Şimdi Ara

CUBE U30GT ROM,UYGULAMA VE OYUNLAR TEKNİK DESTEK PAYLASIM (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.285
Cevap
19
Favori
76.569
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar, 3g modemi yalnizca 3g modunda kullanabilir miyiz? Edge modunda baglansın istemiyorum. Teşekkürler...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Version 0.3 (2012/08/25)
    Based on default Cube U30GT-H firmware version 1.06H, default language set to English, added root & SuperSU, removed Chinese and unnecessary apps.

http://www.arctablet.com/assets/firmware/Cube/kasty-cube_u30gt_h-41-106-rooted.zip
  • quote:

Orijinalden alıntı: fcikse

Merhabalar, 3g modemi yalnizca 3g modunda kullanabilir miyiz? Edge modunda baglansın istemiyorum. Teşekkürler...

bulundugunuz yerde kullanmis oldugunuz hattin 3g sebekesi varsa ve 3g paketiniz varsa sadece 3g ile baglanirsiniz. ayrica ayarlar kisminda mobil aglarda "sadece 2g ile baglan" kutucugu da bos olmali.

• quote:

Orijinalden alıntı: ersinoguz

Version 0.3 (2012/08/25)
    Based on default Cube U30GT-H firmware version 1.06H, default language set to English, added root & SuperSU, removed Chinese and unnecessary apps.

http://www.arctablet.com/assets/firmware/Cube/kasty-cube_u30gt_h-41-106-rooted.zip
    Bluetooth Klavye olarak şöyle bir şey kullanan var mı?. Youtube daki bir videoda Rus bir eleman bu klavyeyi kullanıyordu. CUBE U30GT Bluetooth v2.1 destekliyor, v2.0 yada v3.0 lık klavyeleri tablette kullanabilirmiyiz. Hali hazırda kullandığınız klavye varsa lütfen paylaşınız.

CUBE U30GT ROM,UYGULAMA VE OYUNLAR TEKNİK DESTEK PAYLASIM

http://www.buyincoins.com/new_en/details/new-wireless-bluetooth-keyboard-for-pc-mac-ipad-iphone-4g-4s-4gs-product-2498.html

• quote:

Orijinalden alıntı: shadow006

Bluetooth Klavye olarak şöyle bir şey kullanan var mı?. Youtube daki bir videoda Rus bir eleman bu klavyeyi kullanıyordu. CUBE U30GT Bluetooth v2.1 destekliyor, v2.0 yada v3.0 lık klavyeleri tablette kullanabilirmiyiz. Hali hazırda kullandığınız klavye varsa lütfen paylaşınız.

CUBE U30GT ROM,UYGULAMA VE OYUNLAR TEKNİK DESTEK PAYLASIM

http://www.buyincoins.com/new_en/details/new-wireless-bluetooth-keyboard-for-pc-mac-ipad-iphone-4g-4s-4gs-product-2498.html

Ben Nokia SU-8W kullanıyorum . Hiçbir ayara gerek kalmadan çalışıyor.

• Merhaba arkadaşlar,

u30gt hakkındaki yeni çıkan videolardan birinde tanıtılan bir program var, "jump desktop" adında. Hem ücretsiz hem de ücretli sürümü var.
    Tablet üzerinden diğer bilgisayarlarınızın masaüstüne giriş yapıp, word, excel vb. windows uygulamalarını çalıştırabiliyorsunuz.
    Diğer bilgisayarları nasıl tanıttığını tam anlayamamakla birlikte bu programı merak eden tableti olan arkadaşların ücretsiz sürümü indirip denemeleri ve deneyimlerini bizlerle paylaşmaları fena olmaz düşüncesindeyim.

İlgili video adresi: Using Windows On an Android Tablet running Jellybean on the U30GT Tablet with JUMP Desktop

• bu tableti alacağım en sorunsuz ve son uretim ve ıps ekran satan guvenilir satıcı linki vermek isteyen pm atabilir mi ?

• Cube kendi sitesinde verdiği bilgiye göre yeni çıkacak olan modellerde IPS / MVA olduğu belirtilecekmiş

Bilgi için

http://www.51cube.com/bbs/thread-48322-1-1.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: dxvxn

Merhaba arkadaşlar,

u30gt hakkındaki yeni çıkan videolardan birinde tanıtılan bir program var, "jump desktop" adında. Hem ücretsiz hem de ücretli sürümü var.
    Tablet üzerinden diğer bilgisayarlarınızın masaüstüne giriş yapıp, word, excel vb. windows uygulamalarını çalıştırabiliyorsunuz.
    Diğer bilgisayarları nasıl tanıttığını tam anlayamamakla birlikte bu programı merak eden tableti olan arkadaşların ücretsiz sürümü indirip denemeleri ve deneyimlerini bizlerle paylaşmaları fena olmaz düşüncesindeyim.

