa gerekli düzeltmeleri sonradan yaparım.

• quote:

Orijinalden alıntı: dirokzan

tam bana göre bir telefon türkiye ye ne zaman gelir acaba?
    bu bir haftadır andoridli 3.5 inç ve üzeri ekrana sahip adam gibi bir telefon arıyorum ama bir türlü bulamadım.tavsiyesi olan arkadaşlar lütfen cevap bekliyorum ...

ekim sonunu bulur.kapali gozle dal,gitsin!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arel.gr -- 21 Ağustos 2012; 14:38:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OverClocK1ng

Bir adam gibi çift hatlı cihaz yapmadılar arkadaş. S3 gibi özelliklerde çift hatlı olsa ne iyi olur.

Hakikaten, çift hatlı adam gibi bir telefon çıkarmadılar gitti. Özellikle yapmıyorlar sanki...

• quote:

Orijinalden alıntı: arel.gr

quote:

quote:

HTC HD2 release 2010, Q1

dostum benim demek istediğim adreno 200 ve a5 işlemci var çok da iyi olmayan donanım ics ile gelebiliyor ama asıl galaxy s gb ile duruyor.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.