Şimdi Ara

DOĞALGAZ KOMBİSİ ÖNERİSİ? (1786. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
41.240
Cevap
277
Favori
4.325.828
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17841785178617871788
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Rica ederim :)
    Bu arada mobil kullanıcı olduğumu belirtmek isterim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • THEATTRE35 T kullanıcısına yanıt
    hımm, demekki tarayıcı bağımsız bir problem.
    Forum yönetimine iletmekte fayda var.
    teşekkürler tekrar :)
    selamlar.
  • sseker S kullanıcısına yanıt
    Rica ederim :)
    Aynen dediğiniz gibi tarayıcı farketmiyor, mobilden farklı farklı tarayıcılarda aynı hatayı aldım.
    Selamlar.

• Canberk3534 kullanıcısına yanıt
    Benim dalım farklı ama bazı gerçekleri görmek için mühendis olmaya gerek yok, insan merak edip Avrupa'yı, Amerika'yı araştırır ardından bu insanlar neden plastik kullanmıyorlar diye kendine sorar. En son Tom Cruise'in Dünyalar savaşı filmini izlerken bir sahne dikkatimi çekti eşinin evinin bodrumuna indiğinde tüm tesisat yine bakırdan yapılmıştı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zebza

Benim dalım farklı ama bazı gerçekleri görmek için mühendis olmaya gerek yok, insan merak edip Avrupa'yı, Amerika'yı araştırır ardından bu insanlar neden plastik kullanmıyorlar diye kendine sorar. En son Tom Cruise'in Dünyalar savaşı filmini izlerken bir sahne dikkatimi çekti eşinin evinin bodrumuna indiğinde tüm tesisat yine bakırdan yapılmıştı.

usta zaten bakıra kötü diyen olmadıkı tr de geçmeme pek yaptıramama nedeni tamamen duygusal pahalı olması ist %70-80 yakını yine plastiktir ana nedeni ucuz olması...hem bakır ustasıda cidden az koca ilçede 1-2 tane bulabildim..mütahitten alınma lüks evlerin çok büyük çoğunluğu plastik yine anca devlet yasaklıycakta bakır ustası artacakta rekabet oratamı oluşçakta uzun iş...burası türkiye yapacak birşey yok..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 22 Aralık 2014; 16:36:05 >

• Ara sıra herkese oluyor fakat mesaj gidiyor, tekrar atmanıza gerek yok.
  • Zebza kullanıcısına yanıt
    Mesaj gidiyor fakat alıntı yerine cevapla diyerek yazdıysanız karşı tarafın nickini mesajınıza eklemiyor maalesef.Düzenle deyip tekrar eklemeniz gerekiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Teknoline2002

nitronun artısı program saati var ama ikiside demode cihaz. premix olsun çöpten olsun

Peki max 1800tl ye kadar
    Yedek parca
    Servis
    Akdesuar bakimindan uygun oneriniz nedir. Modelleri ikiye dusurmusken karisti.

• quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

quote:

Orijinalden alıntı: oguzhant

Arkadaslar merhaba
    Bosh classic mi demirdokum nitron mu?
    Bu hafta alacagim.

13+ senelik tarafsız ısı mühendisinden aldığım bilgidir buderus gb062 di herhalde + airfel premix i onerdi ben airfeli tercih ettim anakartının beynini orj simens olması ve modülasyonun olmasından dolayı 4 gündür kullanıyorum oldukça memnunum ve oldukça sessiz..burda zebza usta hariç diğerleri biraz taraflı yorum ona gore bakarsın....

Kimseye itibar edilmiyor usta. Herkes sattigini öneriyor yada iyi para kazandigini. Buraya daha cok itibar ederim. En azindan yalan bilgi oldumu forumda hemen taslaniyor. O dediginiz arkadaşı bulup sorayim.

• Hocam Bosch Condense 2500 w için fiyat aldınız mı?
    Buderus GB 062 ile sıcak su devresi hariç aynı diyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi THEATTRE35 -- 22 Aralık 2014; 21:00:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcfe

Teknoline2002 kimsin sen ?

Kimmi ?
    Sence kim?
    Foruma yeni kayıt olmuş lakin herşeye vakıf ilk icraatı da bakır tesisatı kötülemek.
    Ne ilginç insanlar varya
  • quote:

Orijinalden alıntı: THEATTRE35

Hocam Bosch Condense 2500 w için fiyat aldınız mı?
    Buderus GB 062 ile sıcak su devresi hariç aynı diyorlar.

Bu forumlardan öğrendiğim kadariyla dediginiz gibi ayni kombiler ama bosh 200-300tl daha ucuz gibi. Fark etmezde bugun alicakken adam demirdokum dedi. Buraya sordum ikiside demode kombi dediniz.alti ustu bir kombi alip buradan sessizce uzaklasacagim :) kombici açıcak kadar bilgi sahibi olmak istemiyorum zaten kafa dolu ev coluk cocuk vs o kadar ugrasamiyorum.

• Hocam ne alırsanız alın ama mutlaka premix tam yoğuşmalı alın.
    Mesela Demirdöküm alacaksanız Nitron değil, Nitromix almanız lazım.Uygun fiyatlı sorunsuz olsun diyenler için iyi seçenek.
    ECA alacaksanız Confeo Premix alın.
    Baymak'ta model çok birçoğunun içi aynı.Falke Condense, Duo Tech falan.
    Bosch alacaksanız classic condense fena değil ama Condense 2500 yeni çıktı daha iyidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi THEATTRE35 -- 22 Aralık 2014; 21:35:11 >
  • quote:

İnanın ben 900 tl bakır boru farkı verdim.2000 -3000 tlnedir ya elinizi vicdanınıza koyun da öyle yazın.

