Şimdi Ara

CUBE U30GT ROM,UYGULAMA VE OYUNLAR TEKNİK DESTEK PAYLASIM (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.286
Cevap
19
Favori
76.568
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlk mesajda nasıl yazılım atacağınızla ilgili bilgiler mevcut.
  • selam wifi bir türlü aktif olmuyor,

kablosuz ayarlarda wifi seçeneği aktif değil, daha önce kimsenin başına geldimi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: *jabba*

selam wifi bir türlü aktif olmuyor,

kablosuz ayarlarda wifi seçeneği aktif değil, daha önce kimsenin başına geldimi ?

evet wifi sorununu hallettim, ama yinede zaman zaman tekrarlıyor.

muhtemelen yazılımsal, dünden beri andoid işletim sisteminde kararsızlıklar meydana geliyor, ağ kopması, yavaşlamalar, kilitlenmeler
    başladı

geriye fabrika ayarlarına geri dönmek gibi bir seçenek kalıyor,

fakat bir sürü program yükledim,

bu programları bilgisayara aktarma şansım varmı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

selam wifi bir türlü aktif olmuyor,

evet wifi sorununu hallettim, ama yinede zaman zaman tekrarlıyor.

muhtemelen yazılımsal, dünden beri andoid işletim sisteminde kararsızlıklar meydana geliyor, ağ kopması, yavaşlamalar, kilitlenmeler
    başladı

geriye fabrika ayarlarına geri dönmek gibi bir seçenek kalıyor,

fakat bir sürü program yükledim,

bu programları bilgisayara aktarma şansım varmı ?

airdroid programı pc'ye apk ları yedekleyebiiir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• yeni firmware yükledim 1,07 ilk başlarda gayet stabil gidiyordu, fakat yine wifi hatası veriyor, wifi on konumuna geçmiyor.

sizce ne yapmalıyım bic den aldım iade yada tamir prosedürü nasıldır ?
  • arkadaşlar;
    cihazım Cube u18gt Rockchip 2906.
    http://www.51cube.net/ch/DownShow.asp?ID=70 kendi sitesinden başka herhangi bir yerde rom bulamadım ve bu romların rootlu olduğunu sanmıyorum. google amcanın altını üstüne getirdim ama faydasız. araştırmadan normalde bir şey almam ama ucuz etin yahnisi yavan olurmuş derler herhalde benimki o hesaba geldi.
    sadece root işlemi mümkün değilmidir herhangi bir program yardımıyla?
    ayrıca twitter, skype gibi uygulamalara google playde ülkenizde kullanılmıyor veya cihazınızla uyumsuz uyarıları alıyorum. bu sorunu rom yükselterek giderebilir miyim?
    yardımlar için şimdiden teşekkürler.

• Hocam Acil Yardıma İhtiyacım Var.

Olayı kısaca özetleyeyim birisi benim sıkıntıma bir çare önersin ne yapacağımı bilmiyorum sinirden kafayı yiyeceğim.

Bu Eternal Team denen lanet çinlilerden cube u30gt tablet aldık. Tablet yaklaşık olarak 1 ay önce elime ulaştı. Ama tablette sorun vardı durup dururken kapanıyor, oyun oynarken ekran donuyor ve reset atıyordu. Yani ciddi anlamda bozuk. Zaten bana ulaşana kadar neredeyse onay süresi dolmak üzereydi 2 gün kala ben bunlara durumu bildirdim. Sorun yazılımsaldır dediler ve bana bir rom dosyası gönderdiler. Romu yükledim ama değişen hiç birşey yok.Sonrasında bunlara tekrar arızanın devam ettiğini geriye göndermek istediğimi, tableti değiştirmelerini söyledim. Buna gelen cevap ise video çekin sorunu ispat edin demek oldu. Şimdi tablet normal açılıyor bir süre sonra ya kapanıyor ya donup reset atıyor iyi de ben bunu yakalamak için elde kamera yarım saat video mu çekeceğim? Meğerse bu isteklerinin beni oyalamak için bir taktik olduğunu anladım.

Baktım işi yokuşa sürüyorlar dispute açtım ve durumu anlattım. Geriye göndermek için adres istedim. Bugün gördüğüm manzara ile resmen şok oldum. Dispute kapatılmış ve para olduğu gibi bunlara aktarılmış. Ağzıma gelen kelimeleri yazsam kesin ban yerim...

Şimdi ben bunlara ne yapabilirim, mesajlarıma cevap dahi vermiyorlar, herşeyi geçtim bunlardan paramı nasıl alabilirim? Lütfen bu konuda en küçük bir bilgisi olan herkesin yardımına ihtiyacım var.

• Youtube uygulamasi calismayanlar youtube widgeti ile youtube u acabilir. Bende calisiyor. Youtube un widgetinden acinca youtube acildi.

