Şimdi Ara

Grand Theft Auto V'e Yepyeni Görseller!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
0
Favori
9.068
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•    Yayınlanan videodan sonra kayıplara karışan, Take Two'dan da, Rockstar'dan da adına bir türlü tarih alamadığımız Grand Theft Auto V'ten yepyeni görüntüler yayınlandı. Rockstar, oyunculara bayram hediyelerini verdi!

Rockstar'ın sitesinden yayınlanan görüntülerde ulaşım seçenekleri tanıtılıyor. Tozu dumana katan bir bisiklet, fiyakalı bir araba ve de uçak, görüntülerde bizleri karşılıyor. Görüntülerin haricinde Rockstar'dan yayınlanan haberin sonuna bir de heyecan verici şu cümle eklenmiş;

"Daha fazlası bu hafta içerisinde gelecek."

• Aman Allahım yoksa çıkış tarihi mi?

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Bayramda aldığım en güzel hediye, teşekkürler rocsktar sabırsızlıkla bekliyoruz

• http://www.rockstargames.com/V/

3 fotoyu daha yayınladıktan sonra bi video ile çıkış tarihini verirler artık.

• yehuuuu Gtaturk gözünüz aydın

• Yolların detayı çok dandik

• bi veremediler gitti çıkış tarihini ne oyunmuş be :D

• quote:

Orijinalden alıntı: N!ko Bellic

Yolların detayı çok dandik

Unutma oyun daha Beta..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Psychotechnic -- 20 Ağustos 2012; 16:45:49 >
  • 2. Resim tahmin ettigim yer mi acaba?
  • Ne olursa olsun grafiklerin böyle olmaması gerek yollar san andreas dan alınmış gibi

• quote:

"Daha fazlası bu hafta içerisinde gelecek''

Ağaçları yapmışlar bu sefer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sir Maximus is BACK -- 20 Ağustos 2012; 17:00:16 >
  • Grafiklerin GTA IV İcehancer moddan farkı yok.daha iyisini beklerdim.umarım beta aşamasıdır.
  • Cheetah çok değişmiş. Gerçi H harfini çıkarmışlar gibi ama güneş yansımasından gözükmüyor da olabilir.

Ayrıca jetteki Ned Luke, karakterimiz değildir umarım. Çok yaşlı gözüküyor.
  • grafiklerden beklentiniz çok yüksek olmamalı neticede bu oyunlar konsollara uygun olarak üretiliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Grafiklerin GTA IV İcehancer moddan farkı yok.daha iyisini beklerdim.umarım beta aşamasıdır.

La cahil casual zıbıdısı oyun konsoların mod desteği varmı...GTA IV'de AA bile PC'de mod ile yapılabiliyordu.Haber'de 3.resim CHEETAnın spoiler'de ki kırılmaları görmüyormusun, 7 yıllık oyun konsoları için şu resimler filtre ile AA kullansalar dahi sanat eseri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackBeasT -- 20 Ağustos 2012; 17:25:02 >
  • oha lan haber başlığını gördüm heyecandan bi kaç dakika tıklayamadım,Allahın cezası Rockstar,seviyorum ya bu şirketi
  • Resimler konsoldan olduğu için grafikler çok iyi değil,PC'de grafikler daha iyi olacaktır.GTATurk'dede Test11 adlı arkadaş açıklamış zaten .

• Bir sabri değil
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.