Şimdi Ara

Hata 118 (net::ERR_CONNECTION_TIMED_OUT): İşlem zaman aşımına uğradı.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
32.112
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İlk önce iyi geceler diliyor herkezde olan sorun bende de var :( :(

Başlıkta belirttigim gibi facebook ve twitteri açarken o hata çıkıyor öncelikle hotmail ve ask.fm sitelerinde de girmemeye başlamıştı ama hosts klasörunu internetten indirdim hotmail ask.fm ve youtube'ye girmeye basladı ama benim için önemli olan facebook'a girmiyor. Çok şey denedim bulamadım bir turlu sorunu. Çerezlerden de kaynaklanıo falan dediler , onuda denedim gittim Ccleaner programını yukledim suan çerez yok. DNS ayarlarım otomatik algılanıyor. saat ve tarih hatasıda yok. İnternette çok arastırma yaptım ama olmadı . Windows guvenlik duvarına chrome da ekledim. Diger tarayıcılarımda da çalısmıyor açılmıyor o siteler. Eset Nod32 ve Windows Defender ile virus taraması yaptım virus çıkmadı yani ondada olmadı . IP sıfırladım resetledim gene olmadı. özel DNS yaptım yine olmadı . Sistem geri yuklemede olmadı. Ve son çare olarak buraya geldim Allah rızası için yardım edin :(

Hata 118 (net::ERR_CONNECTION_TIMED_OUT): İşlem zaman aşımına uğradı.

• aynen aynı şeyleride yapmışız ama yok :( giremiyorum ne facebooka ne twittera
  • yok mudur çözümü :((
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr0range

yok mudur çözümü :((

gün içinde bendede oldu dns numaralarını 8.8.8.8-8.8.4.4 yaptım düzeldi bilginize.... iyi bayramlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: alaboram

quote:

Orijinalden alıntı: Mr0range

yok mudur çözümü :((

gün içinde bendede oldu dns numaralarını 8.8.8.8-8.8.4.4 yaptım düzeldi bilginize.... iyi bayramlar

Uygulama
    Sonuç

-Çeşitli tarayıcılarda denedim.(Chrome, İ.E., Firefox, Safari)
    OLUMSUZ

-Önbellek ve geçmişi temizledim
    OLUMSUZ

-Combofix ve benzeri temizleyiciler kullandım
    OLUMSUZ

-Format attım
    OLUMSUZ

-Tekrar format atıp Linux kurdum
    OLUMSUZ

-Tekrar format atıp eski işletim sistemini kurdum
    OLUMSUZ

-Browserlara(Tarayıcılara) çeşitli eklentiler kurdum
    OLUMSUZ

-En son bu yöntemi kullandım.
    OLUMLU

Arkadaşlar muhtemelen girmeye çalıştığımız sitelerin, internet sağlayıcılarımızdaki DNS adreslerinde sıkıntı var. DNS adresiniz arkadaşımızın belirttiği gibi olursa problem kalmıyor.

Edit:İmla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hbakl -- 27 Ekim 2012; 14:38:21 >

• dnsleri değiştirim hocam 8 8 8 8 / 8 8 4 4 yapın ag ayarlarından
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.