Protein Tozu Kullananlar / Zararını Görenler / Faydasını Görenler
340 Cevap115953 Görüntüleme11 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: <<      [2] 4 5 6      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

12 Mesaj
19 Nisan 2013; 11:32:37 

quote:

Orijinalden alıntı: feelulive

ondan birşey olmaz,
hatta tereyağı , zeytin ve balık yağı tüketmelisin

tereyag tuketmez oldum hıc ya onuda mı tuketmelıyım kı :) ya bir de sen lifalif i ne zmn tuketiyorsun ve ney le tuketıyorsun (ben süt bazen yogurt) fakat sut ve yogurt la iyi olmadıgını yanı verımlı olmadıgını soyleyen olmustuda , spor dan hemn sonra bn sütle tuketıyorum ,ayrıca sütü gun ıcınde ıcmelı spordan sonra olmaz da dıyorlar ne kadar dogru bılgın var mı ?

145 Mesaj
21 Nisan 2013; 0:44:17 

quote:

Orijinalden alıntı: egos_108

saka yapıyosunz heralde ya bu yuzden olimpiyatlarda 2 tane altın alabildk iste herkes kafadan uydurma bisye inanıyo. Tamam protein tozu dogal bisy degil hklısnız soncta fabrikasyon bi urun islemden geciyo o proteinın saf olması icn ama bnun saglıksız oldugunu soliyen insaların son surat sigara icmesi fast food beslenmesi ickinin dbine vurması da gayet sacma bi sonuc doguruyo sen once kendine bak da sonra gel bni duzelt.
Su ana kdr 10 kiloya yakın toz kullandm creatin, amino asit, pre workoutlar derken tonla sey kullandm bunların hic brinin kotu bi etkisi olmadı ki ben bu sporu 3 arkadasımla beraber yapmaktayım onlarda bnm kdr sey kullandı kmsede bi problem yok olmazda zaten supplementler burger king den yedigniz bi hamburgerden daha yapay degiller kesnlkle bu lafımın da arkasındayım. Bana normalde bi karaciger bobrek veya tansiyon sorunu olmayıp protein tozu veya creatin veya amino asitten zarar gorms brini bulun bırakıym sporu o kdr diyorm sadece allerji yapabilr toz o kdr.
Bu arada arkadas doktordan bahsetmis ole her doktor aynı olmaz spor hekimine gitmen lazm abuk subk gobekli doktorlara gdip protein tozu dersen yooh yaa kullanmasın der bilmiyo etmiyolar icnde ne var ne yok. Spor hekimine sorcaksn ki yaklasık 3 spor hekimiyle konstm ben bu olayı cnku ailem de sizn gbi dusnuyodu hepsinin cevabı aynı spor yapıyosa kullanabilr bi problem yok yapmıyosa eger kullanmasa daha ii olur ki bnde kesnlkle aynı sekilde dusnmekteyim. Abartılmadıkca insan gbi ustunde gosterilen miktarlarda kullanıldıgında hic bi problem yaratmaz supplementler(pre workout ve termojenik yakıcılar dısında).

+162728

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

1 Mesaj
14 Mayıs 2013; 20:20:55 

çok fazla protein böbreklere ekstra yük bindir ve uzun süre bu etki devam ettiğinde böbreklerde kalıcı zarar verebilir.
Ancak türk insanının bir avrupalı insana göre protein tüketimi zaten oldukça daha az. Bu nedenle de hayvansal besinlerde bulunan B12 populasyonun yüzde 50 sinden fazlasında eksik. sonuç olarak ekmekte karın doyuran bir toplum içersinde olup da spor yaptığı için ekstradan yemeklerle takviyesini yapmadığı( beslenme alışkanlığını değiştirmediği) durumda bu tür destek ürünlerini dozunda kullanmasının bir zararı beklenmez. ancak hemen kas yapcam diye önerilen miktarın çok üzerinde almak da sorun yapıcaktır. Normalde gece idrara çıkma alışkanlığınız yokken böyle bir şey sürekli olmaya başlarsa ilk uyarı olsun böbrekler konusunda size. bi hekime görürün.

1369 Mesaj
14 Mayıs 2013; 20:36:42 

Neredeyse her öğün arasında bolca su içtiğimden gece de tuvalet ihtiyacım oluyor genelde. Artık uykuda tuvalete sıkışmaktan bıktığım için akşamları su tüketimini azalttım. Hele ki yatmadan önce

Bu mesajda bahsedilenler: @guvenviladimir

"Nasıl istersen öyle yaşa fakat bil ki bir gün mutlaka öleceksin. Kimi seversen sev ama unutma ki bir gün ondan ayrılacaksın. Dilediğin gibi davran lâkin şu da her zaman hatırında olsun ki her yaptığının karşılığını mutlaka göreceksin."

