Şimdi Ara

Samsung S500 cüler buraya. Örnek Fotolar ve Videolar (118. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.508
Cevap
0
Favori
169.116
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: huseyin__58
    Arkadaşlar biliyorum burası Samsung s800 topici değil ama bir şey sormak istiyorum.Ben flaşı kapatıp fotoğraf çekmek istediğimde görüntü bulanık çıkıyor.Örneğin makro modda bir şey çekeceğim zaman çekemiyorum.Çünki flaşı kapatınca çok hafif eliniz titrese görüntü bozuluyor.Önerileriniz nelerdir?

Engin fotoğrafçılık bilgilerime dayanarak TRIPOD diyorum.

İlk digital fotoğraf makinemi bugün aldım!
  • quote:

Orjinalden alıntı: MissYou

quote:

Arkadaşlar biliyorum burası Samsung s800 topici değil ama bir şey sormak istiyorum.Ben flaşı kapatıp fotoğraf çekmek istediğimde görüntü bulanık çıkıyor.Örneğin makro modda bir şey çekeceğim zaman çekemiyorum.Çünki flaşı kapatınca çok hafif eliniz titrese görüntü bozuluyor.Önerileriniz nelerdir?

Ya ben mesela bi gezide bi eseri makro çekmek isteyecem yanımda tripod mu taşıyacamMAkinadan bir ayar yapamaz mıyız?
    Ayrıca @missyou Sivaslıymışsın ya gardaş mouse padinden tanıdım Global bilgisayarın Fotoğraf makinasını nerden aldın?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hüseyin. -- 6 Şubat 2007; 22:31:01 >

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: MissYou
    quote:

Ya ben mesela bi gezide bi eseri makro çekmek isteyecem yanımda tripod mu taşıyacamMAkinadan bir ayar yapamaz mıyız?
    Ayrıca @missyou Sivaslıymışsın ya gardaş mouse padinden tanıdım Global bilgisayarın Fotoğraf makinasını nerden aldın?

ya gardaş Sivaslıyız.

global bilgisayar bizim arkadaşın dükkanı. saolsun getirip verdiydi 2 tane mouse pad!

ama makineyi TEKNOSA dan aldım.

• Fatih abi mi arkadaşın?Teknosa bizim burda nası işliyo hayret?YA benim makina flaşsız düzgün çekmiyomakro falan berbat oflazlardan 470ytlye almıştım.Götürecem geri
  • ortadaki karenin yeşil ve net olduğunda çek fotoğrafı.tabi çekmeden önce iso ayarlarını yapman lazım.
    quote:

ayrıca bu yöntemi bir dene

Manuel moda gel.

1.makro tuşuna bas.
    2.Cisme yaklaş
    3.flashı kapat
    4.Deklanşöre yarım bas.
    5.Ortadaki kare yeşil olursa resmi çek.
    6.kare kırmızı ise +/- yazılı tuşa bas.tek hareketle sağ sol yap.her harekette deklanşöre yarım bas.Kare yeşil ve resim canlı oluncaya kadar +/- tuşuna teker teker deneyerek bas.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fetih -- 6 Şubat 2007; 23:21:35 >

• quote:

Fatih abi mi arkadaşın?Teknosa bizim burda nası işliyo hayret?YA benim makina flaşsız düzgün çekmiyomakro falan berbat oflazlardan 470ytlye almıştım.Götürecem geri

Yok orda bi Sadi var o çocuk!

• quote:

Orjinalden alıntı: sonix!

ortadaki karenin yeşil ve net olduğunda çek fotoğrafı.tabi çekmeden önce iso ayarlarını yapman lazım.
    quote:

ayrıca bu yöntemi bir dene

Manuel moda gel.

1.makro tuşuna bas.
    2.Cisme yaklaş
    3.flashı kapat
    4.Deklanşöre yarım bas.
    5.Ortadaki kare yeşil olursa resmi çek.
    6.kare kırmızı ise +/- yazılı tuşa bas.tek hareketle sağ sol yap.her harekette deklanşöre yarım bas.Kare yeşil ve resim canlı oluncaya kadar +/- tuşuna teker teker deneyerek bas.

Dediklerinizi hep yaptım.Fakat çok hafif titremede kayıyor.ISO kaç olmalı?

• Ahanda çözdümManuel modda hani 1/... yazıyor ya onu 1/20 yapınca resimde fazla bulanıklık olmuyo ama biraz kararıyo.Yardımlarınız için sağolun son bir sorun ya bunda karanlık ortamda flaş kullandın mı bazen gözler kırmızı oluyor.neyle halledebiliriz zira photoshop bilgim sıfır
  • S500 de auto modunda ekranda bir göz işareti çıkar.onuda tuşların birinde yıldırım simgesi olan tuşla açıp kapatıyoruz.s800 de aynıdır heralde
  • quote:

S500 de auto modunda ekranda bir göz işareti çıkar.onuda tuşların birinde yıldırım simgesi olan tuşla açıp kapatıyoruz.s800 de aynıdır heralde

Aynı da o göz işaretinde iken kırmızı çıkıyor
    Bu da makro 6270 güzel demi.Bulanıklık yok karanlık ama biraz olsun

Samsung S500 cüler buraya. Örnek Fotolar ve Videolar

• ortam ışığı az olduğundan pek olmamış.Birde makro çekiminde çevrenin iyi aydınlı olması lazım yoksa fotolar iyi çıkmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fetih -- 7 Şubat 2007; 0:07:07 >
  • 2 GB SD SECURE DIGITAL KINGSTON.....25$+kdv ye aldım
  •  Samsung S500 cüler buraya. Örnek Fotolar ve Videolar
  • Arkadaşlar bu fotoğraf çekerken sol üst köşede yazan F 2.1 ve onun aşağısındaki rakamlar ne oluyor.

Onların default u neydi ya ben onları değiştirdim galiba!
  • CD Kalemim!

THE GODFATHER CD - 4

Merceği kırık FRISBY WEB CAM'im!

Biraz önce bitirdiğim FIRST NEOGUM NANELİ!

• ortam ışığı az.
  • quote:

ortam ışığı az.

Walla daha ne olsun abi. Fluoresan ışık.

Bi de sizde de oluyor mu bilmiyorum ama yaw pil dolu ağzına kadar pil zayıf diyor işte pil simgesi 2 dolu gösteriyor sonra makine kapanıyor. Sonra tekrar açıyorum bu sefer full gösteriyor.

Hayır ilk önce pil zayıf diyosun sonra tekrar niye açıyosun makineyi dimi ama?

Abi korktum birden 19 saat sarj ettim pilleri 15 dk tam kullanmadan pil zayıf dedi.

Kapatıp açtım şimdi full gösteriyor.

Bu normal mi?

• Elektronik cihazlarda yapabilir böyle birşeyi
  • quote:

Elektronik cihazlarda yapabilir böyle birşeyi

Seninkinde yapıo mu ondan haber ver?
  • pil bittiğinde
  • 
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.