Şimdi Ara

Samsung S500 cüler buraya. Örnek Fotolar ve Videolar (124. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.509
Cevap
0
Favori
169.109
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 122123124125126
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar s 500 web cam olarak kullanılıyormu,kullanılıyorsa nasıl bilgi verirseniz sevinirim
  • arkadaslar s500 almak istioyorum ama ank de hiç biyerde bulamadım.teknosa da da yok dedim getirte bilrmisnz malesef dediler ank de nerden bulurm bilgisi olan arkdaslardan yardım bekliorum.neten almak istemorum bu arada.Bide 2700mh bileri benim şarz aletim şarz edermi ederse nekdar sure eder , markası gp modeli aklımda diyl ama içinden 2100 piler çıkmıstı output:dc 2,8 flan yazıo arkdasında anlamdım pek.yarıdmlarızı bekliorum saolun...
  • quote:

Orjinalden alıntı: theimam35

arkadaşlar s 500 web cam olarak kullanılıyormu,kullanılıyorsa nasıl bilgi verirseniz sevinirim

azizim maalesef webcam özelliği yok!saygılar
  • quote:

Orjinalden alıntı: 1amd

arkadaslar s500 almak istioyorum ama ank de hiç biyerde bulamadım.teknosa da da yok dedim getirte bilrmisnz malesef dediler ank de nerden bulurm bilgisi olan arkdaslardan yardım bekliorum.neten almak istemorum bu arada.Bide 2700mh bileri benim şarz aletim şarz edermi ederse nekdar sure eder , markası gp modeli aklımda diyl ama içinden 2100 piler çıkmıstı output:dc 2,8 flan yazıo arkdasında anlamdım pek.yarıdmlarızı bekliorum saolun...

aziz dostum,teknosada artık s500 yok doğru söylemişler.Ancak enucuzbul gibi sitelerde ya da teknoloji mağazalarının sitelerine bi bak tarat.varsa orda bulursun yoksa,bir bardak soğuk su.Ya da bir fırsat; bir gün BİM eline fazla sayıda spot geçirirse bulabilirsin tabii geceden sıraya girmen şartıyla ama şansın %1 bile değil.Sen yine de nette arat.bakarsın bulursun.moralini bozmak istemem.kolay gelsin...

• şimdi gelelim asıl meseleye..tam bir sene kullandığım makina onca badireler atlatmasına rağmen,8 haziran günü birden kilitleniverdi.Yağmurlu bir kırıkkaleyi görüntülemeye çalışırken ıslanmamasına rağmen birden vizörü açıkken kilitleniverdi ve tıkkk yok...
    Kırıkkale teknosaya götürüp garanti ve diğer fatura vs dökümlerini teslim ettim makinayla birlikte...tam 24 gün sonra geri gelen s500'ümü sağlam bir şekilde tamir ederek gönderen KONT firmasına teşekkür ederim.Şu anda elimde olmamasına rağmen bensiz doğu seyahatına çıkan makinamın sağ salimen dönmesi için dua ederken ayrıca Kırıkkale teknosa görevlilerine teşekkürü de bir borç bilirim.
  • aynı vizör kilitlenmesi bendede oldu.2 kere tamire gönderdim.kilitlenme düzeldi ama makinenin çekimi çok kötü hale geldi.Teknosa pek doğru düzgün ilgilenmedi ama KONT bilişimin servis müdürüyle görüştüm ve makinemi direk onun adına gönderdim.VE bir hafta sonra yepyeni gıcır bir makine elimdeydi.TAVSİYE:Aman hocam makineyi yere düşürmeyin.Mavilik sorunu olan arkadaşa tavsiyem fotoğraflarını prog mode ta çekmesi.ben öyle çekiyorum.Gayet güzel çıkıyo.Özellikle gece modu çekimleri mükemmel.bir ara buraya gece fotoları koymaya çalışırım.Progda çektiğindede yine aynı sorun olursa bence direk kont'u ara onlar daha iyi ilgileniyor.HERKESE SAMSUNG S500 LE KAZASIZ BELASIZ GÜNLER........
  • Makina açıkken yani lens dışardayken, Makinanın arkasındaki "E" tuşuna bas. Ayarı "NOR" e getir düzelecektir.
    quote:

Orjinalden alıntı: oskar0504

Selam..Belki daha önce tartışıldı, belki cevabı çok basit, ama gerek benim ve gerekse tavsiyemle hareket edip S500 alan yakın bir arkadaşımın uzun bir süredir canımızı sıkmakta olan şöyle bir problemimiz var, yardımcı olunursa çok seviniriz :

Makinelerimizin çektiği fotolarda hakim olan bariz bir mavilik var (söylemek gerekir mi bilmiyorum, ama hep AUTOda çekim yapıyoruz)..tüm fotoların üzerine sanki çok uçuk bir mavi renk kaplıyor, sanki masmavi bir dünyada çekiliyormuş hissi uyandırıyo..bu da haliyle hem fotoları bulanıklaştırıyor hem de kalite hissini sıfırlıyor..

bizde mi bir hata var, yoksa makinede mi? yardımcı olabilirseniz çok sevineceğiz..

şimdiden teşekkürler..

selamlar..

• S500 e göre housing nereden bulabilirim
  • housing nedir şefim?

quote:

S500 e göre housing nereden bulabilirim
  • arkadaşlar ben de yeni aldığım s500'ümü satıp s630 veya s730 almayı düşünüyorum. fakat inceledim biraz makineleri iso farkından başka bariz bir fark yok. ayrıca malzemesini çok kötü olduğunu söyledi kullanan arkadaşlar. benim kafamı kurcalayan s630 serisindeki ASR özelliği. şu titreşim önleme olayı yani. sadece bunun için almak istiyorum ne dersiniz?
  • samsung s500 , 2gb lık sd hafıza kartını destekliyormu ?
  • Orjinalden alıntı: kapadoky_ali

dostum tsk,şu imzanı fotoshop ile mi atıyorsun fotoya yoksa başka bir yöntemle mi kısaca bi bilgi verebilir misin

Orjinalden alıntı: tsk

up up up
    Bayadır bakamıyordum buraya,fotokritiğe koyduğum foto ile devam

Hocam kusura bakma,bayadır bu başlığa girmiyordum.
    Önce PS'de yeni bir layer oluşturuyorum,imzanın yerini belirliyorum ve yazıyorum.Daha sonra fotoğrafı çerçevenin üzerine sürüklüyorum.Saydamlık için çerçevenin layerinin Opacity değerini kısıyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: Anadolu

housing nedir şefim?

quote:

S500 e göre housing nereden bulabilirim

Su altında kamerayı kullanmak için olan kılıflara verilen isim
  • arkadaşlar fikir alayım dedim bu konun hakkında :)

quote:

arkadaşlar ben de yeni aldığım s500'ümü satıp s630 veya s730 almayı düşünüyorum. fakat inceledim biraz makineleri iso farkından başka bariz bir fark yok. ayrıca malzemesini çok kötü olduğunu söyledi kullanan arkadaşlar. benim kafamı kurcalayan s630 serisindeki ASR özelliği. şu titreşim önleme olayı yani. sadece bunun için almak istiyorum ne dersiniz?
  • quote:

arkadaşlar fikir alayım dedim bu konun hakkında :)

quote:

arkadaşlar ben de yeni aldığım s500'ümü satıp s630 veya s730 almayı düşünüyorum. fakat inceledim biraz makineleri iso farkından başka bariz bir fark yok. ayrıca malzemesini çok kötü olduğunu söyledi kullanan arkadaşlar. benim kafamı kurcalayan s630 serisindeki ASR özelliği. şu titreşim önleme olayı yani. sadece bunun için almak istiyorum ne dersiniz?