519 Mesaj
18 Mayıs 2013; 10:12:44 

eger gunluk alman gereken protein miktarini dogal beslenme ile alabiliyorsan protein tozu sart degil. Tabi ki gunluk yedigin tavuk , yumurta nekadar natural ? gezen tavukmu kaldı ? hile hurda karısmamıs bir besin maddesimi biraktilar... haberleri izledikce yedigim ictigimden tiksiniyorum... bi ara tavuklara ostorojen hormonu enjekte edildigi soylenmisti 1 yildan fazla tavuk yemedim, hala tiksiniyorum...
Kaldiki gunluk hayat kosturmacasinda kacimiz gun icinde temiz hazirlanmis guvenilir ,yeterli miktarda dogal protein iceren bir menuye ulasabiliyoruz ???
bu noktadan yola cikarak eger extra protein gerektiren bi durum varsa kesinlikle protein tozu can kurtarici... bir olcekte ihtiyacin olan tum aminolar direk bunyeye...buyuk kolaylık...
Yıllardır kullanıyorum cok sukur herhangi bir saglık sorunum yok , kendi adima konusuyorum ,spor yaptıgım surece protein tozu olmassa olmaz !!! son olarak eklemek isterim tum protein ihtiyacini da protein tozu/aminodan karsilamakta dogru bir hareket olmaz...Ben kendi adima protein tozunu gunluk almam gereken miktari tamamlayici olarak goruyorum

1672 Mesaj
21 Mayıs 2013; 9:03:27 

dsn protein tozu kullanıyorum bende bu sıralar midemde bir şişkinlik gerilme hissetmeye başladım acaba protein tozundanmıdır bu tür yan etkileri oluyormuydu arkadaşlar.

Bu mesajda bahsedilenler: @tekken

28 Mesaj
21 Mayıs 2013; 9:16:55 

Protein tozu kullanmadan spor yapan yok mu aranızda?

519 Mesaj
21 Mayıs 2013; 10:35:21 

Ben bir cok marka protein tozu kullandım/kullanmaktayım bugune kadar gaz ve siskinlik yapmayanını gormedim ama az ama cok hepsi yapiyor en azindan benim tecrubem bu yonde.
Ben karisimi hazirladiktan sonra kucuk hava baloncuklarini kaybolmasini bekliyorum.Kulagini yaklastirirsan gazli iceceklerdeki gibi o kucuk baloncuklarin patlama sesini duyabilirsin.En azindan ordaki havayi yutmamis oluyorsun.
Bu arada Aminoasitlerde gaz ve siskilik olayina rastlamadim en azindan bende olmuyor.

Bu mesajda bahsedilenler: @sezka44

685 Mesaj
21 Mayıs 2013; 10:48:16 

quote:

Orijinalden alıntı: yigit_tecimer

Protein tozu kullanmadan spor yapan yok mu aranızda?

protein tozu kullananlar adı altında açılan başlıkta senin kide tam sorulacak soru olmuş.

7 Mesaj
23 Mayıs 2013; 9:58:00 

Arkadaşlar bende Protein tozu almak istiyorum. Çok araştırdım fakat git geller içerisindeyim sizce hangi markayı tercih edeyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi this_rock44 -- 24 Haziran 2013; 10:18:15 >

Gümüş Yüzük

1 Mesaj
26 Mayıs 2013; 1:00:30 

yatmaya yakın zamanda bir iki bardak su içersen veya karpuz yer yatarsan gece idrara çıkmak doğaldır ama aksi halde böbrekler gece idrarı daha konsantre hale getirerek gece uyanmadan sabahı etmemizi sağlıycak kapasitesi vardır. Tabi 50 yaşından sonra erkeklerde prostat büyümesi ile birlikte mesaneyi tam boşaltamama nedeniyle de gece idrar olabilir.

Bu mesajda bahsedilenler: @Executor06

431 Mesaj
26 Mayıs 2013; 14:28:50 

quote:

Orijinalden alıntı: this_rock44

Arkadaşlar bende protein tozu almak istiyorum. Çok araştırdım fakat git geller içerisindeyim sizce hangi markayı tercih edeyim?

weider %100 whey sağlığın için kaliteyi tercih et ve hızlı sonuç

426 Mesaj
26 Mayıs 2013; 15:22:08 

quote:

Orijinalden alıntı: LOCOO

optimum kaliteli degil mi ?
keza muscleTech

komik oluyorsunuz

"Her şeyin eskisi gibi olabileceğini düşünürüz hep. Ama bu doğru değildir. Hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Hiçbir şey. Kırışıklıklar hiçbir zaman düzleşmeyecektir. Ne duruş bozukluklarımız ne görme, işitme duyularımızdaki zayıflıklar ne de eklemlerimizdeki hasarlar giderilebilir cinstendir. Bir bacak kırığı, her şeyi değiştirir; tıpkı her burkulma, her deneyim, her aşk ve her sitem gibi. Her şey ardında izini bırakır. Özellikle de hayat."

