Şimdi Ara

Sanal Kablosuz Ağ Kurmak (Virtual Wireless Network-Wifi Hotspot) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
204
Cevap
44
Favori
133.133
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar herkese merhaba.Ben söylediklerinizi yaptım sonra kaldırdım ancak şu an internete giremiyorum wi-fi kısmında ünlem işareti var ve sorumlari gider dediğimde su uyarı çıkıyor
    Sanal Kablosuz Ağ Kurmak (Virtual Wireless Network-Wifi Hotspot)
    yardımcı olur musunuz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nefer226 N kullanıcısına yanıt
    driver bozulmuş büyük ihtimalle. mevcut driveri aygıt yöntecisinden silip güncel driver i yüklersen sıkıntı çözülebilir. güncel driveri linkten indirebilirsin. resimi de küçült veya kaldır. konuyu bozuyor.

http://station-drivers.com/download/www/atheros/wlan/qualcomm_atheros_wlan_10.0.0.340(www.station-drivers.com).exe

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lodos denizcisi -- 20 Haziran 2016; 2:06:28 >
  • mrb sta, win7 laptopta 3G usb stick vinn modem ile online oldugum esnada, deginilen uygulama ile smartphone 'danda internete baglanabilirmiyim ?
  • arel.gr kullanıcısına yanıt
    evet bağlanabilirsiniz.
  • eyw sta !
    bastan sona topic 'te degindigin aciklmalarla bunu uygulamak mumkunmu peki ?
  • arel.gr kullanıcısına yanıt
    mümkün
  • tekrar eyw ☺

• quote:

Orijinalden alıntı: arel.gr

tekrar eyw ☺

Rica ederim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • netsh wlan set hostednetwork mode=allow ssid=deneme key=deneme123456 keyUsage=persistent

yapıyorumhttp://i.hizliresim.com/R0ymvG.png
    bu sekilde bir yazı geldikten sonra
    ag ayarlarına bakıyorm ama sanal görülmüyor.

http://i.hizliresim.com/5g9P0M.png

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafadalga -- 21 Şubat 2017; 13:21:56 >
  • mustafadalga M kullanıcısına yanıt
    3)Ağ ve paylaşım merkezi > bağdaştırıcı ayarlarını değiştirin e geliyoruz ve sanal ağımızın oluştuğunu görüyoruz. (windows 10' da 5. maddedeki komutu girdikten sonra sanal ağ gözüküyor.)

3. maddede parantez içindeki yazıda açıklama yaptım. 5. maddedeki bu komutu netsh wlan start hostednetwork girdikten sonra sanal ağın oluştuğunu görebilirsiniz.
  • Çok faydalı konu emeğinize sağlık Leptopu veya wireless adaptörü olanlar için ben yaptım sorunsuz çalışıyor Windows 8.1 de . fakat her kapatıp açtığımda bilgisayarı yeniden şu komutu ''netsh wlan start hostednetwork'' girmek zorunda kalıyorum biraz araştırınca anladım ki bat dosyası ile olabiliyormuş not defterine yazdım bu komutu .bat uzantılı kaydettim ama bu seferde sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştırmak gerekiyor yoksa uyarı veriyor komut istemcisi yetkiniz yok diye araştırınca sadece bat dosyasının kısayoluna admin yetkisi verilebildiğini gördüm biliyorsanız lütfen yardımcı olun hocam ) edit : yaptım sayılır son olarak bilgisayar açıldığı gibi çalışması için gerekli dizinea kopyalıcam VARSA daha pratik bir çözümü olan varsa lütfen aydınlatsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi outlast -- 11 Mart 2017; 8:54:35 >

• outlast kullanıcısına yanıt
    Öncelikle konunun faydalı olduğuna sevindim.

Konuda görebileceğin üzere ben de bat dosyası kullanmayı önermiştim. Sen bu şekilde geri dönüş yapınca Görev Zamanlayıcı aklıma geldi. Denedim ve başarılı oldu. Şuan her pc açılışında otomatik olarak sanal ağ başlatılıyor. Nasıl yapılacağını resimde göstermeye çalıştım. Bi ara konuya eklerim :)

Windows arama kısmına 'görev zamanlayıcı' yazın. Görev zamanlayıcıyı açtıktan sonra sağ tarafta 'görev oluştur' a tıklayın. Geri kalan ayarları resimdeki gibi yapıp tamam a tıkladığınızda işlem gerçekleşecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lodos denizcisi -- 11 Mart 2017; 11:32:6 >

• hocam on numara oldu elinize sağlık,ne kadar işime yaradı bilemezsiniz...
  • hunter007 kullanıcısına yanıt
    Rica ederim, işinize yaramasına sevindim
  • lodos denizcisi kullanıcısına yanıt
    Hem de ne kadar tahmin bile edemezsiniz, Allah razı olsun

• hunter007 kullanıcısına yanıt
    mesajlarda yazmıştım gördün mü bilmiyorum ama görev zamanlayıcı ile pc her açıldığında otomatik sanal ağ başlatma kımını da konuya ekledim. 11. madde Bir bak istersen sürekli kullanıyorsan işine yarayabilir.
  • lodos denizcisi kullanıcısına yanıt
    Evet gördüm onu ama ben durum gereği Manuel yapıyorum, böyle daha iyi benim için...

• OsToto adlı uygulamayı indirin. Tamamen bedava bir programdır. 3,2 mb program. 3 saniyede yüklenir. Wifi adınız ne olsun istiyorsanız girin. Şifreyi girin. Connect deyin. Bitti. Bilgisayarınızdaki interneti yaydınız. Günlerce windows üzerinden ve connectify üzerinden bunları yapmaya çalıştım. Bağlantı sağladım. Fakat 2-3 saatte bir kesiliyordu. Bu program ile bu işi çözdüm. Maksimum günde 1 defa kesiliyor. Herkese tavsiye ediyorum. Pişman olmayacaksınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yattarakosifff

OsToto adlı uygulamayı indirin. Tamamen bedava bir programdır. 3,2 mb program. 3 saniyede yüklenir. Wifi adınız ne olsun istiyorsanız girin. Şifreyi girin. Connect deyin. Bitti. Bilgisayarınızdaki interneti yaydınız. Günlerce windows üzerinden ve connectify üzerinden bunları yapmaya çalıştım. Bağlantı sağladım. Fakat 2-3 saatte bir kesiliyordu. Bu program ile bu işi çözdüm. Maksimum günde 1 defa kesiliyor. Herkese tavsiye ediyorum. Pişman olmayacaksınız.

Deneyeceğim. Eğer olursa çok yardımcı olmuş olacaksınız :) Yazmanız gerçekten iyi oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 3 yıl ömrü kalan adam -- 29 Aralık 2017; 1:7:30 >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.