Şimdi Ara

★★★★★ FIRAT ÜNİVERSİTESİ 2012 GİRİŞLİLER ★★★★★

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
3
Favori
3.037
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Koskoca DH forumunda her üninin var neredeyse ama bizim üniversitenin yok bu eksikliği gidermek lazım.

hepimizin hakkında hayırlısı olması dileğiyle..

ilerki zamanlarda güncellenecektir...

Ben teknoloji fakültesi yazılım mühendisliği genel kontenjan kazandım sizde kazandıgınız bölümü yazarsanız aynı bolumu kazananlar ile tanışmanızma yardımcı olacaktır..

Şimdilik İmzamız bu olsun ilerleyen zamanlarda daha afillisini yaparız
    [center] 

[b]
    [link=http://forum.donanimhaber.com/m_64816072/mpage_1/f_/key_//tm.htm]
    [color=brown] ★★★★★ FIRAT ÜNİVERSİTESİ 2012 GİRİŞLİLER ★★★★★ [/color][/link]
    [/b]
    [/center]

::::: FIRAT ÜNİVERSİTESİ 2012 GİRİŞLİLER LİSTESİ :::::

1) ~ELBRUZ~ [ Yazılım Mühendisliği ]
    2) R4p.ust4d [ Makine Mühendisliği M.T.O.K. ]
    3) theispanak [ Bilgisayar Mühendisliği İ.Ö. ]
    4) tlbam [ Elektrik-Elektronik Mühendisliği İ.Ö. ]
    5) isovmelih [ Makine Mühendisliği M.T.O.K. İ.Ö. ]
    6) yasircivan91 [ Yazılım Mühendisliği ]
    7) sertac1221 [ Bilgisayar Mühendisliği İ.Ö. ]
    8) _GitaRocK_ [ Elektrik-Elektronik Mühendisliği İ.Ö. M.T.O.K. ]
    9) Cyaßß [ Makine Mühendisliği ]
    10) byturk_01 [ Yazılım Mühendisliği İÖ ]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ~ELBRUZ~ -- 23 Ağustos 2012; 23:09:10 >

• Üniversiteler-Liseler Bölümünde var diye biliyorum ama olsun burdada :)

Bende Makine Müh. Mtok
  • mühendislik fakültesi - bilgisayar mühendisliği (iö)

önemli bilgileri duyuruları vs. burda paylaşalim ?
  • bende fırat müh.fak. elektrik elektronik iö
  • Makine mühendisliği .mtok. (i.ö)

parlakbirgelecek diye bir site var orda lisans eğitimine baya yüksek puan vermişler.:)

hayırlısı olsun hepimiz için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: theispanak

mühendislik fakültesi - bilgisayar mühendisliği (iö)

önemli bilgileri duyuruları vs. burda paylaşalim ?

elimizden geldiğinice paylaşırız tabikide. sizin gözünüze çarpan bişeyler olursada pmden gönderebilirsiniz.
  • ön kayıt 27 ile 2 arasi internetden yapilacak
    ösym sonuç açıklama sayfasinda bize verilen tarihte üniversiteden kaydimizi yaptiracagiz değil mi?
  • quote:

ön kayıt 27 ile 2 arasi internetden yapilacak
    ösym sonuç açıklama sayfasinda bize verilen tarihte üniversiteden kaydimizi yaptiracagiz değil mi?

03-07 Eylül kesin kayıt tarihleri diye okumuştum fırat üni nin sayfasında

şimdi bidaha baktım :

2.Kesin kayıtlar 03-07 Eylül 2012tarihlerinde sabah08.30-12.00; öğleden sonra 13.00-16.30 saatleri arasındayapılacaktır. diye yazıyor.
  • 27 ile 2 eylul arasi onkayit yaptirmaniz lazim .