172 Mesaj
26 Mayıs 2013; 16:51:00 

quote:

Orijinalden alıntı: LOCOO

Kaçtan satıyorsun usta weider ürünlerini?

1369 Mesaj
26 Mayıs 2013; 17:34:04 

Bu mesajda bahsedilenler: @Teknik_Psikopat

"Nasıl istersen öyle yaşa fakat bil ki bir gün mutlaka öleceksin. Kimi seversen sev ama unutma ki bir gün ondan ayrılacaksın. Dilediğin gibi davran lâkin şu da her zaman hatırında olsun ki her yaptığının karşılığını mutlaka göreceksin."

10375 Mesaj
26 Mayıs 2013; 17:49:48 

uzun vadede risk ivardır ama az.. birde faydasını görmek için bir kutu kullanıp bırakmakla olmuyor sürekli devam edilmelidir. gıda takviyesi olduğuda unutulmamalı diğer ülkelerde spora gitmeyenler dahi whey protein kullanan insanalr var.

en kaliteli marka O.N

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi X-FI -- 26 Mayıs 2013; 17:50:26 >

NOTEBOOK: ASUS N550JV Core i7 4700HQ 1080P IPS Panel | SAMSUNG 840 Evo 250GB | MICROSOFT Sculpt Comfort Mouse | ASUS Matte Bag

DESKTOP: Windows 8.1 Pro X64 GDR (Dreamspark Premium Licensed) | INTEL CORE i5 3570K @ 4.5 GHz + THERMALTAKE CONTAC 30 (PUSH/PULL FAN) | G.SKILL SNIPER (2x4) 8 GB 1600 MHz CL9 | ZOTAC GTX 670 2 GB @ MAX 1300/6700 MHz with ACCELERO HYBRID Water Cooling | GIGABYTE Z77-D3H | OCZ FATAL1TY 550W | SAMSUNG HD103SJ 1 TB | SAMSUNG 840 PRO SSD 256 GB | CREATIVE X-FI PLATINUM | CREATIVE GIGAWORKS G500 | 23" SAMSUNG 2333T C-PVA FULL HD DVI + Extra 19" DVI Panel | LG DVD-RW 22X | AEROCOOL VS-3 ADVANCE + AKASA APACHE 120MM

Crysis 3 Hunter Edition The Lost Island DLC PC: Xtreme512 (Origin) | Battlefield 4 Premium PC: Xtreme512 (Origin) | FIFA 14 PC: Xtreme512 (Origin)

431 Mesaj
27 Mayıs 2013; 11:38:31 

quote:

Orijinalden alıntı: Teknik_Psikopat

Kaçtan satıyorsun usta weider ürünlerini?

Sattığım falan yok görüşüm bu ister alırsınız ister almassınız

diğer markalar hakkında birşey söyledemedim optimumu da kullandım ama bence protein tozunda en iyisini tercih etmelisin görüşüm bu

1496 Mesaj
28 Mayıs 2013; 16:27:10 

Spor öncesi ve off günlerde kullanmak için vmax almayı düşünüyorum uzun zamandır,,,,VAR MI KULLANANNNNN?????

''İhtiyarlık gelmeden,gençliğin;Hastalık gelmeden,sıhhatin;
Fakirlik gelmeden, zenginliğin;Ölüm gelmeden hayatın;
Meşgul olmadan boş zamanın kıymetini bil.''

29 Mesaj
31 Mayıs 2013; 8:23:10 

Bence içeriğine bakıp başka birşey yoksa kullanmak gayet doğal.
Bebeklerin mamalarına bakın içine whey var demiyor vama izole peynir altı suyu var diyor.
Bebeklere bile veriyorlar. Gerçi ben çocuğuma mama yedirmedim o başka mesele, ama abartmadan kullanmanın bir zararı olduğunu sanmıyorum.
Tabi kullanırken biraz su içmeyi de ihmal etmemek lazım.
Saygılar.

872 Mesaj
31 Mayıs 2013; 16:40:16 

Optimum whey kullanıyorum 2.5 aydır ama zaten yeni başladım öyle 2.5 ayda bi fark olmaz.

