Şimdi Ara

ASUS Transformer Pad TF300 modeli Jelly Bean ile görüntülendi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
2.900
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Jelly Bean güncellemesi için çalışmalarına hız veren üreticilerin başında ASUS da geliyor. Firmanın Transformer Prime modeline uygun fiyatlı bir alternatif olarak satışa sunduğu Transformer Pad TF300 için Jelly Bean güncellemesinin yayınlanmaya başladığı belirtiliyor.

Firmanın resmi Facebook sayfasında Jelly Bean güncellemesinin Kuzey Amerika ofisine geldiği ve sürprizlerin yolda olduğu duyurulmuştu. Farklı TF300 kullanıcılarından cihazlarını Jelly Bean sürümüne güncellediklerine dair bugün görseller gelmeye başladı.

TF300 modeli Tegra 3 işlemci, 1GB RAM, 10.1 inçlik 1280 x 800 piksel çözünürlükte ekran gibi özellikler barındırıyor ve Transformer Prime modelinin biraz kırpılmış versiyonu olarak dikkat çekiyor. Ülkemizde 32GB versiyonunu 1400TL'den itibaren bulmak mümkün.

Resmi bir açıklama olmadığı için güncellemenin hangi bölgelere gönderildiği bilinmiyor. TF300 sahiplerinin sürüm güncellemelerini kontrol etmelerinde fayda var. TF300 modelinden sonra Full HD ekranlı TF700 Infinity modelinin de kısa sürede güncelleme almaya başlaması bekleniyor.

• Magazin haberi başlığı atsanız bu şekilde olurdu.

• tablette android kullanan mı var. apple her zaman bir numara.

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

tablette android kullanan mı var. apple her zaman bir numara.

Ayıp oldu bu söz şimdi... HErkes elmayı alamıyorŞAhsen android her ne kadar eksikleri olsa da elmadan çok çok ucuz ve kullanışlı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

tablette android kullanan mı var. apple her zaman bir numara.

bu konuda hak veriyorum

sahsen bir tablete 500$ vereceksem alacagim tablet ipad olurdu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihburak95

quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiritablette android kullanan mı var. apple her zaman bir numara.
    Ayıp oldu bu söz şimdi... HErkes elmayı alamıyorŞAhsen android her ne kadar eksikleri olsa da elmadan çok çok ucuz ve kullanışlı

yuh bende pek savunmam ama apple yi 890 tlden kampanyalı satıldıgını biliyorum ipa2 nin

• quote:

Orijinalden alıntı: dost1984

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiritablette android kullanan mı var. apple her zaman bir numara.
    yuh bende pek savunmam ama apple yi 890 tlden kampanyalı satıldıgını biliyorum ipa2 nin

Nerede?

• quote:

Orijinalden alıntı: cagataykoroglu

quote:

quote:

quote:

Nerede?

şuan 950 tl kampanyalı diye belirttik taip edeceksiniz.
    wifi serisi

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Nerede?
    şuan 950 tl kampanyalı diye belirttik taip edeceksiniz.wifi serisi

ipad 2 bikere cift cekirdek ve transformes padla yarısacak seviyede deyil transformers pad 4 cekirdekli tegra 3 gpusuna sahip fiyatı ucuz demissinizde bununla new ipadın fiyatını karsılastırmak lazım

• Şahsen ben tutupda 200 $ a çöp alacağıma biraz daha biriktirir ipad alırım. Tablette herzaman ipad telefonda siz nasıl isterseniz .

• quote:

Orijinalden alıntı: CooL_ROMEO

Şahsen ben tutupda 200 $ a çöp alacağıma biraz daha biriktirir ipad alırım. Tablette herzaman ipad telefonda siz nasıl isterseniz .

Nexus 7 diye bir cihaz duymadın herhalde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: blizzard3

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Nerede?
    şuan 950 tl kampanyalı diye belirttik taip edeceksiniz.wifi serisi
    ipad 2 bikere cift cekirdek ve transformes padla yarısacak seviyede deyil transformers pad 4 cekirdekli tegra 3 gpusuna sahip fiyatı ucuz demissinizde bununla new ipadın fiyatını karsılastırmak lazım

Sen rakamlara bu akdar takılma güzel kardeşim. Yazılımı verimli kullanamadıktan sonra 16 çekirdek olsa ne olur? Appstore gerçeği varken asla gidip google play le uğraşmam. Google bu çöplüğü ve yazılım geliştiricilere verdiği saçma sapan imtiyazları kaldırmadan da kimse android tablet almasın.

• Bunda 3g yok diye biliyorum new ipad zaten kaç paraki abartıyosunuz parasını.Buna 1400 veren onada verir fiyatlar aynı zaten.Telefonda daima androidde kullansam tablet de apple ayrı bi dünya gerçektende

• Nexus 7 500 TL civarına gelirse kimse bu tabletleri almaz.Ha alan olursada şu ne olursa olsun elma diyenler alabilir :)

• quote:

quote:

Sen nerede yaşıyorsun bizde yanına gelelim de ucuz android tabletleri alalım; galaxy tab 7.7 1950 TL sony tablet 1100 tl packard bell 1100 tl ve bunlar 1 senesini doldurmuş tabletler. new ipad wifi 1139 tl 3g 1539 tl! apple diye bir gezegende mi yaşıyorsun yada bu kadar boş konuşmak için sana para mı veriyorlar arkadaşım anlayamadım... bi araştırma yap önce de apple' a tablet konusunda rakip olabilecek firmaların fiyatlarıyla karşılaştırma yap.

• quote:

quote:

quote:

Sen nerede yaşıyorsun bizde yanına gelelim de ucuz android tabletleri alalım; galaxy tab 7.7 1950 TL sony tablet 1100 tl packard bell 1100 tl ve bunlar 1 senesini doldurmuş tabletler. new ipad wifi 1139 tl 3g 1539 tl! apple diye bir gezegende mi yaşıyorsun yada bu kadar boş konuşmak için sana para mı veriyorlar arkadaşım anlayamadım... bi araştırma yap önce de apple' a tablet konusunda rakip olabilecek firmaların fiyatlarıyla karşılaştırma yap.

Tegra 3'lü Asus Tf300 798 TL New Ipad 800 Tl Civarına Düşünce Haber Ver.

• quote:

quote:

Çok ucuz android tablet bulmak mümkün, haklısınız, ama habere konu tablet asla ucuz falan değil. Samsung tabletler de ucuz falan değiller. Hele ki flash desteği de olmayacak jelly bean ile, gidip dünya parayı neden bir Android tablete gömeyim? Android jelly bean bir tabletin ipad'den üstünlüğü yok, dünya kadar eksiği var.

Kendi adıma bir android tablete asla 300-400 liradan fazlasını vermeyeceğim ve asla jelly bean kullanmayacağım. Tablet alacak olursam surface pro...

• Jelly bean ile daha da şahane olacak Asus TF ler

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.