Şimdi Ara

Yahoo, yeni COO arayışı içerisinde

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.159
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Yahoo, yeni COO arayışı içerisinde

Yeniden yapılanma sürecine giren Yahoo üst düzey yönetici kadrosunda bazı değişikliklere gitmek için çalışmalara başladı.

AllThingsD tarafından yayınlanan habere göre, Yahoo yeniden yapılanma sürecinde yeni bir COO bulmak için insan kaynakları şirketi Spencer Stewart'a başvurdu. Yahoo için COO pozisyonunda çalışacak birini aramaya başlayan Spencer Stewart'ın konuyla ilgili araştırmasını sadece silikon vadisiyle sınırlı tutmadığı ve sektör dışı isimler ile de iletişim kurduğu belirtiliyor. Spencer Stewart'ın adaylara verdiği bilgiler arasında şirketin yeniden yapılanma ve finans odaklı bir yönetici aradığı dile getiriliyor. Spencer Stewart, Yahoo'nun COO aradığına dair herhangi bir bilgi vermese de adaylara verilen bilgiye bakıldığı zaman birçok kişinin aklına ilk gelen pozisyonlardan biri COO oldu. Ayrıca, COO'nun şirkete katılmasıyla birlikte CEO Marissa Mayer'in iş yoğunluğunun azda olsa hafifleyeceği, bu sayede de Mayer'in ürünlere daha fazla odaklanabileceği söyleniyor. 

Spencer Stewart adlı insan kaynakları şirketi tarafından aranan yeni üst düzey Yahoo yöneticisinin kim olacağını ise ilerleyen dönemlerde göreceğiz.

• Böööö ceo'yu yanlış yazmışsınız

• Chief of Opearating Officier'in kısa yazılımı olarak COO doğru yazilmis gibi görünüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: IceRulez

Böööö ceoyu yanlış yazmışsınız

heheheheh komik...

• Ce Ö
    Ce öööö

C ööö

çocukluğum geldi aklıma sağolun varolun sayın editörüm

• Haberi okuduktan sonra COO'nun CEO'nun bir düşük modeli olduğunu tahmin ettim, sonra öğrenmeye çalıştım ve öğrendim ki doğru tahmin etmişim. COO denilen ünvan CEO'nun altında görev alan Genel Müdür'lük ünvanıymış.

Bunu habere ekleseler güzel olurmuş ama DH editörleri öyle ince düşünüyor ki bize balık vermiyor balık tutmayı öğretiyor, bakın ben araştırarak balık tuttum.

• quote:

Orijinalden alıntı: fuckulteli

Haberi okuduktan sonra COOnun CEOnun bir düşük modeli olduğunu tahmin ettim, sonra öğrenmeye çalıştım ve öğrendim ki doğru tahmin etmişim. COO denilen ünvan CEOnun altında görev alan Genel Müdürlük ünvanıymış. Bunu habere ekleseler güzel olurmuş ama DH editörleri öyle ince düşünüyor ki bize balık vermiyor balık tutmayı öğretiyor, bakın ben araştırarak balık tuttum.

bazen cahillik mutluluktur

• Hala ayakta nasıl kalabiliyor yahoo.

• Nokia ile yahoo ya uyuz oluyorum :)

• öğretiyor, bakın ben araştırarak balık tuttum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.