Bir dairede 1500 yakın fark yaptığı doğrudur alt dairemi yaptıracağım zaman araştırmıştım eski yazılarımda mevcuttur fakat bulunduğum ilçede bakır tesisat yapan olmadığı için mecburen değişikliğe gittim işin bir diğer garip yanıda bakır tesisatla uğraşmak zor geliyor ustalara
    İşin kolayı var PLASTİK dimi?

Al eline PVC boru kaynak makinasını (ütü de diyorlar) ekle yapıştır yarım günde bir daire bitir oh ne ala mulla

Acaba el becerisi ve ustalık gerektiren bakır boru tesisatıda yarım günde öyle bitermi acaba fikri olan varmı?

Önce emeğe saygı duyacaksın ha birde ALLAH'tan korkacaksın

• quote:

Orijinalden alıntı: canturkkara

quote:

İnanın ben 900 tl bakır boru farkı verdim.2000 -3000 tlnedir ya elinizi vicdanınıza koyun da öyle yazın.

Bir dairede 1500 yakın fark yaptığı doğrudur alt dairemi yaptıracağım zaman araştırmıştım eski yazılarımda mevcuttur fakat bulunduğum ilçede bakır tesisat yapan olmadığı için mecburen değişikliğe gittim işin bir diğer garip yanıda bakır tesisatla uğraşmak zor geliyor ustalara
    İşin kolayı var PLASTİK dimi?

Al eline PVC boru kaynak makinasını (ütü de diyorlar) ekle yapıştır yarım günde bir daire bitir oh ne ala mulla

Acaba el becerisi ve ustalık gerektiren bakır boru tesisatıda yarım günde öyle bitermi acaba fikri olan varmı?

Önce emeğe saygı duyacaksın ha birde ALLAH'tan korkacaksın

Benim bakır tesisatlı iş teslimi tam 2 gün sürdü. Ama kırma gömme işleri zaman alan kısım.İnanın boruları lehimleme kesme işleri çok hızlı kaçıyor aslında.Bir de itinalı işçilik, aldığın paranın hakkını verme tarafı var.İşte bu yüzden doğru adam dokuz köyden kovuluyor. :(

• oguzhant O kullanıcısına yanıt
    Nitromix iyi cihazdır sorunsuzdur premix bir kombidir bende 3 adet yakın çevremde 10 yakın kullanıcı var.Emin ol sorunsuzdur
    Fiyatına gelince yakın zamanda işyerinden arkadaşa aldık 1500 TL üzeri 200 TL hediye çekim vardı 1650 TL 'ye falan gelmişti N11.com'dan 24.10.2014 almıştık.

Boş laf sevmem yazdığımın kanıtını da sunarım ,nacizane tavsiyede bulunurum tercih senindir saygı duyarım.

Buyur sana adres buyur sana kanıt forumdaki ismimi N11'de alıcı olarak göreceksin.Sende böyle bir kampanya yakalamaya çalış

N11 Nitromix

• mcfe M kullanıcısına yanıt
    O da onuncu köye gider arkaşım

Önemli olan saygı ile anılmakmı yoksa lanet okunarakmı anılmak
    Rabbimden hep dileğim herkesin gönlüne göre vermesi olmuştur Rabbim herkesin gönlüne göre versin.

Ne FAZLA ne EKSİK
  • quote:

Orijinalden alıntı: canturkkara

Nitromix iyi cihazdır sorunsuzdur premix bir kombidir bende 3 adet yakın çevremde 10 yakın kullanıcı var.Emin ol sorunsuzdur
    Fiyatına gelince yakın zamanda işyerinden arkadaşa aldık 1500 TL üzeri 200 TL hediye çekim vardı 1650 TL 'ye falan gelmişti N11.com'dan 24.10.2014 almıştık.

Boş laf sevmem yazdığımın kanıtını da sunarım ,nacizane tavsiyede bulunurum tercih senindir saygı duyarım.

Buyur sana adres buyur sana kanıt forumdaki ismimi N11'de alıcı olarak göreceksin.Sende böyle bir kampanya yakalamaya çalış

N11 Nitromix

Aman abi ne yaptın sen ya ? Nitromixi övdün.Neden kullandığın malı övüyorsun :) Sonra yandaş olursun.Bu forumda nitromix reklamı yapıyor diye adın çıkar vallaha :) Neyse sıyırmaya başladım ben de :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcfe -- 22 Aralık 2014; 21:58:27 >

• Oda termostatı ile ilgili birkaç marka ve yazıya şahit oldum

ODA TERMOSTATI alacak arkadaşlar

0,5 veya +1 ,-1 çalışan oda termostatı tercih etmeyin üzülürsünüz

hassasiyeti 0,1 veya 0,2 olanları araştırın onlardan almaya çalışın örnek siemens rev24 gibi vb. olanlar.

Ben ilk Generel ht250 almıştım haftasına varmadan çıkarıp attım konfor açısından olsun yakıt açısından olsun kesinlikle verimsiz

Sırf termostat almış olmak için termostat alınmaz, bir amaca hizmet etmesi lazım
  • quote:

Aman abi ne yaptın sen ya ? Nitromixi övdün.Neden kullandığın malı övüyorsun :) Sonra yandaş olursun.Bu forumda nitromix reklamı yapıyor diye adın çıkar vallaha :) Neyse sıyırmaya başladım ben de :(

Yahu övmedik memnun kaldık bir kardeşimize aldık dedik. Sallamadığımızı göstermek içinde kanıt sunduk.

Etme eyleme şikayetse asla etme küserim bak
  • 
Sayfa: önceki 17841785178617871788
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.