Protein tozunu ne kadar çok kullanırsam o kadar çok şişerim diye düşünenler varsa direk o düşünceyi silip atsınlar kafalarından. Antremandan sonra 1 ölçek alın yeter, karaciğeri yormanın manası yok.

LORD OF THE RINGS STORE

2 Mesaj
17 Haziran 2013; 13:56:07 

arkadaşlar bende bugün MultiPower Nutrition Triple Whey Amino 300 Tablet + Multipower Nutrition Whey Protein 2.5 Kg aldım. 8 aydır spora gidiyorum. ilk iki ay aksattım ama son 6 ay hafta 3 günün altına düşmedim genelde 4 gün gidiyorum. öğrenci olduğum için hem düzensiz hem de kötü besleniyorum. günde yeri geliyor 2 yeri geliyor 1 öğün yiyorum. bu yüzden sporu çok fazla yapmama rağmen vücudum çok az gelişme gösterdi. ancak artık 3 ay boyunca memlekette ailemle beraber olacağım için yemek işini düzene soktum. ancak yine de protein tozu ve amino asit aldım. burada size soracağım konu çok araştırdım kafam çok karıştı ama yine de içimde kalmasın diye denemek için bir kere kullanmak için birer kutu protein tozu ve amino asit aldım. arkadaşlar ben haftada 3 kere yan, sadece spor yapacağım zaman ve kullanma talimatında kaç ölçek diyorsa o kadar kullanacağım. sizce bir zararı olur mu? lütfen olmaz deyin:D:D

412 Mesaj
21 Haziran 2013; 0:46:03 

çok karışık bir mevzu her kafadan bir ses çıkıyor birader ya yok kaloriymiş yok protein hesaplamasıymış 5 yumurta beyazıymış , 150 gr et yenilecekmiş 5 öğün bu kadar bu ancak hırs ile olur herkesin bir ilgi alanı var adam ömrünü spor salonuna mı adayacak işi gücü yok mu bu adamın 5 öğün yemek yesin ben öğlen 12'de kalkarım sabah kahvaltımıda etmem bünyem böyle alışmış yıllardır bu böyle öğlen 1-2 gibi yerim akşam 6-7 gibi akşam yemeğimi yerim çayımı sigaramı içerim 57 kiloyum hayattan memnunum anasını satıyım gider solgar vm 2000 alırım gözüm arkada kalmaz hadi size kolay gelsin

1582 Mesaj
21 Haziran 2013; 10:49:26 

quote:

Orijinalden alıntı: Cryptical

çok karışık bir mevzu her kafadan bir ses çıkıyor birader ya yok kaloriymiş yok protein hesaplamasıymış 5 yumurta beyazıymış , 150 gr et yenilecekmiş 5 öğün bu kadar bu ancak hırs ile olur herkesin bir ilgi alanı var adam ömrünü spor salonuna mı adayacak işi gücü yok mu bu adamın 5 öğün yemek yesin ben öğlen 12'de kalkarım sabah kahvaltımıda etmem bünyem böyle alışmış yıllardır bu böyle öğlen 1-2 gibi yerim akşam 6-7 gibi akşam yemeğimi yerim çayımı sigaramı içerim 57 kiloyum hayattan memnunum anasını satıyım gider solgar vm 2000 alırım gözüm arkada kalmaz hadi size kolay gelsin

0

Uzaklaştırılmış
8 gün cezanın,
7 gün 12 sa. 40 dk. kadarı kaldı.
21 Haziran 2013; 21:40:24 

quote:

0

1369 Mesaj
21 Haziran 2013; 21:47:38 

quote:

Hayır bu iddiaların üstüne bi vücut ss i atıp bakın ben böyle bir düzenle bu vücudu yaptım diye birşey göstereceksin diye bekliyor insan...

Cevabı kendin vermişsin, 57 kilosun. Yaptığın işin hiçbir hayrını görmüyosun, gidip hamallık yapıp geliyosun

4 Mesaj
21 Haziran 2013; 21:58:40 

protein tozlarında bence asıl zarır direk proteinden çok tatlandırıcılar ve kalıntı olabilen ağır metaller.bunlar direk kanserojen etki.tabi bunlar markete gidip aldığımız basit bir bisküvide bile bulunabilen şeyler.en iyisi abartmadan sadece gerekli durumlarda kullanmak.

115 Mesaj
21 Haziran 2013; 23:07:29 

şimdi yeni konu açmak istemedim ama gerekirse açıcam protein tozu olayak whey matrix düşündüm yanına 2 tane daha güç + hacim için suplement düşünüyorum tavsiyeleriniz varmı ? @Executor06 @car_26

Bu mesajda bahsedilenler: @car_26, @Executor06 Bu mesaja 1 cevap geldi.