İlgili video adresi: Using Windows On an Android Tablet running Jellybean on the U30GT Tablet with JUMP Desktop

bu bağlantı DLNA ve WİFİ üzerinden gerçekleşiyor.

Galaxy s2 de Laptobuma bu şekilde bağlanabiliyordum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pugulli61 -- 11 Eylül 2012; 22:04:40 >

• arkadaşlar silverlight apk var mı? biliyormusunuz? digitürkplay i tarayıcıdan izlemek için
  • quote:

arkadaşlar silverlight apk var mı? biliyormusunuz? digitürkplay i tarayıcıdan izlemek için

Ne yazıkki yok. Tarayıcıdaki görüntü kalitesi digiturkplay.apk sinden çok daha iyi o nedenle maçları tarayıcı üzerinden izlemek için Zamanında bende aramıştım ama bulamamıştım.
  • quote:

quote:

arkadaşlar silverlight apk var mı? biliyormusunuz? digitürkplay i tarayıcıdan izlemek için

Ne yazıkki yok. Tarayıcıdaki görüntü kalitesi digiturkplay.apk sinden çok daha iyi o nedenle maçları tarayıcı üzerinden izlemek için Zamanında bende aramıştım ama bulamamıştım.

arkadaşlar bildiğiniz gibi flash artık 4.1 Jelly beamde çalışmıyor ve adobe flash playerida indiremiyorsunuz bilmeyenler için sölüyorum daha önce yazıldı mı bilmiyorum aşağıda vereceğim linklerdeki adobe flash ve Mozilla Firefox Beta(en son sürüm diye)'yı indirip kurun flashlı sitelere çok rahat girersiniz ama stabil değil flash çok büyük ise veya 240p üstü video varsa oynatabilir ama kendini hemen kapatması muhtemel digitürkplayi infinite Hd playerden sitenden açtı ama 2-3 snye gösterdi sonra kendini kapattı ama youtubeda 240p videoları otomatik izlersiniz sıkıntı yok bide denemek için startv.com.tr canlı izleye bastım tam ekrana aldım ordada sıkıntı yok TV izle programı var ordaki siteye bağlanan flashlı tvleride rahatlıkla izleyebilirsiniz

Adobe Flash Player 11.11.115.17 Son sürüm budur
    http://www21.zippyshare.com/v/29583851/file.html

Firefox Beta
    Mozilla
    https://play.google.com/store/apps/details?id=org.mozilla.firefox_beta&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsIm9yZy5tb3ppbGxhLmZpcmVmb3hfYmV0YSJd

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ersinoguz -- 12 Eylül 2012; 12:46:42 >

• cube 30gt de power point excel word kullanımı nasıl acaba kullanan varmı?bilgisayarda power pointte yaptığım bir çalışmayı kaydedip cube ye attığımda aynı şekilde çalıştırabiliyormuyum yada cubede yaptığım bir power point dosyasını flash a kaydedip bilgisayarda açabiliyormuyum bu konuda yardıma ihtiyacım var kardeşime hediye tablet almayı düşünüyorumda üniv.de ödevlerinde kullanacak
  • Arkadaşlar merhaba,

Konu doygunluk ve durgunluk dönemine mi girdi acaba?
    Kimsenin herhangi sorunu, paylaşımı, incelemesi olmayacak mı?
    Bu gidişle bir aya kalmaz suskunlara döneceğiz, lüften forumu diri tutualım, içimizde 20 gündür tablet yolu gözleyenler var
  • quote:

Arkadaşlar merhaba,
    Bu gidişle bir aya kalmaz suskunlara döneceğiz, lüften forumu diri tutualım, içimizde 20 gündür tablet yolu gözleyenler var

İlk parti ve 2. parti sahipleri paylaşımlarını yapıp tabletin keyfini çıkarmaya başladılar (sağolsunlar onlar sayesinde pek çok sorun çözüldü) o nedenle şu aralar U30GT başlıkları biraz sönük. Benim ve seninde aralarında bulunduğun son grubun tabletleri eline geçince merak etme başlıklar yine şenlenir.
  • quote:

quote:

Arkadaşlar merhaba,

İlk parti ve 2. parti sahipleri paylaşımlarını yapıp tabletin keyfini çıkarmaya başladılar (sağolsunlar onlar sayesinde pek çok sorun çözüldü) o nedenle şu aralar U30GT başlıkları biraz sönük. Benim ve seninde aralarında bulunduğun son grubun tabletleri eline geçince merak etme başlıklar yine şenlenir.

vala başkan elden dusmeyeck bır alet, fıyat performans olarak on numara bır cıhaz. Benım cubeyı kardesım caldı goturdu o yuzden yenı sıparıs verecem.
    cıhazın + ları
    + ekran kalıtesi cok guzel, cozunurluk ve renk canlılıgı gercekten cok ıyı
    +malzeme kalıtesı cogu urune gore cok ıyı
    + urun ıncelık konusunda gayet iyi, dığerlerı gıbı kütük değil
    + wireless bende sorunsuz sekılde calısmakta, ındırme hızları bılgısayarımla iş değer dıyebılırım, 1mb'ları rahatlıkla goruyorum
    +menü geçişleri uygulama performansları güzel

bana göre tek eksisi ses konusu, gercekten cok az duyuluyor, ama kulaklık performansı cok ıyı.

