Şimdi Ara

Tek başıma Ayvalık maceram [Yoldan SS'ler] [Rehber]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
133
Cevap
6
Favori
9.015
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konudaki ss'leri ilk mesajda toplamaktansa doğallığıyla bırakayim diyorum, zaten dakika dakika konu ile ilgilenmeye telefondan çalıştım.

Canıma tak etti yemin ederim İstanbuldayım atlayıp Ayvalığa gideceğim sabah 5 gibi çıksam diyorum. Şimdiden yolculuğa çıkan varmı? Mobilden bağlanan ya da şu anda yolda olup bana bilgi verebilen? Trafik yüzünden zaman bayağı uzun sürecek diye korkuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Amedra -- 24 Ağustos 2012; 17:30:26 >

• gölcükte tahminim çok aşırı trafık vardır. normalde ztn hep oluyo ışıklar yuzunde. şimdi felakettır. arabalı vapurla gıdersen ayrı tabi.
  • gel örene.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • feribotda zaman kaybı yaşarsın bide ayvalıga 100 km kala fela yollar baya bozuk varsa orda trafik vardır. Öbür türlü sıkıntı cemezsin.
  • Çamlıca giselerinden çıkıyorum da bu saatte bile arabaların çokluğunu görebiliyorum inşallah darıcada feribot için trafik yoktur.

Buraya da bir yandan yaziyorum yolda kazaya maruz kalırsam boyle bilirdik kendisini dersiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Amedra

Çamlıca giselerinden çıkıyorum da bu saatte bile arabaların çokluğunu görebiliyorum inşallah darıcada feribot için trafik yoktur.

Buraya da bir yandan yaziyorum yolda kazaya maruz kalırsam boyle bilirdik kendisini dersiniz

Yolun açık olsun hocam yavaş yavaş git
  • quote:

Çamlıca giselerinden çıkıyorum da bu saatte bile arabaların çokluğunu görebiliyorum inşallah darıcada feribot için trafik yoktur.

Hayirli yolculuklar

• quote:

Orijinalden alıntı: Ulas.

quote:

Yolun açık olsun hocam yavaş yavaş git

Teşekkürler dostum diğer kişiler hızlı kullanmam zaten her bayram ölüm haberlerini görüyoruz, onca deliye uyacağımı pek zannetmiyorum.

• Dikkatli sür, iyi yolculuklar.

Bu seferde 30'da 20 bildim
  • geçende bende gece 3 de susurluktan çıkp izmir e gitmiştim. nekadar dinç olsa da bi noktadan sorna kayıp gidiyo insan. kesinlikle yavaş gitmek gerek.
  • Eskihisara rahat vardım iyi hic trafik yok su anda feribota binmek için sırada bekliyorum;

• quote:

Eskihisara rahat vardım iyi hic trafik yok su anda feribota binmek için sırada bekliyorum;

İyi denk gelmişsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnrbK

Dikkatli sür, iyi yolculuklar.

Bu seferde 30'da 20 bildim

Yuh, tuttur artık şu iddaayi Onur

• Hayırlı yolculuklar
  • Feribottan inecegim şimdi o arada çektiğim resimi paylasayim dedim

• Araba ne hocam?
  • Edremitten beni al
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sciuridae

Araba ne hocam?

Opel Corsa.

• ne yapacaksın ayvalıkta?
  • Yalovadan inince kahvaltı yapmak için en ideal yer burası bilginiz olsun eskiden beridir ailem ile hep buraya ugrardik, özledim ha o günleri

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.