Ayrica 26 agustosa kadar Kyk ya basvurun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yukarı
  • ben 2 senedir öğrenim kredisi aliyodum. şimdi burs ve yurt için başvurdum
    şimdi burs çıkarsa benim kredi borcu silinip burs olabilir mi çok merak ediyorum.

birde kayıt tarihi 03/09-07/09/2012 yaziyor ösym sonuçların açıklandığı sayfada

eylülün 3ünde saat 9u 7 gece orda kayıt yaptiracagim degil mi?
  • quote:

ben 2 senedir öğrenim kredisi aliyodum. şimdi burs ve yurt için başvurdum
    şimdi burs çıkarsa benim kredi borcu silinip burs olabilir mi çok merak ediyorum.

evet 3e ylül ile 7 eylül arası saat sabah08.30-12.00; öğleden sonra 13.00-16.30 saatleri arasında kesin kaydı yaptıracaz.
  • yazılım müh. genel kont.
  • quote:

Orijinalden alıntı: R4p.ust4d

quote:

ben 2 senedir öğrenim kredisi aliyodum. şimdi burs ve yurt için başvurdum

evet 3e ylül ile 7 eylül arası saat sabah08.30-12.00; öğleden sonra 13.00-16.30 saatleri arasında kesin kaydı yaptıracaz.

teşekkür ederim dostum

• gençler geçmiş olsun bu sene kurtuluyorum elazığdan ne kadar memleketim olsa da hiç sevmiyorum insan memleketini sevmez mi hiç diceksiniz ama evet insanlarının bakış açısı bana ters önceden hiç böyle değildi son 5 senede elazığ elazığ olmaktan çıktı inşallah siz bunu pek umursamaz güzelce okursunuz hepinize hayırlı olsun bişeyde takılırsanız bana sorabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlfredBorden

gençler geçmiş olsun bu sene kurtuluyorum elazığdan ne kadar memleketim olsa da hiç sevmiyorum insan memleketini sevmez mi hiç diceksiniz ama evet insanlarının bakış açısı bana ters önceden hiç böyle değildi son 5 senede elazığ elazığ olmaktan çıktı inşallah siz bunu pek umursamaz güzelce okursunuz hepinize hayırlı olsun bişeyde takılırsanız bana sorabilirsiniz.

ne yönde değişti abi söyler misin bizede
  • Bilgisayar muhendisligi(iö) :) hepimize hayırlı olsun arkadaşlar :)

• quote:

Orijinalden alıntı: sertac1221

Bilgisayar muhendisligi(iö) :) hepimize hayırlı olsun arkadaşlar :)

sinif arkadasi olacagiz
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: AlfredBorden

gençler geçmiş olsun bu sene kurtuluyorum elazığdan ne kadar memleketim olsa da hiç sevmiyorum insan memleketini sevmez mi hiç diceksiniz ama evet insanlarının bakış açısı bana ters önceden hiç böyle değildi son 5 senede elazığ elazığ olmaktan çıktı inşallah siz bunu pek umursamaz güzelce okursunuz hepinize hayırlı olsun bişeyde takılırsanız bana sorabilirsiniz.

ne yönde değişti abi söyler misin bizede

mesela tam bir dedikodu şehri kız arkadaşınla yolda yürürsün dakkada 20 kişi hakkında atıp tutar, kız arkadaşının elini tutarsın yanından geçen teyzeye benzeyen insanlar tühhh yazıkkk diye söylenirler, bi keresinde kız arkadaşım sokakta elinde telefon beni bekliyordu bi baktım kara çarşaflı biri saldırıyor koştum tabi yaşı büyük falan dinlemedim uzaklaştırdım meğersem neden saldırmış biliyormusun? telefonla benim fotoğrafımı çekiyordu diyor.. şartellerim nasıl attı sana anlatamam. bu görüşte çok insan var hiç modern bir şehir değil. Ama yok ben sadece oraya okumak için gidiyorum dersen okul-ev arası mekik dokuyacağım dersen sıkıntı olmaz ucuzluğu da işine gelir ama sosyallik modernlik arama bu şehirde.

• Evet aynı bölümdeyiz :) hangi şehirden geliyorsun? :)

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.