Şok Fiyat Samsung Amoled ekran + Android + 5MP kamera.......Sadece 160TL Kaçırmayın
12 Cevap607 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Konunun Etiketleri
Sayfa: [1]
Giriş

673 Mesaj
Referanslar: 39

Katılım Zamanı:
29 Ağustos 2005;
Durum:
Forumda değil

Bu kullanıcının bu kategori altındaki dukkan mesajlarına git Bu kullanıcının DH Dukkan sayfasina git
18 Ağustos 2012; 18:09:08 

Arkadaşlar telefon dokunmatiktir.

tek eksiği 0 tuşunda takılmalar yapabiliyor.

bu ayardaki telefonlar 500tl nin üstünde.çok uygun veriyorum.

ihtiyacı olan kaçırmasın.

telefon orjinal samsung dur.çin malı telefonları bile bu fiyata veremiyorlar

herkese iyi forumlar...
Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sener3e -- 18 Ağustos 2012; 18:12:42 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün
  • ####Çok Uygun Fiyatlara Her Çeşit Ürün#### Mutlaka Bakın!!!
  • Süper Fiyat #(ALFA AWUS036H+5dBi Anten) ve (Comfast 1000mW 10G+9dBi Anten)# 25TL
  • Süper Fiyat #ASUS P5Q Deluxe + E6750#
  • Süper Fiyat ###(1.5TB Ex 95TL 1TB Ex 75TL 500GB 50TL 160GB 20TL)###
  • ##Çok Uyguna Çeşitli USB Flash Bellekler(16GB-8GB-4GB) Hafıza Kartları(8GB-4GB-2GB)##

• 308 Mesaj
    Referanslar: 16

Katılım Zamanı:
    25 Ekim 2007;
    Durum:
    Forumda değil

Bu kullanıcının bu kategori altındaki dukkan mesajlarına git Bu kullanıcının DH Dukkan sayfasina git
    18 Ağustos 2012; 18:14:07 

dostum modeli nedir cihazın??

Alışverişlerim: infernox (psp sattım) - yolcu006 (nokia e60 aldım) - ejdero (takasla p990i aldım) - s_s64 (takasla g500 aldım) - vectorelART (takasla N91 aldım)- IceMan (acer5315 laptop sattım) - Ercan0666 (takasla laptop aldım) - dejavu_srkn (6288 aldım) - _crash_ (lcd tv aldım) - Jeasme (takasla k-jam aldım) -Blackrua (**** account aldım)- Tears For Fears (lcd monitör ve kasa aldım) - hobbs (asus p320 sattım) - essoesso (takasla wentto f003 aldım) - Fatihli52 (takasla n70 aldım) - mustafa1248 (harici hdd sattım ) - alfonso_ (laptom sattım) - vipsec (g900 ve k750i sattım) Rex (lcd monitör ve kasa sattım) - Confusion (lcd monitör ve kasa aldım) - SİMBA (asus p320 aldım) - floast (takasla g900 aldım) - Turqie (lcd monitör ve kasa sattım) - Rex (p4 kasa sattım) - goztepeli_TR (ekran kartı aldım) - FASTandFAST (ekran kartı aldım) - sendomi (xbox1 aldım) - Caperz (xbox360 aldım) - Yunpa_ltd (3 adet laptop aldım) - neosphere (p4 kasa aldım) - halil1985 (i780 aldım) - blacktweety (xbox360 250 gb hdd aldım) - signomis (acer laptop aldım) - isocob (kinect aldım) - Fatihli52 (kablosuz görüntü aktarıcı aldım) - Spider_hip (Lcd monitör ve sistem aldım) - mczeki (xbox360 sattım) - |ZorbeY| (takasla pantech burst sattım) - chevanton (takasla motorola photon sattım) - ISLAMBOL (2 defa pasaport kaydı aldım) - y.alper (pantech burst aldım) ve diğer hatırlayamadıklarım...

9 Mesaj
    Katılım Zamanı:
    23 Aralık 2006;
    Durum:
    Forumda değil

18 Ağustos 2012; 18:15:57 

Modelini ve tamir edilse kaca gelecegini yazar misin?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

673 Mesaj

Katılım Zamanı:
    29 Ağustos 2005;
    Durum:
    Forumda değil

18 Ağustos 2012; 18:36:49 

model : i8320

tamir ücretini bilmiyorum.sadece dokunmatiği 0 tuşu bölgesi sıkıntı yapıyor.başka telefon alacağımdan satıyorum.

kozmetik olarak 10 üzerinden 9 alır.çok kaliteli telefondur.