Uzaklaştırılmış
4 gün cezanın,
1 gün 2 sa. 28 dk. kadarı kaldı.
21 Haziran 2013; 23:13:17 

quote:

Orijinalden alıntı: RedJøhn

şimdi yeni konu açmak istemedim ama gerekirse açıcam protein tozu olayak whey matrix düşündüm yanına 2 tane daha güç + hacim için suplement düşünüyorum tavsiyeleriniz varmı ? @Executor06 @car_26

geçmişin nedir kardeşim

115 Mesaj
21 Haziran 2013; 23:17:20 

quote:

Orijinalden alıntı: car_26

geçmişin nedir kardeşim

geçmişim 6 ayı devirdim 7. ay girdim whey matrixim bugün bitti . kilo 65.5 66 değişiyor boy 182

Uzaklaştırılmış
4 gün cezanın,
1 gün 2 sa. 28 dk. kadarı kaldı.
21 Haziran 2013; 23:22:02 

quote:

Orijinalden alıntı: RedJøhn

geçmişim 6 ayı devirdim 7. ay girdim whey matrixim bugün bitti . kilo 65.5 66 değişiyor boy 182

pm attım

7 Mesaj
24 Haziran 2013; 10:21:16 

Çok teşekkür ederim sağlam bir araştırmadan sonra weider protein'in çok daha etkili oldğunu farkettim. İlk önce optimum kullandım şimdi nitro tech kullanıyorum bu paketimden sonra weider protein kullanacağım.

Gümüş Yüzük

172 Mesaj
24 Haziran 2013; 10:56:37 

quote:

Orijinalden alıntı: this_rock44

Çok teşekkür ederim sağlam bir araştırmadan sonra weider protein'in çok daha etkili oldğunu farkettim. İlk önce optimum kullandım şimdi nitro tech kullanıyorum bu paketimden sonra weider protein kullanacağım.

weider kullandın mı daha önceden?

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
24 Haziran 2013; 11:52:34 

O zararlı diye protein tozunun adını çıkartan lanet asosyal şişmanlar yüzünden protein tozunun adı lekelendi. Hiç bir zararı yok faydaları say say bitmez. Gönül rahatlığıyla kullanabilirsin. Sabah kalkar kalkmaz 1 ölçek birde antreman sonrası 1 ölçek alsan yeter eğer yatmadan kazein alıyorsan sabah kalktığında whey almana gerek yok. İyi çalışmalar.

Uzaklaştırılmış
24 Haziran 2013; 13:49:05 

doktora srmayın bilmez diyenlere bir tarafımla gülüyorum çünkü gidip sağlık ocağındakine sorarsan bilmez onun tek bildiği faranjit. protein tozu alayım mı de antibiyotik yazar yollar
spor hekimliği diye birşey var hayatınızda hiç duydunuz mu bilmiyorum ama? Bu adamların tüm işi spor. Ayrıca başında her Dr. yazan doktor olmuyor. Adam gidip ilahiyatta doktora yapar adının başının önünde onunda dr var
protein tozu böbreklere zarar verir doğrudur ama doğal yolla aldığınız proteinde böbreklere zarar verecektir. bunun suçlusu protein değil yaptığınız spordur. Vücuda aşırı yük bindiren bb sporu sonucunda malesef böbrek geçirgenliğinde artışlar olabiliyor buda idrarda protein görülmesine sebep oluyor. herkeste olur mu olmaz ama olma riski var mı kesinlikle. siz bu spora girerek bu riski almış olmanız lazım zaten.

ha bu arada ben alın yada almayın zararlı yada zararsız demiyorum. çünkü kimse bilmiyor etkilerini. uzun vadede bir inceleme yapılmamış bunlar üzerinde. ama bizim kullanan hocalarımız var kullanmayan karşı olanlarda var. karar size kalmış. vg zaten riskli bir spordur yaparken kontrollü ve dikkatli olmak gerekir yoksa sağlığınızı bozarsınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pre-clinic -- 24 Haziran 2013; 13:51:14 >

172 Mesaj
24 Haziran 2013; 14:11:24 

quote:

Orijinalden alıntı: Pre-clinic

doktora srmayın bilmez diyenlere bir tarafımla gülüyorum çünkü gidip sağlık ocağındakine sorarsan bilmez onun tek bildiği faranjit. protein tozu alayım mı de antibiyotik yazar yollar
spor hekimliği diye birşey var hayatınızda hiç duydunuz mu bilmiyorum ama? Bu adamların tüm işi spor. Ayrıca başında her Dr. yazan doktor olmuyor. Adam gidip ilahiyatta doktora yapar adının başının önünde onunda dr var
protein tozu böbreklere zarar verir doğrudur ama doğal yolla aldığınız proteinde böbreklere zarar verecektir. bunun suçlusu protein değil yaptığınız spordur. Vücuda aşırı yük bindiren bb sporu sonucunda malesef böbrek geçirgenliğinde artışlar olabiliyor buda idrarda protein görülmesine sebep oluyor. herkeste olur mu olmaz ama olma riski var mı kesinlikle. siz bu spora girerek bu riski almış olmanız lazım zaten.