Eğer (özellikle flaşsız) çekimlerinde titreşimden dertliysen geçilebilir bence.Fazladan vermek bana gereksiz bu modeller arasında.Değiştirme zamanın gelirse artık dslr like bir makinaya geçmeni öneririm,şimdilik s500ün keyfini çıkar.

• Kingston 2 gb SD kart aldım.Herhangi bir sorun yok çalışıyor.
    quote:

Orjinalden alıntı: Fetih

samsung s500 , 2gb lık sd hafıza kartını destekliyormu ?
  • Arkadaşlar benim bir kaç sorum olacak:

1- arka planı net alıp öndeki cismi flu yapmak için nasıl bir yol izlemek gerekli? bir arkadaş şöyle tarif etti: arkadaki net alacağım objeyi makiinedeki kareye ortalayıp odaklıyoruz. sonra önceki cismi kadraja alıp mesafeyi bozmadan çekiyoruz. böyle mi yapılıyor? başka teknik uygulayan arkadaş var mı?

2- aynı şekilde öndeki cismi netleştirip arkayı flu yapmak için de buna benzer bir yol mu izliyoruz?

bu sırada f değerleri ile oynamamıza gerek var mı?

cvplarsanız sevinirim. şimdiden teşekkürler.
  • çok teşekkür ederim. maalesef dostlar bi problem de ben yaşıyorum ama bakalım hayırlısı...detayları bilahare ileteceğim

Orjinalden alıntı: kapadoky_ali

dostum tsk,şu imzanı fotoshop ile mi atıyorsun fotoya yoksa başka bir yöntemle mi kısaca bi bilgi verebilir misin

up up up
    Bayadır bakamıyordum buraya,fotokritiğe koyduğum foto ile devam

Hocam kusura bakma,bayadır bu başlığa girmiyordum.
    Önce PS'de yeni bir layer oluşturuyorum,imzanın yerini belirliyorum ve yazıyorum.Daha sonra fotoğrafı çerçevenin üzerine sürüklüyorum.Saydamlık için çerçevenin layerinin Opacity değerini kısıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kapadoky_ali -- 16 Ağustos 2007; 9:10:41 >
  • aziz dostum.senin adına sevindim.şu anda aynı sorunu ben de yaşıyorum.detaylı bilgi verirsen sevinirim.dün tekrar makinayı teknosaya götürüp teslim ettim.maalesef bir ay önce servisten gelmişti.500 e yakın çekim yaptım doğru düzgün aldığım fotoları burda yayınlayacağım ama gerçekten ızdırap verici bi durum.kon'un iligili şahsiyeti hakkında bilgi verirsen sevinirim.eğer aynı çözümü benim için de uygun görürse sana duacı olacam.selam ve sevgilerimle
    quote:

Orjinalden alıntı: SB_1905

aynı vizör kilitlenmesi bendede oldu.2 kere tamire gönderdim.kilitlenme düzeldi ama makinenin çekimi çok kötü hale geldi.Teknosa pek doğru düzgün ilgilenmedi ama KONT bilişimin servis müdürüyle görüştüm ve makinemi direk onun adına gönderdim.VE bir hafta sonra yepyeni gıcır bir makine elimdeydi.TAVSİYE:Aman hocam makineyi yere düşürmeyin.Mavilik sorunu olan arkadaşa tavsiyem fotoğraflarını prog mode ta çekmesi.ben öyle çekiyorum.Gayet güzel çıkıyo.Özellikle gece modu çekimleri mükemmel.bir ara buraya gece fotoları koymaya çalışırım.Progda çektiğindede yine aynı sorun olursa bence direk kont'u ara onlar daha iyi ilgileniyor.HERKESE SAMSUNG S500 LE KAZASIZ BELASIZ GÜNLER........

• son aldığım karelerden bazılarını ekliyorum..inşaallah devamı gelir...
     Samsung S500 cüler buraya. Örnek Fotolar ve Videolar
  • 
Sayfa: önceki 122123124125126
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.