673 Mesaj

Katılım Zamanı:
    29 Ağustos 2005;
    Durum:
    Forumda değil

18 Ağustos 2012; 18:39:51 

bugün içinde satılmazsa telefoncuda takas yaptıracağım.

1554 Mesaj
    Referanslar: 61

Katılım Zamanı:
    27 Nisan 2012;
    Durum:
    Forumda değil

18 Ağustos 2012; 19:03:07 

bu ayardaki telefonlar 500tl nin üstü demişsin ama aynı telefonun 200liradan satıldıgını es geçmişsin... dokunmatigi bunun 100lira kabul edersen 60lira nakit veririm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musty013 -- 18 Ağustos 2012; 19:05:39 >

foruma dadanan dolandırıcı çeteleri yüzünden profil bilgilerinizi degiştirin...

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 5 ürün

673 Mesaj

Katılım Zamanı:
    29 Ağustos 2005;
    Durum:
    Forumda değil

18 Ağustos 2012; 20:07:11 

60 liraya istersen turkcell kontör al.bayramda akrabalarını ararsın

1554 Mesaj

Katılım Zamanı:
    27 Nisan 2012;
    Durum:
    Forumda değil

18 Ağustos 2012; 20:54:49 

sen akrabanı ara gel o yete ;) sıfırı 229 lira dokunmatigi 100lira 160lirayı kim versin buna şebklik etmenin alemi yoktur ;) akrabamına ararım senide ararım özelden 70e vereyim diyende sensin özelden 70 diyip burda soytarılık yapma ...

Kimden: sener3e
    Kime: musty013
    Tarih: 18 Ağustos 2012; 20:05:18
    Başlık: selam

selam dostum.

60tl size uygun mu? 70 tl yapalım istersen?

şebeklik bedava valla torch ilanıma atlamıs 350 eder diye:))

16gb kart 8ay garantili içi açılmamıs torchgetir alayım ederi 350se :D ramazan ramazan güldürdün sagol valla:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musty013 -- 18 Ağustos 2012; 21:07:27 >

2612 Mesaj

Katılım Zamanı:
    12 Şubat 2006;
    Durum:
    Forumda değil

18 Ağustos 2012; 21:18:02 

Hepsini geçtim de i8320 nasıl Android oluyor?

Tüm olumlu alışverişlerim ve referanslarım için lütfen:
    http://forum.donanimhaber.com/m_40385416/mpage_1/f_/key_//tm.htm#40385416

KESİNLİKLE UZAK DURULMASI GEREKEN:
    1) vBuuren

673 Mesaj

Katılım Zamanı:
    29 Ağustos 2005;
    Durum:
    Forumda değil

18 Ağustos 2012; 21:25:17 

foruma 4 ay önce katılmışsın bana akıl mı öğretiyon?

şebekliği sen yaptın dostum.bu telefona açıktan 60 tl teklif ederek.120 tl ye nokia siyahbeyaz ekran 1100 veriyorlar.

adam gibi pm atsaydın adam gibi cevap alırdın.adamına göre muamele yani.ilan baltalamayı da gör diye sana mesaj yazdım.öğrenmişsindir biraz.bir şey yazarken düşünürsün artık.

bu telefon androidli.dokunmatik değiştirmeden de kullansın.ama değiştirmek istersen de 100tl değil.50tl ye bulursun.o da istersen.

dünyanın en akıllı adamı olduğunu da gösterdin 60 tl vererek.asıl sen beni güldürdün sağol.

dünyaya akıllı gelmişsin.

bir daha ilanımı baltalayıcı şey yazarsan seni banlatırım.şikayet ederim.

korkuna pmlerini de kapatmışsın bana akıllı kardeş.:)

bunları oku da adam ol yeter.

hadi iyi bak kendine.

bu arada forum yöneticileri ilanımı kaldırabilir.satmıyorum telefonu.

herkese iyi forumlar...