ha bu arada ben alın yada almayın zararlı yada zararsız demiyorum. çünkü kimse bilmiyor etkilerini. uzun vadede bir inceleme yapılmamış bunlar üzerinde. ama bizim kullanan hocalarımız var kullanmayan karşı olanlarda var. karar size kalmış. vg zaten riskli bir spordur yaparken kontrollü ve dikkatli olmak gerekir yoksa sağlığınızı bozarsınız

Nasıl yani şimdi isminin Dr veya Prof dr. yazan herkes ilaç falan yazamıyormu sağlıkla ilgili tedavi yapamiyor mu ne biçim ülkede yaşıyoruz

Spor hekimide mi var bence hepsi 1 kalıpta olmalı doktorların dahiliyeci fizik tedavi yapabilmeli. Kbb'cı prostat ameliyatına girebilmeli. Ülke çok geride malesef

1582 Mesaj
24 Haziran 2013; 14:17:00 

Şuan gidin bir markete, en basitinden bir çikolata bir fındık/fıstık ezmesi yada bir gofreti alın içindekilere bakın içinde "peynir altı suyu tozu" namı değer whey olduğunu göreceksiniz.

Ama adamlar bunu kutuya koyup satınca ooo kimyasal! oo zararlı! oluyor ..

Uzaklaştırılmış
24 Haziran 2013; 16:17:24 

quote:

Nasıl yani şimdi isminin Dr veya Prof dr. yazan herkes ilaç falan yazamıyormu sağlıkla ilgili tedavi yapamiyor mu ne biçim ülkede yaşıyoruz

Spor hekimide mi var bence hepsi 1 kalıpta olmalı doktorların dahiliyeci fizik tedavi yapabilmeli. Kbb'cı prostat ameliyatına girebilmeli. Ülke çok geride malesef

çok komikmiş

172 Mesaj
24 Haziran 2013; 18:58:52 

quote:

Orijinalden alıntı: Pre-clinic

çok komikmiş

Senin söylediklerin kadar olmasada elimden geleni yaptım

Hele her isminin başına dr gelen doktor değil dedin ya beni benden aldın

2549 Mesaj
24 Haziran 2013; 19:06:34 

o olayı da anlamıyorum en alakasız şeyde bile whey var adamlar neden koyuyor ki

Bu mesajda bahsedilenler: Amroth.

Uzaklaştırılmış
24 Haziran 2013; 19:26:24 

quote:

Senin söylediklerin kadar olmasada elimden geleni yaptım

Hele her isminin başına dr gelen doktor değil dedin ya beni benden aldın

yukarıda yazan diğer yorumlara göre konuştum adam bak bu doktor tavsiye ediyor bu etmiyor bak bu nasıl saçma bir yazı yazmış felan gibi şeyler söyleyince bende onu dedim dostum sıkıntın nedir anlayamadım

172 Mesaj
24 Haziran 2013; 19:27:24 

Yazın tatil yapamamak dostum senlik bi durum yok takılıyorum öylesine

7 Mesaj
24 Haziran 2013; 20:48:45 

quote:

weider kullandın mı daha önceden?

yok hiç kullanmadım ama şu an nitrotech kullanıyorum bitince kullanmayı düşünüyorum. 2 aydırlı profesyonel hoca ile çalışıyorum.

Gümüş Yüzük

Uzaklaştırılmış
24 Haziran 2013; 22:45:24 

quote:

Yazın tatil yapamamak dostum senlik bi durum yok takılıyorum öylesine

valla bende tatil yapamıyorum finallere çalışıyorum lanet okul bitemedi bir türlü kafam olmuş 1 milyon sürekli yanlış konuşuyorum dedim acaba bir durum mu var sorun yok o zaman devam

Uzaklaştırılmış
15 gün cezanın,
1 gün 17 sa. 9 dk. kadarı kaldı.
1 Temmuz 2013; 11:22:38 

quote:

Orijinalden alıntı: Açılmayan Kavanoz

+162728

yazın iyi ama komik taraflarıda var ben 10 kg kullandım yan etkisini görmedim gibi..sanki sigarayı kullanlar ya da içki içenler hemen kansere yakalanıyor..bunlar uzun sureçte etkisni gösterir..ben bu konuda çok yazı okudum resmi doktor açıklamaları dışında şu anda kullanılabilinir gibi ama bence kilosu olanlar kullanmasın yağlarını yaksın sonra kas kütlesini arttırmak isterlerse kullansınlar..

