Şimdi Ara

DOĞALGAZ KOMBİSİ ÖNERİSİ? (1894. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41.240
Cevap
277
Favori
4.325.440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18921893189418951896
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar bana acil yogusmali kombi onerisi yapabilir misiniz ariston class premium evo 24 ff onerisi yapiliyor genellikle ama butce 1500 tl ve 1750 tl arasindadir yardimci olursaniz sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Be_Yourself kullanıcısına yanıt
    Daxom'u beğenen de var beğenmeyen de var ama genel olarak memnuniyet oranı yüksek üstelik garanti 4 yıla çıkmış, bana göre alınır.
  • o_avs O kullanıcısına yanıt
    Sizin bölgeye Baymak'ın merkez servis baktığından ve 7/24 servis hizmeti verdiğinden Baymak Falke Condense veya Baymak DUO TEC almanızı tavsiye ederim. Yalıtımı da en kısa sürede yaptırın ekonomik ısınmada yalıtım ilk sırada gelir kombi ise son sırada, ayrıca sizin eve yoğuşmalı olmaz masallara inanmayın.
  • crayz_zibidi C kullanıcısına yanıt
    Ariston Egis Premium, Ariston Cares Premium veya Termoteknik Logic alabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zebza

Daxom'u beğenen de var beğenmeyen de var ama genel olarak memnuniyet oranı yüksek üstelik garanti 4 yıla çıkmış, bana göre alınır.

Benimde yorumlardan çıkardığım sonuç bu oldu :) Hem bir akrabamız kullanıyormuş yarın gidip inceleyeceğim bakalım yalnız donma sorunu kalktı artık değil mi yani yeni modellere donma koruma özelliği getirilmiş diye okudum sizin bu konuda bilginiz var mı?

Garanti 3 yıldan 4 yıla mı çıkmış? Harika o zaman

Sitesinden deki bilgilere bakılırsa donma koruması var, bu arada garanti de 2+2 şeklinde galiba parantez içindeki yazanları okuyunca ilk başta 4+2 gibi gelmişti.

http://www.daxom.com/Urun/hermetik_sofbenler/ukdax-11st/37
  • Zebza kullanıcısına yanıt
    cevaplar icin tesekkur ederim.

yukarida onerdiginiz kombileri inceledim.fiyat olarak hepside uyuyor bana. demirdokumu onermemenizin nedenini merak ettim acikcasi.

bugun almam gerekiyor kombiyi. sizce onerdikleriniz icinde hangisi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • yusuf_adiyaman Y kullanıcısına yanıt
    Kombi evin içinde olacağı için kesin sessiz olanları tavsiye ettim yoksa Demirdöküm Nitromix'te alabilirsiniz.

Ariston Genus Premium EVO + Sensys oda termostatı + dış hava sensörü her zaman favorim olmuştur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zebza -- 2 Temmuz 2015; 11:09:58 >
  • quote:

Sitesinden deki bilgilere bakılırsa donma koruması var, bu arada garanti de 2+2 şeklinde galiba parantez içindeki yazanları okuyunca ilk başta 4+2 gibi gelmişti.

http://www.daxom.com/Urun/hermetik_sofbenler/ukdax-11st/37

Evet 2 yıl garanti 2 yıl bakım ücreti anlamına geliyor, bunlarında mı bakımı oluyor? Ayrıca kurulumun ücretsiz olması gerekmiyor mu?

"Ürünün kurulumunun kendiniz yetkili bir firmaya ücretli olarak yaptırmanız gerekmektedir, daha sonrasında servis gelip garantisini başlatıp çalıştırmasını yapmaktadır."
    Kombi de olduğu gibi şofbende de kurulumu servis yapmıyor, aldığınız yerle konuşup kurulumu ücretsiz yaptırmayı deneyebilirsiniz.
  • quote:

Kombi de olduğu gibi şofbende de kurulumu servis yapmıyor, aldığınız yerle konuşup kurulumu ücretsiz yaptırmayı deneyebilirsiniz.

İnternetten satın almaya karar verdim çünkü bugün sorduğum 5 bayide şofbene 650-750 TL arası, kuruluma ise 50 ile 100 TL arası istedi. İnternetten şu anda 469 TL satın alabiliyorum + 50 TL kuruluma veririm olur biter. Bu bayi fiyatları neden bu kadar pahalı anlamış değilim adamlarla pazarlık dahi yapılmıyor :)
  • MERHABA ARKADAŞLAR

SIFIR EVDE PROJE ÇİZİMİ VE MONTAJ İŞLERİNDEN SONRAMI KOMBİNİN GARANTİSİNİ AÇTIRACAĞIZ NASIL OLUYOR?
  • murat67.67 M kullanıcısına yanıt
    Sıralama:
    Proje -> Montaj -> Doğalgaz dağıtım firması onaylama -> Servis ilk çalıştırma ve garanti başlatma.
  • quote:

Kombi evin içinde olacağı için kesin sessiz olanları tavsiye ettim yoksa Demirdöküm Nitromix'te alabilirsiniz.

