Şimdi Ara

Sony, Xperia SL modeline resmiyet kazandırdı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
4.383
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Sony, Xperia SL modeline resmiyet kazandırdı

Bir süredir haberleri gündeme gelen Xperia ailesinin yeni üyesi Xperia SL modeli, Sony tarafından resmi olarak tanıtıldı.

Xperia S modelinin iyileştirilmiş versiyonu olarak göze çarpan modelde 1.7GHz hızında çalışan Snapdragon S3 MSM8260 işlemcisi kullanılmış. 4.3 inç boyutunda 720p çözünürlükteki ekranda Mobile Bravia Engine teknolojisine yer veriliyor.

12.1MP çözünürlükte f/2.4 diyafram aralıklı Exmor R CMOS sensörlü kamera, LED flaş, 1.3MP ön kamera, 1080p video kaydı, 1GB RAM, WiFi, Bluetooth, DLNA, ANT+, FM radyo, 27.8GB sistem hafızası, Android 4.0 işletim sistemi modelin sahip olduğu diğer özellikler arasında.

Satış fiyatının henüz belli olmadığı model, kısa bir süre sonra piyasaya sürülecek. 

• 27.8gb sadece 8gb olmaliydi sanirim.

• 27.8gb sadece 8gb olmaliydi sanirim.

• 27.8 gb imis gercektende. Ama enteresan bir deger

• hala s3 hala s3...

• Kim ne derse desin ama kimseyi üzmesin :)

Bayramınız mübarek olsun....

• Biz Snapdragon S4 Plus'a geciyoruz SONY hala S3.

• Birazdan yukuberk denen andaval gelir,200 mhz'lik arttırımı öve öve bitiremez.O da yetmez One X'i,Galaxy S3'ü üçe beşe katlar der bu cihaz için.Bekliyoruz.

• yap bir N.Tegra3 kobra'da piyasa telefon görsün...nedir bu Qualcomm aşkın Sony öküz borcunmu var Qualcomm'a...

• sony neden htc ve samsungla yarışamıyor çok açık.android dünyasının nokiası mübarek şirket..

• quote:

Orijinalden alıntı: xxxx1

yap bir N.Tegra3 kobra'da piyasa telefon görsün...nedir bu Qualcomm aşkın Sony öküz borcunmu var Qualcomm'a...

Eski teknoloji,elde kalmış,ucuza işlemci bulabileceği başka firma yokda ondan Sony'nin bu Quallcom aşkıAllah bozmasın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkcombil

quote:

Orijinalden alıntı: xxxx1yap bir N.Tegra3 kobrada piyasa telefon görsün...nedir bu Qualcomm aşkın Sony öküz borcunmu var Qualcomma...
    Eski teknoloji,elde kalmış,ucuza işlemci bulabileceği başka firma yokda ondan Sonynin bu Quallcom aşkıAllah bozmasın.

bu ucuz maliyeti hiç telefon fiyatlarına yansıtmıyor.bu nasıl politikadır anlamadım
    htc one s in donanımı bu telefonun donanımından daha iyi hatta sony xperia s tende iyi ama fiyat olarak aynılar.
    böyle bir satış politikasımı olur

• İşlemci dışında ne fark var Xperia S ten?

Ama ben seviyorum Xperia serisini özellikle ekranı ve kamerası Android telefonlar arasında en iyisi.

• ayrıca Xperia S; çıkması gereken en az bunun gibi bir donanım olması lazımkken bilerek eksik bırakılıp şimdi tüketici için hiç bir mantığı olmayan SL diye millete kakalamaya çalışıyorsun güzel SONYM?..

Sony'nin şu an itibarıyla diğerlerinden ayrılan tek modeli var oda Acro S,faarklılığı suya sabuna dayanıklılığı sayesinde ve tasarımındaki başarısı sayesinde tercih edilme şansını sağlıyor,onuda zaten Avrupa bir çok ülkeye göndermedi böyle arıza bir mantıkla hareket ediyorlar...

bu şimdi en azından TR 'ye az buz parayla girmez,bir çok bilinçli insanda o paraya kimse tercih etmez...çünkü o paraya daha donanımı yüksek cihazlar varken...

• ifa da sony den bir şey beklemeyin valla işte tanıtacağı telefon belli heycan yapmayın ces 2012 dede hayabusa modelini tanıtır giderrr

• quote:

Orijinalden alıntı: berkcombil

Birazdan yukuberk denen andaval gelir,200 mhz'lik arttırımı öve öve bitiremez.O da yetmez One X'i,Galaxy S3'ü üçe beşe katlar der bu cihaz için.Bekliyoruz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• One S'in ülkemizde satılan S3'lü varyasyonu donanım konusunda XS'in gerisinde ki aynı fiyat falan değiller XS'ler daha ucuz

• yukuberk kardeşim nerde

Kim ne derse desin SONY!

• Doğan S=xperia s
    Doğan SL=xperia sl
    Doğan SLX=xperia slx

troll mod off

• quote:

Orijinalden alıntı: SpyPC

İşlemci dışında ne fark var Xperia S ten?Ama ben seviyorum Xperia serisini özellikle ekranı ve kamerası Android telefonlar arasında en iyisi.
    İşlemciside aynı ki:D Snapdragon s3 e OC yapmışlar.orjinal OC:D Program yardımı ile yapabilirsin:)

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.