• şu an çalışan en kullanışlı ve en stabil rom hangisi?
  • jb 4.1 versiyon 1.0.7 bence en iyisi. sesde cızırtı filan vardı hepsi gitti. flash desteğide var.
  • Peki son versiyonda harici disk çalıştırdınızmı bende yükledim ama çalışmadı usb belleği görüyor ama hariciyi okuyamadı

edit : kablodan dolayı kaynaklanıyormuş hdd nin orjinal kablosunu kullanınca düzeldi .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmet_mhnds -- 3 Ekim 2012; 23:22:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysroguz

Youtube uygulamasi calismayanlar youtube widgeti ile youtube u acabilir. Bende calisiyor. Youtube un widgetinden acinca youtube acildi.

Güzel bilgi teşekkür ederim. Açılmıyordu bu sayede açıldı. Püf noktalar varsa bekleriz yine
  • quote:

Orijinalden alıntı: bombaci_mülayim

Hocam Acil Yardıma İhtiyacım Var.

Olayı kısaca özetleyeyim birisi benim sıkıntıma bir çare önersin ne yapacağımı bilmiyorum sinirden kafayı yiyeceğim.

Bu Eternal Team denen lanet çinlilerden cube u30gt tablet aldık. Tablet yaklaşık olarak 1 ay önce elime ulaştı. Ama tablette sorun vardı durup dururken kapanıyor, oyun oynarken ekran donuyor ve reset atıyordu. Yani ciddi anlamda bozuk. Zaten bana ulaşana kadar neredeyse onay süresi dolmak üzereydi 2 gün kala ben bunlara durumu bildirdim. Sorun yazılımsaldır dediler ve bana bir rom dosyası gönderdiler. Romu yükledim ama değişen hiç birşey yok.Sonrasında bunlara tekrar arızanın devam ettiğini geriye göndermek istediğimi, tableti değiştirmelerini söyledim. Buna gelen cevap ise video çekin sorunu ispat edin demek oldu. Şimdi tablet normal açılıyor bir süre sonra ya kapanıyor ya donup reset atıyor iyi de ben bunu yakalamak için elde kamera yarım saat video mu çekeceğim? Meğerse bu isteklerinin beni oyalamak için bir taktik olduğunu anladım.

Baktım işi yokuşa sürüyorlar dispute açtım ve durumu anlattım. Geriye göndermek için adres istedim. Bugün gördüğüm manzara ile resmen şok oldum. Dispute kapatılmış ve para olduğu gibi bunlara aktarılmış. Ağzıma gelen kelimeleri yazsam kesin ban yerim...

Şimdi ben bunlara ne yapabilirim, mesajlarıma cevap dahi vermiyorlar, herşeyi geçtim bunlardan paramı nasıl alabilirim? Lütfen bu konuda en küçük bir bilgisi olan herkesin yardımına ihtiyacım var.

Bankana talimat ver. Ürün eline ulaşmadığına dair.
    2 ay sonra para kredi kartında hiç dert etme.

• Valla arkadaş millete yardımcı olduk onu yaptık bunu yaptık ama almayın artık şu mereti.
    benim tablette hiç bir sorun yok herşeyiyle çalışıyor bazı oyunlar hariç.
    Donanımsal ve yazlımsal hiç bir problem yok ama her arkadaşın ki böle değil.
    İşte hala olaylar devam ediyor. Tableti tavsiye ediyorum ama yurt dışından alınmasını etmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pugulli61

quote:

Orijinalden alıntı: bombaci_mülayim

Hocam Acil Yardıma İhtiyacım Var.

Bankana talimat ver. Ürün eline ulaşmadığına dair.
    2 ay sonra para kredi kartında hiç dert etme.

Hocam tablet bana ulaştı ki nasıl olacak o iş... Sanırım sen charge back yöntemini öneriyorsun ama onda da banka o siteden teslimat kanıtını istiyor. Adamlar kargo barkodunu verir kurtulur yani pek çare gibi durmuyor. Yine de sağol...

• gun cube u30gt elime gecti
    ideos x5 telefonumdan bernacleyi acıyorum
    gormuyor wifiyi tablet ne yapmalıyım
    hotspot var diye 3g siz tablet almıstım

• arkadaşlar bana birisi en son çıkan en stabil romun linkini verebilir mi ?

ilk sayfadan bisey anlamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: pugulli61

Valla arkadaş millete yardımcı olduk onu yaptık bunu yaptık ama almayın artık şu mereti.
    benim tablette hiç bir sorun yok herşeyiyle çalışıyor bazı oyunlar hariç.
    Donanımsal ve yazlımsal hiç bir problem yok ama her arkadaşın ki böle değil.
    İşte hala olaylar devam ediyor. Tableti tavsiye ediyorum ama yurt dışından alınmasını etmiyorum.

hocam ben kullanicidan alacagim kontrollerini yapmis oyle yollayacak sorunsuzmuş ama bakacaz artık

• Cube u30gt icin Türkiye'den kılıf tavsiyesi olan var mı? Tablete az cok uysa yeter.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • benim tablette clockwork mod var

bilgisayara takınca kombinasyonlarla hiç tepki vermiyor

ilk sayfadaki romları clockwork mod ile yükleyebilir miyim ?

eğer yüklersem tablet bir daha açılmaz mı ?

aldığım satıcı cwm yi yükleyip yollamıs

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byeblade -- 5 Ekim 2012; 17:07:18 >
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.