Uzaklaştırılmış
3 Temmuz 2013; 8:09:32 

Arkadaşlar protein tozu haplar vesaire ilaçtır,doğal değildir.Ben size tavsiye etmiyorum.Gidin balık süt yoğurt et met birşey alın protein tozuna vereceğiniz parayla,bende karaciğere zararlı olduğunu düşünüyorum,daha yeni anneannem siroz oldu.Sizde olmayın,saglık önemli.

Lütfen artık şişmeye çalışmayın.jay cutlermiş adam sağlıklımı sizce biçte değil.Peki bruce Lee mesela bakın adam şişmişmi hayır,sağlıklı güzel bir vucut yapmış.Tabi siz yazın kız tavlamak için karaciğerinizi ele alırsınız
Kesin zararlı demiyorum ben içmezsin diyorum.Sizede içmeyin demiyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

1582 Mesaj
3 Temmuz 2013; 8:56:41 

Jay cutler protein tozuyla mı "şişmiş" ?

Supplementler ile steroidleri karıştırmayın yettiniz artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Amroth. -- 3 Temmuz 2013; 8:56:58 >

Uzaklaştırılmış
15 gün cezanın,
3 Temmuz 2013; 9:28:14 

quote:

Orijinalden alıntı: MUag1071

Arkadaşlar protein tozu haplar vesaire ilaçtır,doğal değildir.Ben size tavsiye etmiyorum.Gidin balık süt yoğurt et met birşey alın protein tozuna vereceğiniz parayla,bende karaciğere zararlı olduğunu düşünüyorum,daha yeni anneannem siroz oldu.Sizde olmayın,saglık önemli.

Lütfen artık şişmeye çalışmayın.jay cutlermiş adam sağlıklımı sizce biçte değil.Peki bruce Lee mesela bakın adam şişmişmi hayır,sağlıklı güzel bir vucut yapmış.Tabi siz yazın kız tavlamak için karaciğerinizi ele alırsınız

katılıoyrum..bizim salonda bir çocuk var ne karinitin ne amino asit ne protein tozu kullanıyuor ama adamın bicepler 41..ama kullanmak isteyen heveslenmiştir kkullansın çok sakıncası olacağını sanmıyorum ama l karnitin kullancaklar dikkat etsin geçen bir markanın içindekileri okumuştum kafain yazıyordu çünkü bod****da göğüs ağrısı şikayeti vardı..çok tuketmek kafein etkisnden dolayı rahatsız edebilir..bence her şeyi doğalına bırakın en az 3 ay bir vücut ısındırma olarak görün 3 aydan sonra isterseniz bir süre kullanın..

Uzaklaştırılmış
3 Temmuz 2013; 10:30:47 

Ben protein tozuna karşıyım.Ama protein tozu şişirir demedim,dediysem pardon yanlış söylemişimdir.Protein tozu doğal Olmadıgı için zararlı diyorum.İçmem diyorum.
Şişme konusu farklıbi olay,sakın ha şişmeyin cidden,jay cutler her ne halt yapmışsa günde 50 tavuk yesede değişmez,çok kötü sağlıksız işe yaramaz bir vücudu var.Bunlar evini boyayamıyordu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

3911 Mesaj
3 Temmuz 2013; 17:10:38 

quote:

Orijinalden alıntı: MUag1071

hemen protein tozunu bırakıyorum, jay gibi olmak sitemiyorum Brad pitt kadar olsam yeter

TV:samsung 51f5570, MEDIA PLAYER: popcorn hour a-110+wn-100+wd 1 tb caviar green power......AMFİ:yamaha rx-v467, HOPARLÖR:dali concept 1,klipsch rc-62 II center,Pioneer SHM-50,KABLO:techlink,ixos....PC:acer as5740g notebook,zyxel P-660HN-F1Z 802.11n kablosuz modem,edifier m3300sf,logitech z623,UYDU ALICISI: seoul hiremco x3,MOBILE MUSIC : iriver h120 20gb, apple ipod 160gb classic, sandisk sansa clip+ 8gb, archos 1.4 vision, sennheiser cx300,PHONE: samsung galaxy spica i5700,motorola atrix,PHOTO: Panasonic Lumix DMC-FH20 14.1MP,HARİCİ DİSK: samsung 640 gb 2.5 G2 ,Philips Mikro Müzik Seti DCM377/12 .... video cant kill radio:)....

