Şimdi Ara

CUBE U30GT ROM,UYGULAMA VE OYUNLAR TEKNİK DESTEK PAYLASIM (64. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.286
Cevap
19
Favori
76.569
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    moruk bizimki u30gt2,gönderdim dosyaları ama uyarmı bilmiyorum
  • Cube u30gt 10 inc tabletim var, normal çalışırken bugün aniden açılmamaya başladı.
    Power tuşuna bastığımda ilk animasyon ekran hemen geçiyor ve çince yazılı (www.51cube.com) ekranda takılıp kalıyor.
    Power tuşuna ses açma ve kapama tuşlarıyla filan basarak açmayı denedim ama işe yaramadı.
    Hiç bir yazılım ya da rom filan yüklemeye de kalkmadım, aldığım gün ki haliyle kullanmaktaydım.
    Yardımcı olabilecek arkadaş olursa sevinirim, teşekkürler...
  • weewee W kullanıcısına yanıt
    power tuşu ve ses verme tuşuna aynı anda basılı tut tablet aniden kapanacak sonra tekrar aç tableti aynı sorun devam ediyor mu bi bak
  • quote:

Orijinalden alıntı: TURGUT5258

power tuşu ve ses verme tuşuna aynı anda basılı tut tablet aniden kapanacak sonra tekrar aç tableti aynı sorun devam ediyor mu bi bak

Bu işlemi birkaç defa yaptım. Söylediğiniz gibi aniden kapanıyor, tekrar açtığımda yine aynı yerde takılıp kalıyor.
    tableti fabrika ayarlarına geri döndermeyi denedin mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TURGUT5258

tableti fabrika ayarlarına geri döndermeyi denedin mi?

Ah bir bilsem o işin nasıl yapılacağını.
    Resetleme tuşu filan aradım bulamadım.
    fabrika ayarlarına cevirmek için ayarlar kısmını karıştır orda bi yerde olması gerekli tablet evde olduğu için tam olarak menüde nerede yer alıyor bilmiyorum. bide bunu dene eğer olmadı tabletin için açıp kısa devre yap diyeceğim ama salakça olur tabletin açılıyor çünkü hiç açılmama durumu olsa idi eğer içini açıp resetlerdik.
  • arkadaşlr sol taraftaki delikli yer ne oluyor ? Hoparlör sesi çıkış yerimi ?
    Tabletin pilini kalibre etmeyi denemeni öneririm.Benim de başıma aşağı yukarı aynı şey gelmişti.
    Biraz araştırırsan bulursun kalibre etmeyi. 8 saat şarja takıyorsun kapalı halde sonra çıkarıp açıyorsun sonra kapatıyorsun 1 saat daha şarj falan...Bu şekilde benim tablet düzeldi ve pili de baya baya uzun gitmeye başladı yeniden.
  • rockchipfirmware asagıdaki adreste hemen hemen piyasadaki butun tabletlerın stok yada custom romları var buna cube de dahil .

http://www.rockchipfirmware.com/firmware-downloads?field_brand_tid=All&field_model_value=

ben su an asagıdaki mevcut custom romu attım stabil ve en guncelde bu var piyasada .

http://www.rockchipfirmware.com/node/110

• merhaba su an cihazin ustude satin aldigim gibi duran 4.2.2 var temiz problemsiz
    kullanabilecegim guncel bir rom tavsiye rica ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • CUBE U30GT
    U30GTHS16GBW13152110450

Güncel Root var mı?
    H serisi mi oluyor bu?

Linkler ölmüş.
  • bende arıyorum güncel bir rom var mı diye?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hubey

bende arıyorum güncel bir rom var mı diye?

SLM

indiriyorum simdi birazdan atacagım bu tablete guncel romu unutun artık 4.2.2 stok yada custom 4.1.1 de kaldık diyelim ..

http://www.flashmyandroid.com/forum/showthread.php?7986-ROM-CUBE-U30GT-H-by-CyberianIce-(4-1-1-ported-from-BlueBerry-NetCat-M12)

• quote:

Orijinalden alıntı: sarigol45

quote:

Orijinalden alıntı: hubey

bende arıyorum güncel bir rom var mı diye?

SLM

indiriyorum simdi birazdan atacagım bu tablete guncel romu unutun artık 4.2.2 stok yada custom 4.1.1 de kaldık diyelim ..

http://www.flashmyandroid.com/forum/showthread.php?7986-ROM-CUBE-U30GT-H-by-CyberianIce-(4-1-1-ported-from-BlueBerry-NetCat-M12)

yükledin mi üstad bu rom nasıl etkiliyor mu cihazı

• hubey kullanıcısına yanıt
    rom guzel hemen hemen bir cok romu kullandım hepside birbirinin aynı bu da rom olarak iyi root lu ve hızlı bir rom yukleyebilirsiniz ...
  • Merhabalar ARKADAŞLAR CUBE U30GT-H MODELİ ANAKART LAZIM SATAN VARMI ??? PM'DEN ulaşırsanız geri dönüş yaparım...
  • quote:

rom guzel hemen hemen bir cok romu kullandım hepside birbirinin aynı bu da rom olarak iyi root lu ve hızlı bir rom yukleyebilirsiniz ...

Selamlar yardıma ihtiyacım var öncelikle bu tablet bendede var ama usb giriş yeri kırık oldugu için hiç bir romu kuramıyorum malesef. Ve şuan kullanılmaz halde. Sadece Cwm girebiliyorum. Eğer tabletinizde Cwm var ise yedekleyip upload etme şansınız var mı ? Yoksa canınız sağolsun. Saygılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aykut..

quote:

Selamlar yardıma ihtiyacım var öncelikle bu tablet bendede var ama usb giriş yeri kırık oldugu için hiç bir romu kuramıyorum malesef. Ve şuan kullanılmaz halde. Sadece Cwm girebiliyorum. Eğer tabletinizde Cwm var ise yedekleyip upload etme şansınız var mı ? Yoksa canınız sağolsun. Saygılar.

cwm var olması lazım aksam eve gidince bakarım varsada yuklerim sorun degıl ..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: aykut..

quote:

cwm var olması lazım aksam eve gidince bakarım varsada yuklerim sorun degıl ..

Hocam Allah razı olsun çok saolun

• 
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.