Ariston Genus Premium EVO + Sensys oda termostatı + dış hava sensörü her zaman favorim olmuştur.

Uzun arayış sonucu ariston clas premium evo aldım, genius ile arsında çok fark yok anladığım kadarıyla.

sitesinde kullanım kılavuzunu açtığımda genius un sayfası ile aynısı geliyor.

İki kombi arasındaki net farkı bilen var mıdır ?

Aldığım yer bana general marka ht-300 sanırım kablosuz bir oda termostatı önerdi 250 TL ye,

sensys fiyatı da buna yakın seyrediyor fakat kablolu ürün. Montaj için en uygun yer neresidir ?

Kablosuz olduğunda hangi odaya koyarsanız o odadaki sıcaklığı ayarlar gibi bir bilgi verdiler, malum kablolu da bu özellik yok.

Oda termostatı önerisi var mıdır sensys haricinde. En kötü bunu alıcam ama yakın rakamlara kablosuz olursa çok daha işime gelir.
  • tolga_kaan_ kullanıcısına yanıt
    İlk tercihiniz Sensys olsun, oda termostatından ziyade kendisi kumanda panelidir istediğinizi herşeyi yapabilirsiniz, birde dış hava sensörü taktırırsanız kombinin yerini unutabilirsiniz. Oda temostatı için evin genel ısısını yansıtan koridor en uygun yerdir. General marka oda termostatı tavsiye etmem çok vasattır onun yerine yerli üretim olan ve çok daha gelişmiş özelliklerine sahip olan İntherm MRL-300 RF alabilirsiniz.
  • Merhaba, Erzurum'da 150 m2lik bir evde oturuyorum. 2005 senesinden beri viessmann 200 kombi kullanıyorum. Kombideki arızaların yedek parçası neredeyse yeni bir kombi parası olduğu için kombimi yenilemek durumundayım. Erzurumda kombi fiyatları fahiş fiyatta olduğu için koçtaş hepsiburada benzeri bir siteden yeni bir kombi siparişi vereceğim. Eca veya demidöküm düşünüyorum. Sorum bana uygun ve sorunsuz bir kombi önerebilir misiniz? Bir de netten sipariş verirsem eski kombimin söküm ve yeniden takımını ücret karşılığı servise yaptırabilir miyim? Viessmann 200 kombi bacalı bir kombi sanırım yeni kombiminde bacalı olması gerekiyor sanırım. Teşekkürler.
  • Herkese merhaba 120m2 eve ara kat mantolamasi olan kuzey dogu cepheli binada istanbulda dogalgaz tesisati yapilacak. Hangi kombiyi onerirsiniz yogusmali - yogusmasiz ekonomik kombi onerilerinizi alabilir miyim. Bu konuda hic bir bilgim yok tavsiyelerinizi bekliyorum.

• Merhaba

Sanliurfa`da 6.Kat evime Kombi taktiracagim. Sizlerden kombi tavsiyesi isteyecegim.
    Isi yalitimi var.
    Ev Kuzey, Dogu ve Guney cepheli.
    Odalari duvar icinden duvar icine olcup carptigimda 140m2 cikiyor. Mevcut 8.5m petek boyu var.
    Kombi baglanti borulari Balkonda => Kombinin ev disinda veya icinde olmasinin tasarruf acisindan farki var mi?

Hatta yonlendirebileceginiz usta var ise onun da bilgilerini almak isterim.
    Simdiden tesekkurler.

• Merhaba zebra size bir sorum olacak ilk önce insanlara yardımcı olduğunuz için tesekkur ediyorum anakarada 3+1 giriş kat altı dolgu salon mutfak güney diger odalar kuzey güney kısmında apartman çıkıntısından dolayı güneşi tamda aalamıyor 8 metre petek olan mobil sistemle döşenmiş bir tesisatı var kombi yeri mutfak kombi alma konusunda fikrim eca confeo premix 20000 binlik yogusmali kombiydi bugün satıcı kombi konusunda bosch classic condense diye bir model alması söyledi sizce hangi kombiyi almalıyım yada onereceginiz başka bir kombi varmıdır. İlginize TSK.

• Merhaba,
    Net ısıtılacak alan 140 m² çıkıyorsa 8.5 metre petek boyu yetersiz gelebilir en azından 10-11 metre olmasında fayda var. Kombiler yaklaşık olarak 50 cm uzunluktaki petek kadar ısı yayıyor bulunduğu ortama, dışarıda olduğu zaman ondan faydalamazsınız ayrıca yalıtımlı dolapta olmazsa ısı kaybı miktarı daha da artar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zebza -- 9 Temmuz 2015; 8:54:52 >
  • 
Sayfa: önceki 18921893189418951896
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.