Uzaklaştırılmış
15 gün cezanın,
3 Temmuz 2013; 21:01:16 

quote:

hemen protein tozunu bırakıyorum, jay gibi olmak sitemiyorum Brad pitt kadar olsam yeter

mantıklı..bence sağlık ideal vücut bence o dur..hatta biraz sly nin ilk halleri gibi mesala ilk kan filmindeki yadda ikinci filmdeki gibi ölçüler olsa yeter..arnold gibi şişirmeye gerek yok..zaten bu işi pro yapmıyorsa kimse o kadar zamanda bulamaz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M-A-R-S -- 3 Temmuz 2013; 21:02:23 >

172 Mesaj
3 Temmuz 2013; 21:09:56 

quote:

Dostum ciddiye alıyorlar yazma böyle şeyler

3169 Mesaj
3 Temmuz 2013; 22:26:07 

Bugune kadar bircok whey proteini kullandim. Uzun sure de kreatin kullandim. Gecen yaz optimum Serious mass aldim onu da 3 ay kullandim. Kullanirken fazla degil de biraktiktan sonra cok sivilce yapti. Sirt bolgesini gectim, omuz ve kollarda da var. Kullanmayi birakali neredeyse 1 sene olacak ama hala ayni sorunu yasiyorum. Icki falan icmememe ragmen karaciger nasil bu hale geldi anlam veremedim. Enginar ozu, devedikeni, B vitamini, cesitli cilt jelleri kullandim. Ve hala ayni sekilde gidiyor. Suan keske kullanmasaydim diyorum.

IF BLOOD IS YOUR DESIRE
BLOOD SHALL FLOW

3911 Mesaj
3 Temmuz 2013; 23:07:25 

aynen öyle olmuş

ayrıca jay cutler o kasları crossfitle yapmış

Bu mesajda bahsedilenler: Teknik_Psikopat

TV:samsung 51f5570, MEDIA PLAYER: popcorn hour a-110+wn-100+wd 1 tb caviar green power......AMFİ:yamaha rx-v467, HOPARLÖR:dali concept 1,klipsch rc-62 II center,Pioneer SHM-50,KABLO:techlink,ixos....PC:acer as5740g notebook,zyxel P-660HN-F1Z 802.11n kablosuz modem,edifier m3300sf,logitech z623,UYDU ALICISI: seoul hiremco x3,MOBILE MUSIC : iriver h120 20gb, apple ipod 160gb classic, sandisk sansa clip+ 8gb, archos 1.4 vision, sennheiser cx300,PHONE: samsung galaxy spica i5700,motorola atrix,PHOTO: Panasonic Lumix DMC-FH20 14.1MP,HARİCİ DİSK: samsung 640 gb 2.5 G2 ,Philips Mikro Müzik Seti DCM377/12 .... video cant kill radio:)....

406 Mesaj
4 Temmuz 2013; 9:20:11 

Proteyin tozu peynir altı suyundan yapılır arkadaşlar yapısal bir zararı olmaz faydası olur ama karbonhidrat tozu ile proteyin tozunun aynı olduğun usanan arkadaşlar var ayrıca her proteyin tozu size göre dğeildir vücudunuza hangisi lazımsa onu alacaksınız içeriğine iyi bakın ve alacağınız tozun daha önceden başkalarının kullanıp kullanmadığını ve etkileri hakkında araştırma yapın ve unutmayın herkezin metebozması bir olmadığı için bende gösterdiği etki bir başkasında aynı şekilde olmaya bilir bunları unutmayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnadoluEfes -- 4 Temmuz 2013; 9:21:25 >

www.parkpera.com

1582 Mesaj
4 Temmuz 2013; 10:31:05 

quote:

Orijinalden alıntı: Heathen

Bugune kadar bircok whey proteini kullandim. Uzun sure de kreatin kullandim. Gecen yaz optimum Serious mass aldim onu da 3 ay kullandim. Kullanirken fazla degil de biraktiktan sonra cok sivilce yapti. Sirt bolgesini gectim, omuz ve kollarda da var. Kullanmayi birakali neredeyse 1 sene olacak ama hala ayni sorunu yasiyorum. Icki falan icmememe ragmen karaciger nasil bu hale geldi anlam veremedim. Enginar ozu, devedikeni, B vitamini, cesitli cilt jelleri kullandim. Ve hala ayni sekilde gidiyor. Suan keske kullanmasaydim diyorum.

Sivilce ve akneler için çinko takviyesi alman fayda sağlayabilir. çinko ile ilgili araştırma yaparken böyle birşey okumuştum. sivilce ve akneleri iyileştiriyormuş..