Şimdi Ara

LG Optimus Vu; Asya, Avrupa ve Ortadoğu/Afrika ülkelerine Tegra 3 ile gidiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.401
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • LG Optimus Vu; Asya, Avrupa ve Ortadoğu/Afrika ülkelerine Tegra 3 ile gidiyor

Kısa süre önce 1.5GHz hızında çalışan Snapdragon S3 MSM8660 işlemci ve Adreno 220 grafik birimine sahip 5 inçlik LG Optimus Vu'nun ABD pazarına sunulacağı açıklanmıştı. LTE desteği ile gireceği ABD pazarı dışında model Asya, Avrupa, Amerika ve Ortadoğu/Afrika ülkelerine de gidecek.

LG'nin duyurusuna göre bu pazarlara LTE olmadan girecek olan model bu bakımdan Tegra 3 işlemciye yer verecek. Modelin diğer özellikleri 1GB RAM, 4:3 görüntü oranıyla 1024 x 768 piksellik ekran, 2080mAh batarya, 3G bağlantısı, Android 4.0 işletim sistemi şeklinde.

Optimus Vu, 5 inçlik ekranıyla hali hazırda piyasada olan Galaxy Note modelinin yanında Galaxy Note 2 ile muhtemel HTC ve Lenovo modelleriyle de rekabet edecek.

Modelin ABD'ye de 3G bağlantısı ile gireceği görülüyor. LTE uyumlu versiyonun ise önce mi yoksa sonra mı piyasaya çıkacağı belirsiz.

• nedir bu ayrımcılık samsungda aynı şeyi yapıyor
    ayrıca 2080 mah nedir LG
    4:3 ü yeni gördüm note varken bunu alan olursa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jacobıan -- 20 Ağustos 2012; 13:33:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Talk2MyHand

nedir bu ayrımcılık samsungda aynı şeyi yapıyor
    ayrıca 2080 mah nedir LG

4:3 görüntü oranı diyor ona ne demeli??
  • tüm yayınlar tüm ekran formatları 16/9 a geçiyor lg 4/3 e. kaç tane kare şeklinde telefon üretildi merak ediyorum.

• bi cihaz ancak bu kadar cirkin okur

• 4:3 ü beğenmeyenler içinde umarım elma kullanıcısı yoktur...

• LG den beklenmeyen hareketler.

LG Optimus Vu; Asya, Avrupa ve Ortadoğu/Afrika ülkelerine Tegra 3 ile gidiyor
  • Vuuuuuuu

• tane kare şeklinde telefon üretildi merak ediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Talk2MyHand

nedir bu ayrımcılık samsungda aynı şeyi yapıyor ayrıca 2080 mah nedir LG 4:3 ü yeni gördüm note varken bunu alan olursa

lg çok yanlış seçimler yapıyor bu şekilde ilerleyemez farklı olmaya çalışıyor ama beceremiyor :D

• bi cihaz ancak bu kadar cirkin okur

• tasarım çok kötü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • LG canım benim zamanında o kadar zor durumda bıraktın ki beni sen en iyi bildiğin ekran segmentine yoğunlaş bırak telefon yapmayı yazık insanlara

• cihaz sahane. cok begendim. enine buyutmus. internet ve oyun icin super. diger telefonlar boyuna uzuyor. bence boylesi daha iyi. galaxy s2 ile s3 arasinda enine 2 mm fark var. kimine ekran garip gelebilir ama internet ve oyun icin super. bekleyecem bu telefonu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.