• Alan adam bir süre sonra tableten soğuyor zaten herkes artılarını yazmış ama bir o kadarda eksisi var özellikle şu h,w ayrımı çoğu kişiyi tablet almaktan vazgeçirtti,zaten ilk çıkanlar hep arızalıydı aliexpress'teki uyanık satıcılarda piyasasından düşük satınca herkes akın etti ama alanın elinde patladı forumda görüyoruz ekran sorunu wifi sorunu ısınma-kilitlenme sorunu filan adamlar daha doğru düzgün test bile yapmadan salmışlar piyasaya bizde burada adamların reklamını yapıp duruyoruz,kimse parasıyla rezil olmak istemez azda değil şu an piyasası hala 350 tl'den aşağı gitmiyor diyeceğim bu firmaya karşı soğudum ne alalım diyorsanız daha az sorunlu window n101 var ama 2 olan modeli değil onları firma toplatmış diye duymuştum ilk versiyonları gayet sıkıntısız,cube'!dan kat kat daha üstün bir cihaz araştırın göreceksiniz zaten. 7''te ise hyundai hold x yada rock x öneririm saygılar.
  • Window n101'in yazılım desteği zayıf özellikle Türkiyede kullanan az, Hyundai Rock X sağlam makine kasa çok hoş ama yeni çıktı hele bi iyice kullanılsın artısı eksisini bir görmek lazım üstelik onunda yazılım desteği şimdilik zayıf. 7"te onun yerine bir altı seviye Aurora II yada akranı Ainol Flame tercih edilebilir donanım olarak aynı yazılım desteğide daha iyi.

U30GT ise o kadar kötü bir makine değil alıpta memnun olan çok insan var. Çinden direk getirenler için şans işi ilk parti H yada iade ürüne denk gelirsen işin zor, o nedenle tedarik ettiğin firma çok önemli dediğin gibi aliexpress'te çakal çok piyasa fiyatını 20 dolar indirip sorunlu ürünleri millete satıyorlar. İade etmek sorun olduğundan vatandaş modlayıp kullanıyor.
  • quote:

Window n101'in yazılım desteği zayıf özellikle Türkiyede kullanan az, Hyundai Rock X sağlam makine kasa çok hoş ama yeni çıktı hele bi iyice kullanılsın artısı eksisini bir görmek lazım üstelik onunda yazılım desteği şimdilik zayıf. 7"te onun yerine bir altı seviye Aurora II yada akranı Ainol Flame tercih edilebilir donanım olarak aynı yazılım desteğide daha iyi.

U30GT ise o kadar kötü bir makine değil alıpta memnun olan çok insan var. Çinden direk getirenler için şans işi ilk parti H yada iade ürüne denk gelirsen işin zor, o nedenle tedarik ettiğin firma çok önemli dediğin gibi aliexpress'te çakal çok piyasa fiyatını 20 dolar indirip sorunlu ürünleri millete satıyorlar. İade etmek sorun olduğundan vatandaş modlayıp kullanıyor.

Hocam sizin kılıf geldi mi?
    Benim tabletimde 1 aya kadar gelecekte, hangi yan ürünleri almam gerekiyor ve en güvenilir ve uygun site neresi acaba çin kaynaklı bu konuda yardımcı olabilir misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Chosen

quote:

Window n101'in yazılım desteği zayıf özellikle Türkiyede kullanan az, Hyundai Rock X sağlam makine kasa çok hoş ama yeni çıktı hele bi iyice kullanılsın artısı eksisini bir görmek lazım üstelik onunda yazılım desteği şimdilik zayıf. 7"te onun yerine bir altı seviye Aurora II yada akranı Ainol Flame tercih edilebilir donanım olarak aynı yazılım desteğide daha iyi.

Hocam sizin kılıf geldi mi?
    Benim tabletimde 1 aya kadar gelecekte, hangi yan ürünleri almam gerekiyor ve en güvenilir ve uygun site neresi acaba çin kaynaklı bu konuda yardımcı olabilir misiniz?

Window n101'in daha iyi olmasına rağmen Türkiye'de çok az kullanıcısı olması ilginç.Benim gibi düşük seviye kullanıcıları için sorun çıkarır.U30GT sırf bu yüzden benim için daha mantıklı.BuyinCoins den almayı düşünüyorum inşallah söylediğiniz gibi çakallıklar yapmazlar.Bana daha güvenilir gibime geldi.Window n101 jelly bean güncellemeside yok sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tu_Kiu -- 13 Eylül 2012; 15:59:24 >

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.