1554 Mesaj

Katılım Zamanı:
    27 Nisan 2012;
    Durum:
    Forumda değil

18 Ağustos 2012; 23:47:02 

foruma 4ay önce katılmısmısım sana buradan vericegim referansların yarısını verebilicekmisinde bana ref ve ay yıl tartırması yapıyorsun :) kim oldugunu bilmedigin kişiler hakkında boş beleş konusma ;)

Adam olmadıgını anlamısım ki ki bukadarını layık görmüşüm sana kalıbın bukadar ediğyor k.bakma ;)

hadi klafının arkasında dur bukadar adamsın ya 350 eder dedigin torch tan 10tane istiyorum... getiremezsen kalıbın kadar konusmasını ögrenirsin bundan sonra...
    pm.lerimi kapatmadım senden ne korkucam senin gibi luzumsuız biriylke muhatap olmamak adına engelledim seni foruma benden önce katılmıssın ya senin aklınca bundan bile bi habersin daha ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musty013 -- 18 Ağustos 2012; 23:50:38 >

51 Mesaj
    Katılım Zamanı:
    29 Ocak 2010;
    Durum:
    Forumda değil
    20 Ağustos 2012; 17:28:17 

Valla dışardan tartışmanıza katılıyomuş gibi olmasın ama ben bu bahsettiğiniz telefondan bi tane aldım kamerası bozuk çıktı kamerayı Ankara da bulamadık yine burdan forumdan bi arkadaş board arızalı bi telefonun parçalarını satıyordu ondan almak istedim üye İstanbul da parayı adına havale edeyim gönder diyorum adam olmaz diyo araya başka bi üye girdi ben o ikinci üyenin adına parayı gönderdim o aldı bana yolladı biz telefona taktırdık öyle böyle uğraşmadım yani deyeceğim o ki bu telefonun belki dokunmatik ekranı bile yoktur piyasada yani öyle parçası bulunan bi cihaz değil.satıcı arkadaşım sen bence o kadar emin olma ufak bi arıza değil.bu.

Aldıklarım
    frarslan:motorola atrix 620tl.
    gokhandeniz07:motorola atrix 4g 700tl.
    leon_21:samsung 5830 galaxy ace 450tl.
    bmaytekin:ASUS M2N32 SLI DELUXE WIFI EDITION 100tl.
    Hobar:MSI K9A2 Platinium 790FX 100TL.
    sunrise06:NOKIA 6230İ 25TL.

1554 Mesaj

Katılım Zamanı:
    27 Nisan 2012;
    Durum:
    Forumda değil

21 Ağustos 2012; 11:56:00 

quote:

Orijinalden alıntı: _fosil_

Valla dışardan tartışmanıza katılıyomuş gibi olmasın ama ben bu bahsettiğiniz telefondan bi tane aldım kamerası bozuk çıktı kamerayı Ankara da bulamadık yine burdan forumdan bi arkadaş board arızalı bi telefonun parçalarını satıyordu ondan almak istedim üye İstanbul da parayı adına havale edeyim gönder diyorum adam olmaz diyo araya başka bi üye girdi ben o ikinci üyenin adına parayı gönderdim o aldı bana yolladı biz telefona taktırdık öyle böyle uğraşmadım yani deyeceğim o ki bu telefonun belki dokunmatik ekranı bile yoktur piyasada yani öyle parçası bulunan bi cihaz değil.satıcı arkadaşım sen bence o kadar emin olma ufak bi arıza değil.bu.

zaten bişeyden haberi yokki olsa verdigim rakamın nekadar iyi oldugunu anlar:)
    o bahsettigin ilanı hatırlıyorum adamı tanıdıgım halde göndermedi bana kargoyla:D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musty013 -- 21 Ağustos 2012; 11:58:49 >

Sayfa:   [1]
    Tüm forumlar » [İkinci El - Sıcak Fırsatlar - Ödüllü Anket] » İkinci El » Cep telefonu ve aksesuarları » Samsung » Şok Fiyat Samsung Amoled ekran + Android + 5MP kamera.......Sadece 160TL Kaçırmayın
    Sayfa: [1]

Hızlı cevap 

Daha Çok Gülücük
    Özelleştir

Direkt
    Link

Önizlemeli
    240px

Önizlemeli
    480px

Albüm şeklinde göster

Bir kullanıcıyı mesajımdan haberdar et: (isteğe bağlı)

Foruma Git
    Bölümde Ara
    Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
    Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

5.441